Forum Polityka, aktualnościPolityka

Immunitet Ziobry - awantura w komisji

Immunitet Ziobry - awantura w komisji

Money.pl / 2008-07-23 12:39
Komentarze do wiadomości: Immunitet Ziobry - awantura w komisji.
Wyświetlaj:
jan kowalski / 2008-07-23 16:45 / Tysiącznik na forum
Ośmieszono tego kretyna, Niesiołowskiego. Biedaczkowi zabraklo śliny, okazał się, że jest malym, nic nie znaczącym robaczkiem, prymitywnym durniem, ktory nie potrafi nawet wykonać polecenia swych mocodawców. Chama załatwiono jego własną bronią. HAHAHA
wkurzona / 79.185.194.* / 2008-07-25 10:09

Chama załatwiono jego własną bronią. HAHAHA

Czyżbyś sugerował, że zrobiono to po chamsku?
Janie Kowalski, masz oczy i uszy, ale nic nie widzisz i nic nie słyszysz, a przede wszystkim nic nie rozumiesz.
Twoja wypowiedź jjest równa napisowi trzymanemu przez grupkę ludzi podczas pogrzebu prof/ Gieremka.
Zastanów się trochę, zanim nazwiesz kogoś
nic nie znaczącym robaczkiem, prymitywnym durniem, ktory nie potrafi nawet wykonać
polecenia swych mocodawców HAHAHA

Co Ty robiłeś, gdy marszałek Niesiołowski walczył z komuną? Gdzie byłeś, gdy on siedział w więzieniu za walkę o wolną Polskę?
Nie wiem z czego wynika Twoja głupota i duma z niej. Podpisałeś się jan kowalski, jak przeciętny Polak, "Pan Forumowicz ponad 500 wypowiedzi". Jakiś czas wypowiadam się na tym forum i jakoś nie natknęłam się ( i dzięki Bogu) na tyle Twoich wypowiedzi.
jan kowalski / 2008-07-25 17:47 / Tysiącznik na forum

Jakiś czas wypowiadam się na
tym forum

i nie masz nawet statusu 'bywalca forum"??Co do walki z komuną, to można walczyć i pozostać czlowiekiem, albo do reszty zidiocieć, co wlasnie przydarzylo sie Niesiolowskiemu. Nie rozumiem, jak mozna mieć choćby odrobine zaufania do czowieka, który niemal w każdej swojej wypowiedzizieje jadem nienawiści, ubliża i atakuje w chamski i bezczelny sposób swoich politycznych przeciwników.
W czasie pogrzebu prof. Geremka najlepszy był występ Michnika, który nawet w takiej chwili nie mógł się powstrzymać od głupich i niewybrednych uwaŋ. No cóż, każdego mozna zmierzyć jego miarką, Ciebie niestety też. Widać, że niczym się od nich nie różnisz!!
wkurzona / 79.185.199.* / 2008-07-27 09:05

i nie masz nawet statusu 'bywalca forum"??

Nie mam.Czy brak takiego statusu podważa wiarygodność moich słów? Wystarczy przejrzeć forum, by to stwierdzić.

Nie rozumiem, jak mozna mieć choćby odrobine zaufania do czowieka,
który niemal w każdej swojej wypowiedzizieje jadem nienawiści, ubliża i atakuje w
chamski i bezczelny sposób swoich politycznych przeciwników.

Policz niewybredne epitety jakimi obrzuciłeś w pierwszej swojej wypowiedzi marszałka Niesiołowskiego i sam sobie odpowiedz na pytanie jak można mieć zaufanie do Ciebie (?).

W czasie pogrzebu prof. Geremka najlepszy był występ Michnika, który nawet w takiej
chwili nie mógł się powstrzymać od głupich i niewybrednych uwaŋ. No cóż,
każdego mozna zmierzyć jego miarką, Ciebie niestety też. Widać, że niczym się od
nich nie różnisz!!

Rozumiem, że chciałeś mnie obrazić, a ja mam pytanie: od kogo niczym się nie różnię? Od Geremka i Michnika?
Używasz takich górnolotnych sformułowań, jak:

można walczyć i pozostać czlowiekiem, albo do reszty zidiocieć



każdego mozna zmierzyć jego miarką

Tylko za tymi mądrymi, ale nie Twoimi, stwierdzeniami nic się nie kryje, pustka.
jan kowalski / 2008-07-27 21:10 / Tysiącznik na forum
biedaczko, ty chyba jesteś chora, kompletnie zaślepiona. Poczytaj sobie, jak ten Twój Marszałek wyraził się o Napieralskim i SLD. Chociaż oni także niewiele sobą prezentują, to jednak nie zasługują na takie potraktowanie. Niesiołowski to prymitywne bydle i Twoja obrona tego buca nic nie zmieni. Lepiej zastanow sie nad sobą, bo brniesz w slepą uliczke. Na szczęście ludziska zaczynają przeglądać na oczy i w ostatnim badaniu Pentora PO na już tylko 30% poparcia. Bezczelnym zachowaniem, chamskimi odzywkami, lenistwem i nieróbstwem nie da się uprawiać polityki. Gdzie się podziało te 20% elektoratu??
wkurzona / 79.185.177.* / 2008-07-31 09:11
Ostatnie sondaże donoszą o 52% poparciu dla PO. To odpowiedź na Twoje pytanie:
Gdzie się podziało te 20%
elektoratu??
wkurzona / 79.185.159.* / 2008-07-28 07:38
Chyba 33%, zdrowy, kokmpletnie nie zaślepiony janie kowalski? Pamiętasz sondaże poprzedniej (czy jakiejkolwiek innej) ekipy po 8 miesiącach rządzenia?
Według Ciebie Napieralski i SLD nie zaslugują na "takie" traktowanie, a NIesiołowski wręcz przeciwnie. Nie zmuszaj mnie do przyklaśnięcia.
Bezczelnym zachowaniem, chamskimi odzywkami, lenistwem i
nieróbstwem nie da się uprawiać polityki.

Czysta demagogia! Żeby przedstawiciele wyłącznie jednej partii tak się zachowywali to miałbyś rację, ale tak nie jest. "Niewyparzone gęby" są po każdej stronie, więc o czym my mówimy?
Ale jak obrzuca błotem Niesiołowskiego ktoś taki jak Ty, to wybacz. Poza tym zrobiłeś to w kontekście rozróby na posiedzeniu komisji i wyraziłeś radość, rozbawienie z jej przebiegu. I zaraz potem próbujesz wypowiadać się o standardach uprawiania polityki.
Uczyniłeś to wzorem pań: Szczypińśkiej i Kempy. Jak się zachowywały na komisji, każdy widział i słyszał, ale chwilę potem bez zażenowania wypowiadały się do mikrofonu (o zgrozo tvn24) o...standardach uprawiania polityki przez PiS.
jan kowalski / 2008-07-28 16:05 / Tysiącznik na forum
30 - 33% , niewielka różnica, ale jak tak dalej pójdzie to "Słońce Peru" moze się pożegnać z prezydenturą, czego ja żalować nie będę.
próbujesz wypowiadać
się o standardach uprawiania polityki.

Obstrukcja jakiej dopuszczano się wcześniej (SLD przyniosło kiedyś na głosowanie ponad 400 poprawek, by uniemozliwić głosowanie ustawy na czas, opuszczanie sali obrad, czy nawet niezbyt kulturalne zachowanie posłow PiS na ostatniej komisji), nie jest w stanie przebić tak nikczemnych obelg, jakich dopuścił się ten gbur Niesiołowski. Jakoś nie slyszałem, by któryś Kaczyński, Dorn, Wasserman, Kurski czy nawet Lepper, Giertych odważył się nazywać przeciwnika chamem, bezczelnym hipokrytą czy jeszcze gorzej. Udowodnij mi, że się mylę.
Widać, że o polityce masz tyle pojęcia, co mój pies. Skoro Napieralski dogadał się z Kaczyńskim, a odrzucił zaloty Tuska i Schetyny, to już jest wystarczający powód by go mieszać z błotem?? Żal mi Ciebie.
wkurzona / 79.185.174.* / 2008-07-29 10:24
Mylą CI się procenty (dziwnym trafem na niekorzyść PO), mieszasz politykę z fauną (wyrazy współczucia dla psa) i zalotami, zatrzymałeś się na etapie podróży Premiera do Peru...i to mnie jest CI żal?
"spieprzaj dziadu", "małpa w czerwonym", "Wałęsa jest Bolkiem", My stoimy tu(...), a oni tam, gdzie stało ZOMO" (chcesz jeszcze?). Czym różni się od tych określeń słowo "cham"?
Tym, że zostało skierowane w stronę Lecha Kaczyńśkiego, a nie Donalda Tuska? Kiepski argument!

Nie przekonałeś mnie, że znasz się na polityce choć trochę lepiej ode mnie. Politykiem rzeczywiście nie jestem i nie trzeba nim być, żeby ocenić np. zachowanie posłów.

nawet niezbyt kulturalne zachowanie
posłow PiS na ostatniej komisji), nie jest w stanie przebić

Niezbyt kulturalne zachowanie posłów PiS na ostatniej komisji?????????????
Niezby kulturalne zachowanie, to jak facet nie pocałuje dłoni podanej przez kobietę, jak nieuważnie słucha się mówiącego, jak się spóźnisz na umówione spotkanie...ale to, co się działo na komisjii nie mieści się w tych granicach.
Gdy ja wypowiadam się o politykach (z lewa, czy z prawa), oceniam ich zachowanie bądż wypowiedzi, nie obrzucam ich przy tym obelgami, a Ty?
figielek / 77.242.225.* / 2008-07-29 20:24

Niezby kulturalne zachowanie, to jak facet nie pocałuje dłoni
podanej przez kobietę

gdzieś Ty się uchowała, chcesz by Ci byle facet łapska cmokał??Toż to nie higieniczne, o tym, że takze malo kulturalne , nie wspomnę.
wkurzona / 79.185.177.* / 2008-07-31 09:07
Trochę to dziwne, że z całej wypwiedzi zainteresowałeś się wyłącznie całowaniem damskiej dłoni (?) .

chcesz by Ci byle facet łapska
cmokał??

Podkreślam, że kulturalne zachowanie nie ma nic wspólnego z moim chciejstwem. Poczytaj savoir vivre, dobrze Ci to zrobi, dowiesz się wtedy, gdzie się "uchowałam".
xx== / 79.188.238.* / 2008-07-23 12:42
a pamietacie jak platforma w poprzedniej kadencji broniła imunitetu Ostrowskiej z SLD ! swojego kolesia też nie pozwolili ruszyć !
teraz znoiwu aż się roi od podejrzeń wobec platfusowych mądrali
tęczowy / 79.188.238.* / 2008-07-23 12:39
Oddajcie nam pieniądze z II filara !

znowu nas oszukali tak jak w NFI lewandowskiego ! miły to byc nasze pieniądze do naszej dyspozycji i co ?!
absurd / 83.143.213.* / 2008-07-23 12:54
pieniądze z II filara sa częscia składki do zus-u

więc o co ten krzyk!

możesz t krzyczec .. oddajcie nam pieniadze z zus-u,
na jedno wyjdzie
jan kowalski / 2008-07-23 16:40 / Tysiącznik na forum
to miały być nasze pieniądze, a w razie śmierci dziedziczone. PO to zwykli, pospolici złodzieje, rzeczywiście chą nas okraść z naszych pieniędzy. Już nie pamiętasz jakie obietnice składano, gdy powstawały OFE, jak mamiono i jak się okazuje- oszukiwano??
Elendir / 2008-07-23 19:58 / Łowca czarownic
Kiedy powstały OFE? I w jaki niby sposób posłowie PO chcą sobie przywłaszczyć pieniądze z II filara że zarzucasz im kradzież?
jan kowalski / 2008-07-23 20:18 / Tysiącznik na forum
OFE powstały w 1999roku, a notowania od 21.05 tegoż roku. Powstawały za rządów AWS i UD (poprzedniczki PO) i wielu dzisiejszych dzialaczy PO z Tuskiem na czele podnosilo swe brudne łapska za powstaniem OFE i to oni obiecywali, że pieniądze tam uzbierane nie przepadną i będą dziedziczone. Widocznie kolego jeszcze w gatki srałeś skoro tego nie pamietasz.
Elendir / 2008-07-23 20:25 / Łowca czarownic
Czy PO idąc do wyborów obiecywała dziedziczenie pieniędzy z OFE?
Wciąż nie wytłumaczyłeś się z zarzutu kradzieży.
jan kowalski / 2008-07-23 20:32 / Tysiącznik na forum
a z czego tu się tłumaczyć??, skoro moi spadkiobiercy nie otrzymają zaoszczędzonych przeze mnie pieniedzy, to czy to nie będzie kradzież??
Czy PO idąc do wyborów obiecywała dziedziczenie pieniędzy z OFE?

to znaczy, że wystarczy zmienić skorę, by oczyścic się z głupoty?? Wielu polityków PO jest autorami ustawy o OFE i g..no mnie obchodzi co oni obiecywali przed wyborami!!
Elendir / 2008-07-23 20:42 / Łowca czarownic
A podatek jest kradzieżą? I niby kto Cię okrada? A niby to pierwsza ustawa która ma być zmieniona? A co mają powiedzieć Ci, co łożyli na ZUS?
jan kowalski / 2008-07-23 21:26 / Tysiącznik na forum
jesteś śmieszny.....
Elendir / 2008-07-23 22:42 / Łowca czarownic
Rozumiem że skończył Ci się argumenty. Brak dziedziczenia IIgo filara może się nie podobać (swoją drogą mi się nie podoba) ale zdecydowanie nie nazwałbym tego kradzieżą w wykonaniu PO.
figielek / 77.242.225.* / 2008-07-24 21:24
widocznie jesteś zwyklym kretynem, niewiele różniącym się od kretynów: Palikota czy Niesiołowskiego, skoro kradzieży nie potrafisz nazwać po imieniu. Brniesz w bagno w imię miłości do PO?? Zapewniam cię, że nie warto!
wkurzona / 79.185.194.* / 2008-07-25 10:21
Hej< "figielek" nie figluj za mocno! Nie sądzę, abyś mógł obrazić kogokolwiek porównaniem do Niesiołowskiego, czy Palikota. Dla wielu to nobilitacja, ale Ty chyba tego nie rozumiesz. A Ty w imię miłości do czego (lub kogo) wypisujesz takie brednie?
KoP / 2008-07-26 15:01 / Bywalec forum
jasne!! prostak sie nie obrazi, nieco myślący napewno się zastanowi.
wkurzona / 79.185.199.* / 2008-07-27 09:15
Użyłeś słowa "prostak" w odniesieniu np. do mnie? Dla siebie, podejrzewam, zarezerwowałeś określenie "myślący". Niech Ci będzie, ale na przyszłość pomyśl i sprawdź pisownię używanych przez siebie słów: "na pewno" pisze się naprawdę rozdzielnie.
Elendir / 2008-07-24 22:39 / Łowca czarownic
Słownik języka polskiego
kradzież:
'dokonane bez wiedzy prawowitego właściciela bezprawne zabranie jego własności; złodziejstwo’

Po pierwsze nie dzieje się to bez wiedzy właściciela
Po drugie będzie to na mocy prawa
Po trzecie właścicielowi nic nie jest odbierane a jedynie spadkobiercy nie uzyskują prawa do własności. Zdarzyło się społeczne nieszczęście w postaci aktualnego systemu emerytalnego i jakoś te koszty trzeba po wszystkich rozłożyć.
Po czwarte PO nie jest beneficjentem tej konfiskaty by ją obwiniać że dokonuje kradzieży. Szczególnie że skoro jeszcze żyjesz to znaczy że niczego nie straciłeś a później być może inny rząd będzie odpowiedzialny za obowiązujące przepisy.

Czy podatki dla ciebie to kradzież?

I czy twoje wyzwiska mają zastąpić braki w argumentacji?
jan kowalski / 2008-07-26 15:10 / Tysiącznik na forum


I czy twoje wyzwiska mają zastąpić braki w argumentacji?

powiem Ci jedno< dupek zawsze zostanie dupkiem. Mylisz podstawowe pojęcia, co ma OFE do podatków. Poczytaj sobie treść ustawy o OFE, potem , jeśli coś z tego zrozumiesz, próbuj dyskutować.
Zdarzyło się społeczne nieszczęście w postaci aktualnego
systemu emerytalnego i jakoś te koszty trzeba po
wszystkich rozłożyć.

a co to ma wspólnego z OFE?? Ośmieszasz się na całej linii. Składki w OFE, to część naszej emerytury, ale nic nie mające wspolnego z ZUS. Chyba tylko to, że /ZUS jest zobowiązany te skladki przekazywać na odpowiednie konta. Tyle!!
właścicielowi nic nie jest odbierane a
jedynie spadkobiercy nie uzyskują prawa do własności.

wiekszych idiotyzmów, jak żyję, nie słyszałem. Brak słów!! BEZ ODBIORU!!
Elendir / 2008-07-27 18:58 / Łowca czarownic
Rozumiem zatem że nie widzisz żadnych podobieństw pomiędzy podatkami a OFE (pewnie nawet kwestia podatku od spadku jest ci obca) ani pomiędzy ZUS a OFE. No cóż, nie każdy musi umieć zauważyć podobieństwa.

dupek zawsze zostanie dupkiem.

Tym niemniej proponuję byś mianem mówił o kimś że kradnie jak ci coś faktycznie zostanie ukradzione.

BEZ ODBIORU!!
jan kowalski / 2008-07-27 21:15 / Tysiącznik na forum
a gdzie argumenty?? zabrakło mi w tej wypowiedzi konkretów. Nie odpowiedziałeś na żadne pytanie.

Tym niemniej proponuję byś mianem mówił o kimś że
kradnie jak ci coś faktycznie zostanie ukradzione.

a wystarczyło zapoznać się z propozycjami Rządu, co do podziału i wyplat z OFE.
Eee, szkoda gadać, BEZ ODBIORU!!
Elendir / 2008-07-28 07:14 / Łowca czarownic

a gdzie argumenty?? zabrakło mi w tej wypowiedzi konkretów. Nie odpowiedziałeś na żadne pytanie.

To zadałeś więcej niż jedno pytanie?

Ale może jeszcze raz. Zaproponowany system emerytalny pozwala na wypłatę większych świadczeń emerytalnych. Dlaczego? Ponieważ przy normalnym rozliczeniu nie wiadomo kiedy danej osobie zdarzy się umrzeć więc środków musi jej wystarczyć na najgorszy (albo może najlepszy) możliwy przypadek. W konsekwencji emerytura jest niska a resztę dostają spadkobiercy. W przypadku gdy spadkobiercy nie otrzymują reszty (czyli gdy emeryt będzie otrzymywał emeryturę przynajmniej 3 lata) zakład ubezpieczeń tworząc konkurencyjną ofertę wypłaty emerytury uwzględnia zamiast maksymalnego możliwego okresu wypłat, oczekiwany okres wypłat który jest od tego pierwszego niższy a w konsekwencji może zaproponować wypłatę wyższej emerytury.

Czy ten konkret rozumiesz?
figielek / 77.242.225.* / 2008-07-28 16:23
Jesteś niesamowity, czy Ty wogóle rozumiesz co tu napisałeś?? Toż to czysty bełkot, widać, że nie masz pojęcia o czym piszesz.
zakład
ubezpieczeń tworząc konkurencyjną ofertę wypłaty
emerytury

ZUS i OFE to dwie różnie instytucje finansowe, nie mające ze sobą prawie nic wspólnego. Według Ciebie ZUS stworzył OFE, pewnie Ci się pokręciło, to Bóg stworzył kobietę, ale OFE??

W przypadku
gdy spadkobiercy nie otrzymują reszty (czyli gdy emeryt
będzie otrzymywał emeryturę przynajmniej 3 lata) zakład
ubezpieczeń tworząc konkurencyjną ofertę wypłaty
emerytury

co to za bełkot?? Odkładając w OFE pieniążki przez 30/40 lat maja się wyczerpać po 3 latach. Chyba błądzisz, kolego. Emerytura będzie taka, ile zdołamy sobie na nią zaoszczędzić, a w razie śmierci pozostała na naszym koncie kwota miała być dziedziczona. I tą ewentualną kwotę do odziedziczenia, Tusk chce nam ukraść.

Poza tym kompletnie Ciebie nie rozumiem, mącisz kijem brudną wodę.
Elendir / 2008-07-28 19:49 / Łowca czarownic

ZUS i OFE to dwie różnie instytucje finansowe, nie mające ze sobą prawie nic wspólnego. Według Ciebie ZUS stworzył OFE, pewnie Ci się pokręciło, to Bóg stworzył
kobietę, ale OFE??

Napisałem zakład ubezpieczeń. Skąd ci się wzięło, że chodzi o ZUS?

co to za bełkot?? Odkładając w OFE pieniążki przez 30/40 lat maja się wyczerpać po 3 latach. Chyba błądzisz, kolego. Emerytura będzie taka, ile zdołamy sobie na nią zaoszczędzić, a w razie śmierci pozostała na naszym koncie kwota miała być dziedziczona.

Kwota będzie dziedziczona (częściowo lub w całości) jeżeli umrzesz wcześniej niż 3 lata po osiągnięciu wieku emerytalnego. Czy aby jeszcze lepszym rozwiązaniem niż dziedziczenie jest by emeryt dostawał wyższe wypłaty? To rozwiązanie do tego prowadzi jak się zrozumie jak działa.
figielek / 77.242.225.* / 2008-07-28 20:11
już nie wiem, jak z takim idiotą mozna rozmawiać. OFE to nie jest żaden zaklad ubezpieczeń. Jeszcze to do twej pustej makówy nie dociera? A jak chcesz dać się okradać, to Twoja wola, ja mam w tej kwestii inne zdanie. W imię nienawiści do PiSu czy miłości do PO wypisywać takie bzdury?, jesteś nieprzenikniony, zaiste.
Elendir / 2008-07-28 22:10 / Łowca czarownic
Niektórzy nie potrafią a inni nie chcą zrozumieć. Sam sobie świadectwo wystawiłeś.
figielek / 77.242.225.* / 2008-07-29 20:25
Masz rację,
Sam
sobie świadectwo wystawiłeś.
obserwator / 2008-07-24 14:27 / Tysiącznik na forum
Elendir nie rozumiesz co piszesz bo piszesz bzdury a bzdury zawsze pozostana bzdurami. Piszesz duzo i pokrętnie, bo masz pokrętny umysł ktory zapomniał i nie chce sobie przypomniec co było przedtem. Zbiorowość zbiera pieniądze a rekiny finsjery zawłaszczaja nie całość ale dużą część gromadzonych pieniędzy. Fundusze utraciły wiele miliardow złotych w tym roku i poprzednim w wyniku spekulacji akcjami , co przekłada sie na znikoma głodowa emeryturę ludzi zyjących z pracy swoich rąk. Ich emerytury będą wynosiły ok. 700 zł a jak szybko umrą ich rodziny i oni sami nie dostana nic bo wszysto zawłaszczą beneficjenci z wysokimi emeryturami którzy dzisiaj zarabiaja krocie. ponad 10 milionów zapisało się od funduszy emerytalnych i zostali oszukani przez politykow ktorzy w momencie podpisywania deklaracji obiecywały gruszki na wierzbie, nawet dzisiaj młode pokolenie nie może uciec od przymusu mimo ize wie że zostanie oszukany bo politycy miłości maja za nic zobowiązania praw nabytych. Ne przysporzy to wyborcow Platformie i przy wyborach do Parlamentu Europejkiego w przyszałym roku będzie totalna klęska i Platforma zatonie.
Elendir / 2008-07-24 22:43 / Łowca czarownic

nie rozumiesz co piszesz bo piszesz bzdury a bzdury zawsze pozostana bzdurami. Piszesz duzo i pokrętnie, bo masz pokrętny umysł ktory zapomniał i nie chce sobie przypomniec co było przedtem.

I kto to napisał...

Jak ktoś miał fundusz akcji to stracił. Jak inwestował bezpieczniej to nie stracił. Kiedyś zyski na akcjach były znacznie większe niż gdzie indziej, teraz jest odwrotnie. Co mają do tego politycy?
wkurzona / 79.185.194.* / 2008-07-25 10:26
Podziwiam Elendir Twój spokój i rzeczowość w rozmowie z figielkami, obsrwatorami i janami kowalskimi. Mnie po prostu wkurzają.
Elendir / 2008-07-25 10:51 / Łowca czarownic
Bo można odpowiadać samemu zachowując poziom pomimo że adwersarz go nie zachowuje. I to wcale nie na zasadzie pomijania wypowiedzi.
Niektóre wypowiedzi mnie również wkurzają. Ale myślę że i moje odpowiedzi nie pozostają bez echa. :P
wkurzona / 79.185.179.* / 2008-07-26 10:55
Pozdrawiam :)

Najnowsze wpisy