Forum W wolnym czasieImprezy

impreza firmowa

impreza firmowa

Hologram / 2009-12-07 14:18
Na najlepszej imprezie firmowej byłam w ubiegłym roku. Organizowała ją firma eventmapa.pl. Spędziliśmy dzięki nim wspaniały dzień na skuterach wodnych w Zatoce Gdańskiej. Mają świetne scenariusze i pomysły na imprezy tematyczne a także oferują obiekty turystyczne, w których można się firmowo pointegrować. Jest to znacznie lepszy sposób na zjednoczenie grupy niż picie w hotelu z wynajętymi panienkami. Polecam, gwarantują niezapomniane wrażenia.
Wyświetlaj:
piotr.r / 178.32.151.* / 2013-12-16 12:17
Udaną imprezę firmową z pewnością zorganizuje dla Was firma Fun Hunters (http://www.funhunters.pl/fh/) Uczestniczyłem w takiej imprezie, wspaniała zabawa, podczas której mogliśmy się doskonale poznać w niecodziennej sytuacji i w zupełnie innych warunkach. Mają mnóstwo ciekawych pomysłów.
coldest / 5.173.29.* / 2013-12-15 14:44
o jak ma być to impreza firmowa, to musi być odpowiednie zaplecze, a może w jakimś hotelu, może ten http://www.rthotels.com.pl/hotele/rt-regent.html moim zdaniem dobre miejsce na takie firmowe wyjścia.
hejhoł / 31.174.247.* / 2013-12-02 10:33
na pewno takie imprezy tematyczne są fajne, ale myślę, że spotkanie wszystkich z pracy na pewno też jest miłe, wyjść na obiad, czy kolację.
Honorata351 / 83.5.213.* / 2013-08-19 10:53
Moja firma dla cięcia kosztów sama zorganizowała taki wyjazd z Krakowa do Gospodarstwa Rybnego w Dolinie Bedkowskiej, jako kobieta byłam sceptycznie nastawiona, jednak na miejscy zmieniłam zdanie piękne widoki, dobre jedzenie, łódki, wspinaczka, a wieczorem ognisko. Naprawdę polecam świetnie się bawiliśmy
florentyna555 / 83.29.27.* / 2013-09-19 09:53
Również miałam przyjemność uczestniczyć w evencie firmowym w Gosp. Rybackim - polecam wszystkim, bardzo fajne miejsce :)
anakonda111 / 2013-03-06 13:08
Natomiast my na swoim wyjeździe integracyjnym byliśmy z firmą ZeroNudy | http://zeronudy.com/ . Przygotowali dla nas rewelacyjny event terenowy z grą scenariuszową, a wieczorem górowały klimaty PRL. Sprawdzeni w 100%. Polecam.
daniela2 / 151.248.44.* / 2013-02-27 10:46
ja ostatnio byłam na imprezie firmowej prowadzonej przez Dj'a Tomasza z firmy http://www.eventform.pl i świetnie się bawiłam, chociaż na początku nie chciałam iść, ponieważ jestem najmłodszą osobą w naszej firmie... ale Dj tak rozkręcił imprezę, że nie siedziałam nawet 5 minut, a moi koledzy z pracy nie są takimi sztywniakami za jakich ich uważałam :) myślę, ze imprezy firmowe to świetny pomysł, bo przełamują lody
pracownikemeryt / 84.38.216.* / 2013-02-28 04:04
Fajnie pojsc na fajna impreze firmowa :) Ale to wszystko zalezy od ekipy i atmosfery w pracy :) U mnie jest z tym kiepsko. Za to znalazlem fajna strone youryou.pl - duzo znizek na alko w klubach
king&queen / 83.142.186.* / 2013-01-28 13:19
fajne są takie imprezy firmowe tematyczne, ale też można działać na własną rękę. Jakiś wyjazd, integracja zorganizowana przy okazji szkolenia. A jeśli kogoś by interesowało takie rozwiązanie to myślę, że bardzo dobrym miejscem do wyjazdu połączonego ze szkoleniem jest Hotel Niebieski w Krakowie.
dzise / 93.176.243.* / 2013-02-04 00:46
My organizujemy kameralną imprezę firmową, ale na własną rękę;P Ktoś wpadł na pomysł, że kupić ze strony ktozabil.pl scenariusz do gry detektywistycznej i pobawić się w coś takiego. Ja chętnie wcielę się we właściciela kasyna z lat 30 uw:)
biznesowy21 / 2013-02-04 08:24
No u nas też organizacja imprez firmowych na własną rękę - z reguły pub i browar... A szkoda, jak teraz poczytałem, może być fajniej;)
jasama / 2012-12-13 21:44
ja polecam Koneser House www.koneser-house.pl/wyjazdy-integracyjne.html Świetne miejsce na wyjazdy firmowe. Na Mazurach, super atmosfera
wolny / 83.6.61.* / 2012-11-18 08:46
my mikołajki przyjęliśmy taką ofertę http://expn.pl/ no i nie daleko od Warszawy
Tomasz groz / 77.252.227.* / 2012-11-13 14:16
Moja firma zdecydowała, że w tym roku będziemy mieli imprezę w Hula Kula w Warszawie, wynajmujemy kilka torów, jakieś dodatkowe atrakcje i później impreze wieczorną. Ciekawy jest jak to będzie rok temu mieliśmy w klubie w BlueCity.
ZeroNudy / 2012-11-12 13:20
Atrakcji, które mogą być zorganizowane podczas imprez integracyjnych, firmowych, czy wyjazdów motywacyjnych jest masa. Nie sposób tego wymienić. Moim zdaniem warto zawsze dobrać program do profilu i potrzeb grupy. Młode wilki będą żądne ekstremalnych przeżyć. Starzy wyjadacze, którzy "wszystko już mieli" będą mieli również specyficzne wymagania.

I tu ważne jest kreatywne podejście do tematu przy organizacji imprezy.

_____________________________
http://www.zeronudy.com
miszka223 / 2012-10-24 08:01
Szkoda, że u nas w firmie nie są organizowane wyjazdy integracyjne. Choć my i tak dobrze się zintegrowaliśmy bez wyjazdu.Jednak szkoda, że tak dużo tracimy z tego co czytam.
pinesk / 31.174.211.* / 2012-07-28 20:43
fajnie jak ktoś zorganizuje nam naszą imprezę firmową. Ale można też coś zrobić samemu wystarczy, że się wybierze jakieś fajne miejsce. Mnie się bardzo podoba pomysł zorganizowania imprezy firmowej w C.K. Browarze w Krakowie to ta restauracja koło Bagateli impreza w browarze, świetne piwo, pyszne jedzonko można się świetnie bawić.
aluta / 2010-11-08 19:43
Z tego co się orientuję również firma Mega Travel, organizuje bardzo ciekawe wyjazdy motywacyjne dla pracowników w różne zakątki świata. Czy ktoś może korzysta z ich oferty i może się podzielić doświadczeniami? Ja uważam, że takie wyjazdy są bardzo potrzebne w każdej firmie, ponieważ dzięki temu pracownicy mogą sie lepiej poznać i z całą pewnością efektywność ich pracy wzrośnie.
besmart / 31.175.84.* / 2012-07-29 15:44
sporo firm zajmuje się organizacją imprez firmowych, wyjazdów integracyjnych, ale najważniejsze, żeby wybrać możliwie najlepiej. Zależy co się komu podoba. Mnie zainteresowała bardzo oferta warszawskiej firmy amarula. Mogą zorganizować naprawdę niespotykane wrażenia.
rimmel / 2010-08-17 21:39
Owszem można zatrudnić firmę, która zajmie się organizowaniem takiej imprezy, ale można też zająć się organizacją samemu. Wystarczy znaleźć odpowiednie miejsce. Wiem, że w Krakowie w restauracji Scandale Royal można zorganizować przyjęcie, zabawę dla większej ilości osób.
Można np. zarezerwować lokal i bawić się podczas wieczoru kubańskiego, lokal jest duży i przestronny myślę, że bardzo dobrze nadaje się do tego, żeby właśnie tam zorganizować imprezę firmową.

Najnowsze wpisy