immoeast

monika f. / 213.238.92.* / 2010-04-21 23:13
czy ktoś może mi udzielić informacji co z akcjami immoeast jak nie sprzedam i zostaną wykluczone z obrotu na giełdzie.
bardzo proszę o jakieś wskazówki
Wyświetlaj:
biedny biskup / 2010-04-22 09:59
wiesz mam ten sam problem co ty i sam nic nie wiem.
A widzę, że doświadczonych graczy zero żeby doradzić takim "lamusom" jak my.
Z informacji jakich znalazłem w net wynika, że zaproponują jakiś parytet przy wymianie akcji IEA na IIA, ale czy będzie on korzystnym i jak to dokładnie będzie wyglądać to nie wiem, ani nie wiem co będzie można sobie zrobić z tymi akcjami IIA. Spróbuj skontaktować się z twoim DM i może oni ci coś powiedzą.
Ja jeszcze trzymam je ale nie wiem do której
amelian / 2010-04-22 10:20 / portfel / Tysiączniczka na forum
Witajcie :)

http://www.parkiet.com/artykul/27,920038.html

Pozdrawiam serdecznie
biedny biskup / 2010-04-22 11:24
ok, moja droga ja sprzedałem po tym jak skontaktowałem się z brokerem.
Po 29 obecni posiadacze akcji IEA będą posiadać akcje IIA w stosunku 3 akcje IIA za dwie IEA. IIA są notowane na wiedeńskiej giełdzie. Wczoraj notowane były po 2,99 euro. Możliwe zatem będzie handlowanie tymi akcjami pod warunkiem, ze twój DM oferuje taką opcje jak kupno sprzedaż akcji na wiedeńskiej giełdzie. Jeśli nie to rejestr IIA trzeba będzie przenieść do DM który takowe operacje przeprowadza. O ile transfer miedzy naszymi DM jest chyba za darmo, o tyle prowizje na wiedeńskiej giełdzie mogą nas zjeść, choć chęc spróbowania inwestowania na wiedeńskej giełdzie jest kusząca - osobiście odradzam.
Pozdrawiam wszystkich którzy posiadali ten walor
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy