Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Indeksy trochę wyżej

Indeksy trochę wyżej

marc / .* / 2005-01-27 19:16
Komentarze do wiadomości: Indeksy trochę wyżej.
Wyświetlaj:
michaello / .* / 2005-01-28 14:38
jak przewidujecie TPSA bo to jedna wielka niewiadoma... gdzie znaleźć wyniki spółki za 2004 rok??
orzeł / .* / 2005-01-28 15:10
tu gdzie jesteś :)
orzeł / .* / 2005-01-28 14:58
bardzo mocny papiren!:)
myszka / .* / 2005-01-28 09:38
Ja też mam małe pytanie do specjalistów. A co myślicie o Stalprofilu?Pozdrawiam,
kingsnake / .* / 2005-01-28 00:06
dziś w gdańsku trochę padało, choć mieszkańcy spodziewali się większych opadów. Jutro prawdopodobnie jeśli front atmosferyczny się nie zmieni to ciśnienie spadnie do 997hPa - silne wsparcie na 995. Może przyjdzie pomoc z zachodu w postaci ciepłego wiatru (...)
orzeł / .* / 2005-01-27 22:33
witajcie inwestory !Nie kupujcie dzieci kochane przed wyraźnym sygnałem :)! Ja chciałem być mądrzejszy od Boga i kupiłem ibsysa no i jak na razie marnie!:)Na szczęście mam miałem zozole i mam jeszcze całkiem sporo i troszkę z nimi jutro pofaluję górka dół:) po garbach mej kochanej garbarni!Jak zawsze szczerze choć nie zawsze trafnie - zerknijcie na impela (chodzi w parze z hoopem) -wiem orzeszku że nie polecałeś chronionej ale tym razem też się wyłamałem (jak z betacomem ) tyle że tym razem wyszło mi to na dobre::)))Kto chce kupić zozole to jurto po 3.61 trza łykać w całości:) bez gryzienia.Jutro stawiam (przy założeniu że nie będzie totalnej wysypki) na impel no i może karwa wreszcie dadzą mi zarobić te 7 % na ibsysie!pozdrawiam i ostrożnie
orzech / .* / 2005-01-28 10:04
Pauzowałem deko bo wczoraj jak zapewne większość z Was zajęty byłem AGD. Poszedłem zaraz potem w Getin po 3,39. Pociągnę go do jakichś 3,55. Hoop - ciekawa sprawa... obserwuję ale kupować na razie nie zamierzam. Ach te zozole... rozkoszuję się ich smaczkiem, mniam !!! Zakupię dziś z powrotem Dwory, bo ja, kurna, po prostu lubię tę firmę i już !
orzeł / .* / 2005-01-28 13:53
witaj ! Z getinem ostrożnie moim zdaniem ale tylko i wyłącznie moim skromnym zdaniem za wcześnie:)
dropshot / .* / 2005-01-27 22:53
Witaj Orle!Nie martw się tak IBsystemem!!! Ja długo się przymierzałem do niego - aż wreszcie dziś kupiłem troszkę... :) i teraz będę sobie czekał... będzie dobrze:))) pozdrawiam wszystkich
ORZEŁ / .* / 2005-01-27 23:11
DROPSHOT TY SIĘ POCHWAL ELEKTRIMEM TO CI CZYTALNOŚĆ WZROŚNIE!:) DZIĘKI ZA SŁOWA OTUCHY A JUZ MYŚLAŁEM ŻE JESTEM JEDYNYM W TYM KRAJU KTÓRY KUPUJE AKCJE IBSYSA! SAM DZIŚ RUSZAŁEM JE 3 RAZY AŻ MI KASY ZBRAKŁO:)
orzeł / .* / 2005-01-27 23:20
A MARZY MI SIĘ TAK OTO:BO JA ZWOLNNIK ŚWIECZEK JESTEM TAK WIĘC:TRZY SZPULKI I JUTRO DUUUŻA BIAŁA ŚWIECA A JA W JEJ OGNIU SIE OGRZEJĘ!:) JADĄC NA WIELBŁĄDZIE GARBATYM A JAKŻE POŻERAJĄC ZOZOLE Z INWALIDAMI W KARAWANIE I TRANSPORTEM PŁYTEK CERAMICZNYCH W NACZEPIE:)NO I TAK DO ATLANTYDY CZY TAM TISY Z BANKAMI KREDYT I PKO OGROMNYMI DOTRĘ !ŻEBYM SIĘ TYLKO PO DRODZE NIE ZAKOPAŁ!O MÓJ BOŻE JAK JA LUBIE TE EMOCJE:)POZDRAWIAM WAS MOI DRODZY !coś ja chyba jakiś striptiser jestem a Wy czaicie się niesłychanie!piszcie ludzie co macie to nic nie kosztuje i śmiał się nikt nie będzie:)Jutro ciężki dzień!!!!!!!!!!!!!!!
marc / .* / 2005-01-27 19:16
Mam pytanie do fachowców. Posiadam prawie 500 akcji 05NFI.Przeczytałem że jest wezwanie na sprzedaż tych papierów wart.Co mam zrobić, zeby je sprzedac i czy to jest możliwe dla tak małego akcjonariusza jak ja??Dziękuje z góry za odpowiedź.
orzeł / .* / 2005-01-27 22:42
witaj !może nie fachowiec ale dusza człowiek:)marc po pierwsze szczęściarz z Ciebie!nieskończone pole do wzrostów - tak można by pobełkotać lub jeszcze inaczej jesli kto zechce!Drogi Panie niechaj Pan w sumieniu swym zastanowi się jaki zysk Pana zadowala i w takim właśnie momencie sprzeda nie bacząc co wydarzy sie potem:)Przysięgam na BOga że to jedyna droga by tu nie popaść w obłęd!A sprzedaż prosta sprawa - najkrótszą drogą do biura maklerskiego i niesłuchając siedzącej tam Pani Gieni sprzedać choć by mówiła że jeszcze będzie rosło.psMOjej Pani Gieni miało rosnąć od początku stycznia do 22 a potem spadać jak było każdy wie:)
Premeryt / .* / 2005-01-27 19:37
Proszę się udać do najbliższego POK Biura Maklerskiego zaufanego banku.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy