Forum Polityka, aktualnościPolityka

Immunitet Ziobry ponownie do komisji

Immunitet Ziobry ponownie do komisji

Money.pl / 2008-07-23 12:17
Komentarze do wiadomości: Immunitet Ziobry ponownie do komisji.
Wyświetlaj:
marek 19.53 / 83.24.40.* / 2008-07-23 13:30

Komorowski przypomniał, że Sejm nie ma zamiaru zajmować się sprawą immunitetu posła Zbigniewa Ziobry przed wakacjami. Komisja


Najwyraźniej sprawa nie jest pilna. Chyba ma się ciągnąć długo, by można było w nieskończoność bić PR-owską pianę.
B D / 84.40.242.* / 2008-07-23 13:18
Pod nieobecność Ziobry Komorowski szybko zwołuje posiedzenie komisji. Ziobro zawsze zapowiadał, że chce uczestniczyć w takiej komisji, ale jak tylko wyjechał mafia wydała polecenie. Czuma, Niesiołowski wrzaskiem wymuszają na przewodniczącym łamanie porządku obrad. Złamano już wszystkie zasady praworządności. Łyżwiński miał większe prawa przed komisją niż Ziobro. Ubecko wsiokowata mafijna palsza triumfuje. Marionetki POSLDPSL ma w garści.
obserwer / 79.188.238.* / 2008-07-23 12:17
to jest skandal !
ostatnio ciągle wyrzucają z platformy za podejrzenia korupcyjne, kiedyś to była domena komuny

zemsta za SAWICKĄ schetyny !

>jeżeli tylko za friko to to pieprzę, (…).
Ty mi nie mów (…….). Ja zaczynam ten drugi wątek bo jest coś do wzięcia (….).
K...urwa mać , tyle mam układów wypracowanych i to wszystko w łeb weźmie, bo nie problem byłoby gdybyśmy my wzięli władzę (….).
No dojście zawsze jest (….) i kręcimy lód (…..), żeby robić biznes z polityką, trzeba w ukryciu i tak dalej trzymać (…),
....w politykę się nie musicie mieszać, tylko kasę dajcie <

…Natomiast ja mam grupę ludzi, to nie jest duża grupa, bo nas jest troje”, którzy mają , tworzą wiadomo, prawo i tak dalej, ale przede wszystkim mają ogromna wiedzę, na temat tego co się będzie w przyszłości, czyli prywatyzacja jednostek organizacyjnych służby zdrowia”
Będzie racjonalizacja sieci szpitali, będą samorządy zbywały majątki trwałe, czyli będą i sprzedawać i przekształcać szpitale w spółki prawa handlowego””.

Najnowsze wpisy