Forum Forum finansoweKonta

INC BANK SŁOŃSKI i Prawo Bankowe napisane przeciw obywatelom

INC BANK SŁOŃSKI i Prawo Bankowe napisane przeciw obywatelom

KowalskiMoney / 2020-05-05 10:09
Paradoks i celowość absurdalności polskiego całego zbioru praw jest większa niż serwer owego forum, zmieszczenie zatem prawa bankowego w jednym wpisie jest niemożliwe, ale przedstawię jego celową bezwzględność. Nie jest to antyreklama, mam na celu pokazanie bezsensowności wirtualnych pieniędzy. System ten został stworzony w ten sposób, iż łatwiej cię oszukać już się nie da.
Jeśli masz wątpliwości o swoje konto bankowe. Zapytaj swojego banku jaka jest ilość ataków hakerskich na system bankowości internetowej, w którym masz konto. Zapytaj banku o ilość wykrytego złośliwego oprogramowania w ich systemie. Masz przecież wszelkie prawo do informacji na temat bezpieczeństwa twoich danych osobowych, jak również środków. Zobacz jaka będzie odpowiedz banku :-)

Należy również mieć na uwadze, że polskie prawo zostało stworzone w czasie najbardziej bezwzględnego etapu systemu totalitarnego. Prawo to zostało napisane przeciwko obywatelom, a nie dla nich. Rządzący wyposażyli się we wszystkie dostępne narzędzia do inwigilacji. Szary Kowalski nie ma żadnych szans w walce z tyranem. W Polskim prawie obowiązują dziś ustawy, których autorem jest Stalin!!! Sprawdźcie sami. Ja zostałem potraktowany w 2019 ustawą towarzysza Cyrankiewicza z lat '60-tych. Nowelizacja '74, nowelizacja '89...nowelizacja '94...'2003..2016 i to samo prawo nadal obowiązuję.

Co dla wielu zdaje się w naszych czasach niemożliwe. Comiesięczne wynagrodzenie od pracodawcy w wysokości 1640;-pln zapewniało mi skromny budżet opłat i utrzymania. Moje problemy zaczęły się wraz ze zmianą przepisów. Byłem już długo posiadaczem starego auta. Rozkręcone na części leżało w garażu, gdzie etapami dokonywałem remontu. W tym czasie nie opłaciłem ubezpieczenia, a remont trwał 19-mcy. Skończył się w 2015 roku.

W roku 2018 dostaje wezwanie do zapłaty od gwarancyjnego funduszu ubezpieczeniowego na kwotę 8000;-pln Za nieubezpieczone auto w okresie od 2013 do 2015 roku. Odpisałem grzecznie że według polskich przepisów. Jeżeli pozbawimy pojazd po jednej części z przynajmniej trzech układów głównych pojazdu. Polskie prawo nie traktuje tego auta jako pojazd, a jako części motoryzacyjne. Inne prawo oczywiści określa iż nie mogę wyrejestrować czasowo auta. Do tej pory nie było instytucji egzekwującej tą nieścisłość przepisów. Jako powołana w tym celu jednostka dlaczego interpretujecie sprzeczne ustawy na moją niekorzyść? Niestety stanowisko funduszu się nie zmieniło i następne wezwanie przyszło również z urzędu skarbowego.

Skarbowy nałożył egzekucję z konta ror, na którym miałem skromne oszczędności. Konto zostało wyczyszczone do zera. Kwota zadłużenia była wyższa niż wysokość comiesięcznego zadłużenia i bank nie pozostawiał mi kwoty 600-;pln w skali miesiąca. Jest to kwota wolna od egzekucji ustalona przez ustawodawcę. Moja zapaść finansowa była postępująca. Po kilku miesiącach mam ogromne problemy w jedzeniem i opłatami.

Wraz z rozwojem epidemii dostaje aneks od pracodawcy o zmniejszeniu zatrudnienia do 1/4 etatu i kwoty 675-pln za miesiąc. Bank egzekwuje według własnego widzi mi się. Jednego miesiąca zabierając wszystko, innego nie. Nie pomaga wniosek do urzędu skarbowego o wyszczególnienie wysokości pobieranej egzekucji każdego miesiąca. Urząd skarbowy twierdzi iż kierując egzekucję do banku, nie jest odpowiedzialny za "swoją pracę".

INC BANK SŁOŃSKI, w którym mam konto odrzuca moje reklamacje. Na moje pytanie dlaczego ukradli moje pieniądze, odpisują że stosują się do prawa bankowego. ja twierdze że w mojej umowie jest zapis w którym tylko ja mam dostęp do pieniędzy z mojego konta. Dlaczego interpretują przeczące przepisy na moją niekorzyść? Bank odrzuca moje reklamacje notorycznie. Po kolejnym wniosku do urzędu skarbowego dostaje w końcu decyzję o odblokowaniu konta ze skutkiem natychmiastowym od dnia 29.04.2020. Bank do dziś nie odblokował mojego rachunku. Jeśli sądzisz że twoje wirtualne oszczędności są twoje, jesteś w błędzie. Jednym ogłoszeniem stanu wojennego mogą ukraść wszystkie konta.

Jak w takiej abstrakcyjnej sytuacji mogę odzyskać przyszłe wynagrodzenie. Nie czuję się przestępcą, a praca ww instytucji to atak na moje życie. Zostałem sprowadzony do głodu i zagłady finansowej. Jakieś sugestie?
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - KowalskiMoney.]

Najnowsze wpisy

Kredyty hipoteczne - najlepsza oferta: