Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Indeks MIDWIG na kolejnym szczycie

Indeks MIDWIG na kolejnym szczycie

Money.pl / 2007-01-16 17:24
Komentarze do wiadomości: Indeks MIDWIG na kolejnym szczycie.
Wyświetlaj:
pawlus / 2007-01-18 10:58 / "Uznany Gracz Giełdowy"
Wyobrazcie sobie ze wczoraj od 18.55 dzwonilem z zapowiadanymi Bakaliami i przez pieprzeneie jakis palantow nie udalo sie dodzwonic. dzis zaczne od 18.30 trzeba ruszyc Bakalie.
yark / 83.25.248.* / 2007-01-17 00:01
IDMSA mówi o oporach BBI na 3,45, następne widzą na 4,30-4,50.
misha667 / 2007-01-17 01:11
no to bardzo dobrze :) czas najwyższy żeby ten nfi doszedł do tych oporów, pewnie nikt nie będzie miał nic przeciwko
misha667 / 2007-01-16 23:48
Jakoś tak temat się rozwodnił widzę :)
Ktoś ma jakieś wizje, szaleńcze czy nie, dotyczące możliwych zjawisk jutro na parkiecie?
i czy macie jakieś sugestie długoterminowe?
Nabyłem dzisiaj troche Millenium i się zastanawiam nad NordeaBank i czymś z budowlańców i mediów może na okres min pół roku.
orzeł / 2007-01-16 23:01 / Uznany Gracz Giełdowy (2474 postów)
NIRWAN jak nie przyjdziesz (nie przyjedziesz hehe) toż to będzie zbrodnia :) co to znaczy nie pasuje gdzie nie pasuje Ja się czuję jak studenciak to pogadamy :) wpadaj i już zapraszamy tylko daj oficjalnie znaka Panu Riskiemu jeśli już będziesz pewny przyjścia
gadu gadu 5847576
pawciomerc / 2007-01-16 22:49 / portfel / "Wierny biobalonowiec"
gdybyscie meieli okazie tanio kupic mieszkanie ale tak na prawde tanio 30% mniej niż cena
rynkowa to wsadzili byście całą swoją kase i nawet sprzedali akcie ze stratą? i zero
oszczędności umozone jednostki kupione nie dawno stan portfela 0 no może zostawił bym
sobie po jednej akcji lubawy i biotonu co sadzicie?
valjean / 2007-01-16 23:17 / Galernik
lepiej dobrze obejżyj papiery bo tanie mięso psy jedzą czy jakoś tak. ja zastanowiłbym się jaki jest powód że ktoś sprzedaje za mniej jak może wziąć więcej. chyba że familia to inna bajka
easy / 2007-01-18 10:37 / Baczny obserwator
rzeczywiście może są jakieś ukryte wady, sprawdź u administratora czy nie toczy się jakieś postępowanie spadkowe albo wyjaśniające własność nieruchomości. oczywiście nie robi się tego oficjalnie:) też miałem okazję kupić tańsze mieszkanie w centrum dużego miasta a że mi się nie śpieszyło to poszperałem rochę i takie chocki klocki wyszły, że bym się nieźle wpakował. to że ktoś Ci podpisze oświadczenie, że nieruchomość nie ma wad prawnych nie oznacza że ich nie ma, weźmie kase i zniknie pozbywając się problemy. ale żeby nie być takim "niedzwiedziem" to dodam, że zdarzają się wspaniałe okazje, kolega kupił 120m za 2k/m w centrum, w kamienicy w Poznaniu. wyremontował za 800zł za metr i ma wspaniałe 120m za 2,8k za 1 m:)
Lumpex / 2007-01-16 22:54 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
To zależy do lokalizacji, miasta, i czy ten ktoś ma gdzie mieszkać (bo jak wynajmuje i wsadza kasę komuś w d... to warto) szacuję że np. w Warszawie ceny mieszkań w tym roku wzosną ok. 10-15% ale sądzę, że lepszą lokatą są grunty. Za 15 lat Warszawa będzie się kończyć tak koło Góry Kalwarii
krzys inwestor / 2007-01-16 23:04 / portfel / Bywalec forum
ceny we wszystkich miastach pojda w gore ale nie tak duzo bo ludzie na domy beda przezucac sie :) lepiej jest miec cos wiekszego za miastem(20-30 km) niz mieszkanie 2 albo 3 pokojowe.
risky-rainmaker / 2007-01-16 22:54 / Ostatni Optymista
zależy gdznie....jakie miasto....jaka lokalizajca , czas budowy...stan budynku....wiele czynników....
risky-rainmaker / 2007-01-16 22:55 / Ostatni Optymista
Jeśli ścisłe centrum....dużego miasta...Kamienica....wchodziłbym napewno...
pawciomerc / 2007-01-16 22:59 / portfel / "Wierny biobalonowiec"
dzieki za Wasze opinie no lokalizacia dobra jest to w bloku klatka czysta domofon fajne mieszkanko jak coś to planuje kupić i szybko sprzedać bo nie stac mnie trzymac licze że jakis grosz by wpadł
umika / 2007-01-16 23:17 / Bywalec forum
Liczy się też metraż........wbrew kobiecej logice;-)) małe jest ......bardziej w cenie!!!!!!!
maxx / 2007-01-16 23:08
sprawdź dobrze stan prawny nieruchomości, bo takie okazje lubią mieć haczyki
risky-rainmaker / 2007-01-16 23:26 / Ostatni Optymista
to prawda....chwila euforii, poczucie okazji...a poźniej płacz...i strup na głowie
maju / 2007-01-17 01:06 / portfel / Bywalec forum
...no własnie ja byłem zmuszony w poniedziałek tak własnei z akcjami i funduszami postąpić :)))...kupujemy z bratem,sam nie dostał odpowiedniego kredytu niestety
orzeł / 2007-01-16 22:45 / Uznany Gracz Giełdowy (2474 postów)
NIEZŁA info na Espi dla posiadaczy zergów
ger / 2007-01-16 22:53
To moze jutro tez apap..
Kim jest Pan Grzegorz Tajak??
dżeju / 2007-01-17 08:27 / Uznany Gracz Giełdowy/ Bloguje na bblog.pl!
z ekipy Moski, siedział czy siedzi w Enapie
krzys inwestor / 2007-01-16 22:35 / portfel / Bywalec forum
dzis kupilem 7 bulls nawet po dobrej cenie co myslicie o tej spolce podobnow deweloperke wchodzi dzeju ja rekomendowal ma isc w gore a wy co tam sadzicie ?????
dżeju / 2007-01-17 08:31 / Uznany Gracz Giełdowy/ Bloguje na bblog.pl!
krzysiu, ja tylko obserwuję zachowanie kursu i podaję możliwość wybicia się kursu z formacji, która ZWYKLE ale nie zawsze prowadzi do wzrostów, i nie oznacza to że wzrosty będą kontynuowane, bo to już zależy od wielu czynników, nie leżących w sferze AT
Lumpex / 2007-01-16 22:47 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
jak ma iść to pójdzie a jak nie, to nie pójdzie - to tak jak ten góral co pogodę przepowiał:)
orzeł / 2007-01-16 22:20 / Uznany Gracz Giełdowy (2474 postów)
DZIĘKI Aniu za odpowiedź co do Eurofucka :)
pozdrawiam serdecznie
anna. / 2007-01-16 23:06 / Uznany Gracz Giełdowy
Życzę wzrostów.
Pozdrawiam :)
orzeł / 2007-01-16 22:21 / Uznany Gracz Giełdowy (2474 postów)
z tego co się zorientowałem to Cię nie będzie we Wrocku :(
bardzo bardzo wielka szkoda:(:(:(
Dżejka toże nie budiet to kto budiet z dawnych czasów?
Nirwan / 2007-01-16 22:49 / Bywalec forum
widze ze we Wrocku się spotykacie - ja właśnie mieszkam obok DM BRE banku we wrocku - blisko mam :P Tyle ze cos czuje ze jako biedny student nie bardzo pasowalbym do towarzystwa :P Zreszta za nowy tu jestem :)

pozdrawiam
samuraj jack / 2007-01-16 22:52 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy/ Bloguje na bblog.pl!
przyjdź, przyjdź
jak będzie spotkanie dla wszystkich poza studentami, to będzie to oficjalnie zastrzeżone...
ale nie tym razem...;)
barakuda / 2007-01-16 22:11 / Uznany Gracz Giełdowy - przez aklamację
2007-01-16 21:19:38 | *.*.*.* | slaw [ Tytularny Malkontent Forum/ Uznany Gracz Giełdowy 4438 posty ]
tonie jest ten problem moim zdaniem chodzi o
oczyszczenie życia publicznego i dojścia iedyś do
wladzy ludzi myslacych propanstwowo bo na razie to od
17 lat u nas każda ekipa myśli ozzbudowani silnej
partii w parciu o panstwo i ...... staąd brak reform
albo takie wykolejenie przepisów bo nikt nie zmienia
zasad poniewaz potrzebnę są miejsca pracy dla
dzialaczy . kolegow działaczy itd itd. Słyszaleś
dziz o wiceministzre gospodarki morskiej - mi sie
robi niedobrze tak jak z aumilerem i innymi tego
rozaju w prawicowym rzadzie ot co skomentuj
------------------------------------------------------------------
Slaw - Bracie , w pigułce ujałes to co dziś ważne. ks. Krąpiec nie stracił swojego czasu...
tak trzymac!!
valjean / 2007-01-16 22:20 / Galernik
Slaw ty uważaj co piszesz albo w pracy się nie chwal! nie wiem może masz inne obserwacje (ja z innego urzędu) ale widzę że jak ktoś nic nie potrafi to zostaje politykiem. im mniej wie tym więcej krzyczy i dochodzi na wyższe stołki
samuraj jack / 2007-01-16 22:24 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy/ Bloguje na bblog.pl!
z urzędu?:)
valjean / 2007-01-16 22:43 / Galernik
można tak powiedzieć, pośrednio - żona ;) ale znam większą część ludzi stamtąd
valjean / 2007-01-16 22:44 / Galernik
oczywiście inna część kraju
samuraj jack / 2007-01-16 22:47 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy/ Bloguje na bblog.pl!
inna od której części kraju...:)?
valjean / 2007-01-16 23:13 / Galernik
od podhala o ile pamiętam, ale mam teścia w NT (byłego ale swój chłop)
valjean / 2007-01-16 22:21 / Galernik
przepraszam, Dutkiewicz - facet z klasą i chylę czoło
samuraj jack / 2007-01-16 22:25 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy/ Bloguje na bblog.pl!
podobne zdanie miałem o byłym Wójcie Waldym Dzikowskim
obecnym pośle
... miałem
risky-rainmaker / 2007-01-16 22:42 / Ostatni Optymista
Kiedyś miałem dobre zdanie o wielu....Panach...Kiedy moja wiedza jest znacznie bogatsza...muszę przyznać , że pozbyłem się złudzeń....wciąż szukam uczciwego polityka i biznesmena który nie ukradł i nie dostał od tatusia z układu UBeckiego pierwszego miliona.
Nawiasem mówiąc...dla przez wielu z Was wymieniane są tzw, pozytywne przykłady biznesmenów giełdowych....ja się mogę tylko uśmiechać...wiedząc...o tym wszystkim o czym niechciałbym wiedzieć.
samuraj jack / 2007-01-16 22:46 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy/ Bloguje na bblog.pl!
no też o kilku wiem...
ech...:(
valjean / 2007-01-16 22:46 / Galernik
Risky jest taki paragraf- jeśli ktoś posiadł wiedzę o popełnionym, przestępstwie i zataił........ do lat....

;))
risky-rainmaker / 2007-01-16 22:48 / Ostatni Optymista
Proszę nie pouczaj mnie....jest taka ustawa o tajemnicy skarbowej...i jeszcze jedna...ale się nie odważę jej przywołać..
valjean / 2007-01-16 23:12 / Galernik
przecież żartuję sobie ;)
samuraj jack / 2007-01-16 22:47 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy/ Bloguje na bblog.pl!
nie chodzi o przestępstwa, a o profesję sprzed lat
risky-rainmaker / 2007-01-16 22:49 / Ostatni Optymista
dokładnie....wiesz o czym mówię
samuraj jack / 2007-01-16 22:50 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy/ Bloguje na bblog.pl!
ano wiem...
zdaje się, że tylko Kulczyk nie ma na giełdzie jednej ze swych firm..
risky-rainmaker / 2007-01-16 22:52 / Ostatni Optymista
ale za to jest nie doogarnięcia na innym polu...:))
samuraj jack / 2007-01-16 22:54 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy/ Bloguje na bblog.pl!
na swoje inne pola patrzy - jak sam zeznał - z Wiednia
piękne miasto - do niedawna na styku dwóch światów...
valjean / 2007-01-16 22:06 / Galernik
to Dżeju walnął z grubej rury ale moje zdanie jest podobne-facet ma już chore wizje. robi to co najlepiej mu wychodzi, jak każdy. jemu najlepiej wychodzą emisje więc budzi się z rana i EUREKA- robimy emisję!!! tylko teraz przegiął: developerka+telefonia+bio+ropa, wrzucił wszystko co możliwe, same chwytliwe hasła na co można złapać leszczy w sieć i liczy na miliard. co sprzeda żeby objąć swoją część bo w szafie chyba mu nie leży 600mil. jego majątek to akcje. bezemnie (miałem kiedyś to i owo, nawet juz nie pamiętam co. ale człek wtedy był obliczalny)
Bull / 2007-01-16 22:34 / Bywalec forum
obecnie jego najwiekszym zmartwieniem jest plynnosc finansowa grupy, poza tym znam ludzi ktorzy u niego pracuja i slysze ze ma problemy z zatrudnieniem profesjonalnej kadry, i ze caly ten jego biznes ma slabe fundamenty, potrafi przezucac tylko kase miedzy spolkami, ktore nie posiadaja jakichkolwiek perspektyw B+R, a to zaczyna juz nie wystarczac. W kazdym razie jego umiejetnosci zferyfikuje recesja. Dla mnie to on od poczatku nie byl powaznym biznesmenem. To tylko moja opinia. Pozdro
piciu / 2007-01-16 22:00 / "Nikt" i Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
dobranoc ide spac (wstaje o 4.00)
mikus / 2007-01-16 21:55 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Czy może mi ktoś powiedzieć do czego może służyć 30 spółek z o.o. Echu? Czy w budownictwie to jakaś norma? Tyle właśnie spółek zależnych powołało Echo Investment.
Lumpex / 2007-01-16 22:24 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Czasami tak robią praktycznie na każdą inwestycję powstaje inna firma - podobnie postępuje Robyg
mikus / 2007-01-16 22:32 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Dzięki, to dobrze, że to normalne.
umika / 2007-01-16 22:47 / Bywalec forum
To nie jest normalne!!!!! To sposób-ucieczka przed podatkami, ew. roszczeniami klientow czy innymi kłopotami!!! A robyg akurat znam:-)))
barakuda / 2007-01-16 21:51 / Uznany Gracz Giełdowy - przez aklamację
B. ładna sesja u mnie. Portfel +2,49% , a żeby nie było ,że nie mam zdania co do aktualiów to b. krótko w punktach
- nigdy nie byłem inwestorem w sp-kach p. Romana i...nie będę. Bo jestem za : konserwatywny / tchórzliwy / ostrożny /doświadczony / wolnomyślący...(niepotrzebne skreślic)
- ceny ropy zawsze będa budziły sprzeczne emocje , jest tyle zdań -ile grup interesów, a wszyscy jesteśmy (póki co) skazani na zależność od cen ropy...nawet Kenobi pogubił się i raz spadającymi cenami baryłki podtrzymywał przekonanie o krachu , a innym razem rosnącymi cenami baryłki podtrzymywał przekonanie o ...krachu.
-Brydzia, baaaaardzo mi się dzisiaj spodobałaś , bardzo. Najbardziej dlatego ,że nie wspomniałaś ani słowem o tym , że to Ty pierwsza rozszyfrowałaś p. R.K. ( tu akurat byliśmy razem w swoich przemyśleniach).
- polityka personalna PIS ( spuśćmy zasłonę milczenia na każdą inną) to istny koszmar. Rozpychają się o niebo bardziej niż ich zdeklarowany wróg - komuna . Ci ostatni zresztą potrafili(przynajmniej za ostatniej ich bytności na świeczniku) robić to w sposób bardziej zakamuflowany. PIS natomiast, w brudnych buciorach ,włazi wszędzie ostentacyjnie i po chamsku, nie zdając sobie sprawy ze swojej niekompetencji i psucia wszystkiego co jeszcze jako tako funkcjonuje.Pomijam nazwiska nowych nominatów bo palce nie chcą klikać...
-elementarna uczciwość powinna dotyczyć również giełdy. Nie przekonują mnie argumenty p.t. widziały gały co brały...każdy podejmuje ryzyko we własnym imieniu itp. , itd.
Znam lepszy argument : wlazłeś między wrony - kracz jak i one. Nie po drodze mi jednak z takim drogowskazem życiowym , ja zostane ze swoim przekonaniem : w celi z 4-ema kieszonkowcami nie sięgnę nikomu do kieszeni...
Pozdrawiam gorąco myślących podobnie , mniej gorąco tomka z katowic i mariana z Opola
ps. Warren , na swoim podwórku mógłbyś zrobić wreszcie porządek...
dżeju / 2007-01-17 08:21 / Uznany Gracz Giełdowy/ Bloguje na bblog.pl!
to jak się dostałeś do tej celi? :)
Tapir666z / 2007-01-17 00:31 / portfel / "Jak na razie leszczyk"
zdecydowanie czuję się gorąco pozdrowiony :)
brydzia / 2007-01-16 22:50 / 10-sięciotysiącznik na forum
jak ja ci zazdroszcze tej agory , od 28 zł ją kupuje , nawet pan Kuczyński powiedział przy 32 zł że ma trend rosnący a ja nie kupiłam , szkoda gadać

pozdrawiam
piciu / 2007-01-16 21:59 / "Nikt" i Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
jestem za
EDiS / 2007-01-16 21:51 / Tysiącznik na forum
Czytając różne opinie na tym forum często mam wrażenie jakbym czytał artykuły o panującej modzie. W nieodległych czasach modny był Bioton, potem Lubawa, potem Karkosik i Jego stajnia i coś tam jeszcze, różne NFI .Mnie moda już dawno nie interesuje, ale, ale na modzie zarabia się potężne pieniądze. I to jest fakt oczywisty, a więc pewnie podążający za modą mają świętą rację, szczególnie na tak malutkiej giełdzie jak GPW. Jeszcze tylko jakieś przecieki, trochę plotek upiększonych różnymi "naukawymi" teoriami i jakoś to się kręci. Tylko jak zaczyna wszystko się walić to jest nieszczęście, a tego już nie rozumię. I to by było na tyle.
mikus / 2007-01-16 21:59 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Moda jest na topie, nie koniecznia taka, o której piszesz. Monnarii podło wstępne bardzo dobre wyniki, jednak nie wiem czy już nie są zdyskontowane w cenie :). Jutro o tym się przekonamy.
Wojcek / 2007-01-16 21:39
Karkosik Karkosikiem, ale może ktoś z was śledzi kogenrację, hoopa i hyperiona. Ostatnio stały po zjazdach, ale może wreszcie ruszą.
dominik 30 / 2007-01-16 21:40 / Uznany Gracz Giełdowy - II miejsce w Konkursie giełdowym
ja cały czas obserwuję Hyperiona i to co siędzieje na nimto mi się nie podoba
Wojcek / 2007-01-16 21:51
Dzięki, też mi się ostatnio nie podoba, ale podobno za kasę z emisji miał dokonać zakupów. Pod koniec roku było kilka przejęć, ale na tym koniec.
do początku nowsze
1 2 3
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy