Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Indeksy w dół, obroty w górę

Indeksy w dół, obroty w górę

Money.pl / 2007-05-16 17:21
Komentarze do wiadomości: Indeksy w dół, obroty w górę.
Wyświetlaj:
Doxon / 2007-05-17 01:36 / Tysiącznik na forum
Dobranoc Państwu! Miło było pogadać.To dopiero pierwsza seria "rozmów o życiu". Następnym razem obalimy razem siedem browarów i każdy się będzie angażował.Ale tylko po 24,00 żeby nas nie wyzywali.Pozdrawiam zycze szcześcia w inwestycjach.
piciu / 2007-05-17 00:58 / "Nikt" i Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
polakow nocne rozmowy o ....................

wrocilem z pracy zjadlem obiad pozmywalem naczynia (sie skaleczylem - szklanka pokruszyla sie- ale jestem silacz) szybka kapiel przeglad notowan i wiesci i

spanko

sprzedalem reszte htl(ale kicha) kupilem bytom i wczoraj nabylem pepees
Doxon / 2007-05-17 00:19 / Tysiącznik na forum
Warren ile ty masz lat jeśli możesz zdradzić?Ja mam ćwierćwiecze i tkwie na śląsku szukając kompana do spiżu,grzeszników,genesis jak wolisz.Wszyscy jakoś pracują,spinają się dążąc do doskonałości a ja sie nie mam z kim napić i pogadać o życiu bo ziomki powyjeżdzali za pracą.(ja po dziekance zostałem sam w tym obcym mieście)Jestem przebojowym młodzieńcem w kwiecie wieku, szukającym pozytywnych klimatów zanim wpadne w kierat pracy. Ty żonaty jesteś? A czy dzieciaty?Żone można zawsze zabrać na dyskoteke tyko pytanie czy lubisz rozmawiać o życiu bo ja uwielbiam.Taki ze mnie myśliciel parszywy
agent cooper / 2007-05-17 00:36
a tym swoim "cwiercwieczem" to sie tak nie afiszuj, bo ... po prostu mlodys i cale zycie przed Toba - a dobrze je zagospodaruj
Doxon / 2007-05-17 00:41 / Tysiącznik na forum
A ty jak wiesz kim był agent cooper to też prze trzydziestką musisz być co?Mysle każdego dnia co dla mnie będzie dobre a co nie ale nie jest łatwo.Nie wiem w którą stronę pójść żeby to jakoś posklejać.Nie boję się wyzwań bo "gupi" nie jestem ale i tak jest ciężko.
agent cooper / 2007-05-17 00:50
w zadnej chwili nie pomyslalem, ze jestes glupi - ale z perspektywy uwazam, ze wlasnie dlatego jest Ci trudniej, prostych rad nie bede Ci dawal, moze dlatego, ze jednak 30 obchodzilem jakis czas temu. A premierowe odcinki z agentem cooperem i calym serialowym cyrkiem Lyncha ogladalem jeszcze zanim powstala Cywilizacja - ale nie musisz sie trwozyc z tego powodu - podstawy moich wypowiedzi bazuja na pozytywach :)
Doxon / 2007-05-17 00:57 / Tysiącznik na forum
Pozytywy to to czego poszukuję.W tym bałaganie.W żadnym wypadku nie posądzam Cie o offensywne wypowiedzi.Jesteśmy ziomalami bo piszemy wspólnie na tym forum.Mimo że jestem sobie takim tam sobie inwestorkiem czuje że stanowimy jedność.Pozdro i apeluje zawsze do Narodu Polskiego "więcej uśmiechu i pozytywnych wibracji"
nikt specjalny / 83.6.171.* / 2007-05-17 02:05
Rozmowy o zyciu i smierci. Co z tego, ze kupilem 2 piwa, jak kolega mial gasiorek w piwnicy. A drugi drugi gasiorek. Byleby moje 2 fundudze rosly. A ten co sprzedaje tez niech sie odbije na ta okolicznosc. A jak urosna, to sobie moze cos na gieldzie zakupie. Dobrej nocy.
Doxon / 2007-05-17 00:05 / Tysiącznik na forum
Bebe spójrzmy prawdzie w oczy Jesteśmy tu ja Warren i Azja więc dołącz do chata z jakimś osobistym wyznaniem.Warren jest uzależniony od GTA ( i sie nie dziwie) ja sie urodziłem w Białymstoku a mój ojciec nosił kartonowy plecak.przyznaj sie co ty masz na sumieniu albo ić spać.(to ić to specjalnie)
bebe / 2007-05-17 00:30 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
w oczy ...., ktorej prawdzie , mojej... , czy Twojej...?-Doxon
jest tu nas wiecej , jak widze.
Doxon / 2007-05-17 00:34 / Tysiącznik na forum
Bebe w życiu nie liczy się nic prócz przyjaźni i miłości to jest jedyna i najprawdziwsza prawda.Tak ja mi teraz Natalia Kukulska śpiewa do ucha w radiu Zet. Wyznaj jak na spowiedzi co masz na sumieniu.
ps a teraz spiewa piasek.:)))))))))
bebe / 2007-05-17 00:39 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
a niby Ty to ksiadz ?
zaczynam sie smiac......
Doxon / 2007-05-17 00:44 / Tysiącznik na forum
Do księży mi daleko ale niedoszły psycholog ze mnie.Po prostu uwielbiam o życiu rozmawiać szczególnie jak popiję i nadwyraz cenię sobie wartości wyższe niż pieniądze i próżność.Przyznaj że nic Ci nie da tyle szczęścia co kumpel na którego możesz liczyć i z którym możesz "konie kraść".Pieniądze nic nie znaczą jeśli nie masz ich z kim wydawać.Gupi jestem na takie stwierdzenia ale mądry zrozumie
bebe / 2007-05-17 00:55 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
szkoda, ze te wartosci cenisz jak popijesz
piciu / 2007-05-17 00:50 / "Nikt" i Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
rodzina + przyjazn na smierc i zycie

tylko to sie liczy
bebe / 2007-05-17 00:53 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
a owszem, ale przyjaciol poznaje sie wiesz kiedy....
piciu / 2007-05-17 01:04 / "Nikt" i Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
nie mam przyjaciol
nie mam kolegow

mam super rodzine - najlepsza na swiecie

jestem inny
Doxon / 2007-05-17 01:12 / Tysiącznik na forum
Właśnie słyszałem że zawsze na rodzine można liczyć i to jest dobre jak widać prawdziwe.Ale czasem warto zaryzykować obcą przyjaźń bo ludzi na świecie do czorta i to jest bogactwo.Nie warto się zamykać
piciu / 2007-05-17 01:16 / "Nikt" i Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
taki juz ze mnie swir

nara
bebe / 2007-05-17 01:09 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
piciu - jestes normalny i spoko, to nie innosc - to jest najlepsza prostota /nie myl z prostactwem/
piciu / 2007-05-17 01:15 / "Nikt" i Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
znikam znikam
juz nie fikam

dobranoc
Doxon / 2007-05-17 01:02 / Tysiącznik na forum
Osz TY.To nieprawda te wartości cenię zawsze.Ale fakt że jak popiję to mam czas pomyśleć trzeźwo i się zastanowić i docenić.Wiesz jak jest szybko się żyje i nie ma czasu kalkulować ale wiem że to jest jedyna rzecz która daje szczęście prawdziwe czyste i szlachetne.
bebe / 2007-05-17 01:07 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
Doxon, idz spac. jutro tez jest dzien - ciesz sie zyciem swoim i baw sie.
Doxon / 2007-05-17 01:10 / Tysiącznik na forum
No chyba tak zrobię.Cieszę się życiem i bawię się.A ty nie idziesz spać?
bebe / 2007-05-17 01:19 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
jeszcze troche popracuje. dobranoc
agent cooper / 2007-05-17 00:23
sorry, nie narzucam sie, z reszta pozno juz, obiad jakis trzeba zjesc, pozdrawiam
Doxon / 2007-05-17 00:31 / Tysiącznik na forum
Która to strefa czasowa że obiat (pisownia premiera) jesz?
agent cooper / 2007-05-17 00:34
spojrzysz jednoczesnie na globus i zegar - wiele sie nie pomylisz :)
Doxon / 2007-05-17 00:46 / Tysiącznik na forum
Według mnie żeglujesz po Atlantyku.
agent cooper / 2007-05-17 01:02
nie potwierdzam, nie zaprzeczam - jednak atlantyk naszych marzen jest nieporownywalnie rozleglejszy od Atlantyku ! pzdr
Uwazaj bo jutro nas tu opieprza za "jakies dyrdymaly nie na temat"
Wiec ja smigam
Doxon / 2007-05-17 00:20 / Tysiącznik na forum
Gry strategiczne to złodziej czasu tak samo jak GPW.
agent cooper / 2007-05-17 00:28
Masz racje, jesli chodzi o Civ to zdarzalo sie, ze ojciec wychodzil rano do pracy, a ja jeszcze kilkudniowa runde toczylem - prawie jeden rok na studiach przez to oblalem, ale ... w koncu przeszedlem - i studia i civ - nostalgia, bo troche czasu juz uplynelo :)
Doxon / 2007-05-17 00:38 / Tysiącznik na forum
Bywa ale don't look back przyj na przód. Słuchaj muzyki zdobywaj inspiracje i zawieraj jak najwięcej przyjaźni. Nie ma co się blachować.Chyba pójde po piwo jeszcze.Może jakaś przygoda mnie spotka?może zginę a może nie.
agent cooper / 2007-05-17 00:55
ksiazkowe podejscie - tego sie trzymaj - czasami dla potwierdzenia reguly mozna na chwile skrecic - by nazajutrz wrocic
warren buffet / 2007-05-17 00:09 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
GTA potwierdzam =)
TaS / 2007-05-17 00:23 / Tysiącznik na forum
a od ktorej czesci Warren?

kiedys gralem po nascie godzin w jedynke. oczy mi wypal 14 calowy monitor ;)
marek belka / 83.23.35.* / 2007-05-17 00:05
Wyniki GETIN Banku po I kwartale 2007 r.
Grupa kapitałowa GETIN Holding wypracowała w pierwszym kwartale 2007, rekordowy zysk w wysokości 85,8 mln zł. W porównaniu do analogicznego okresu w ubiegłym roku (zysk 24,4 mln zł) oznacza to wzrost o ponad 250%.

Największy wpływ na tak dobry wyniki grupy kapitałowej miały rezultaty dwóch największych spółek w portfelu Holdingu - GETIN Banku i Grupy Noble Bank. (Zyski netto odpowiednio 56,5 i 25 mln zł).

Getin Bank zanotował w pierwszych trzech miesiącach 2007 roku dynamiczny wzrost w segmentach istotnych dla dalszego rozwoju banku. Sprzedaż kredytów samochodowych wzrosła o 44% ( do 267,1 mln zł, rynek 24,5%) co pozwoliło bankowi umocnić silną drugą pozycję na rynku. Podwojeniu uległa sprzedaż kredytów hipotecznych (662,6 mln zł), a wartość kredytów gotówkowych wzrosła trzykrotnie (290 mln zł). Getin Bank z sukcesem uplasował również trzecią transzę eurobligacji na kwotę 350 mln euro. Pozyskane fundusze GETIN Bank przeznaczy na rosnącą akcje kredytową.


W zmierzającej na GPW Grupie Noble Bank, sprzedaż własnych produktów kredytowych osiągnęła ponad 250 mln zł, a aktywa będące w zarządzaniu Noble Funds TFI przekroczyły 400 mln zł. Sprzedaż kredytów hipotecznych w stosunku do pierwszego kwartału 2006 wzrosła o 120% osiągając 1,035 mln zł. Jeszcze bardziej imponujący wzrost zanotowano w sprzedaży produktów inwestycyjnych -443%(239 mln zł). Sieć oddziałów Open Finance i doradców mobilnych Open Direct osiągnęła 172 doradców oraz 47 doradców mobilnych pokrywających ponad 100 największych miast Polski.

Pierwszy kwartał tego roku był również udany dla spółki GETIN International, koncentrującej się na rozwoju operacji zagranicznych Grupy. Zgoda Federalnego Urzędu Antymonopolowy Federacji Rosyjskiej pozwoliła na zamkniecie transakcji nabycia pozostałych 40% udziałów w Carcade Rosja. Obecnie GETIN Holding posiada 100% udziałów w spółce posiadającej ponad 30 oddziałów na terenie całej Rosji. Intensywnie pracowano również nad finalizacją transakcji zakupu Prikarpattya Banku na Ukrainie. Ostatecznie transakcja zakupu została zamknięta 8 maja 2007 roku.

GETIN Bank / www.prnews.pl


Getin kończy transakcję zakupu banku w Rosji
Ukraina zdobyta, czas na Rosję. Grupa Leszka Czarneckiego myślała nawet o Chinach, ale spasowała - pisze "Puls Biznesu".
"Po Ukrainie przyszedł czas na Rosję. Getin Holding, kontrolowany przez Leszka Czarneckiego, kończy tam transakcję zakupu banku.

- Jeśli w tym miesiącu dojdziemy do ostatecznego porozumienia z dotychczasowymi inwestorami, a wiele na to wskazuje, to być może już w czerwcu moglibyśmy zacząć badanie finansowe tego banku - mówi Piotr Stępniak, prezes Getin Holdingu.



Do zamknięcia tej transakcji mogłoby dojść do końca tego roku. Tak długi termin związany jest z długim oczekiwaniem na zgodę rosyjskich władz nadzorczych. Na razie szef holdingu nie chce ujawniać ani nazwy banku, ani jego wielkości." - pisze dziennik.

"Nie jest koniec naszych inwestycji na rynku wschodnim. Nadal interesują nas kolejne przejęcia w obu tych państwach, a także wyjście do innych krajów. Prowadzimy rozmowy, ale są one daleko mniej zaawansowane niż w Rosji" - ujawnia Piotr Stępniak.

W pierwszym kwartale br. grupa kapitałowa GETIN Holding wypracowała zysk w wysokości 85,8 mln zł. W porównaniu do analogicznego okresu w ubiegłym roku (zysk 24,4 mln zł) oznacza to wzrost o ponad 250%.


Analitycy UniCredit CA IB w raporcie z dnia 2007.05.14 podwyższyli rekomendację dla akcji Getin do "kupuj" z "sprzedaj". Cena docelowa jednej akcji Getin została podwyższona do 19.10 zł z 6.80 zł. W dniu wydania rekomendacji cena akcji Getin wynosiła 14.50 zł.


Data: 16.05.2007, Getin:
Kurs spółki osiągnął wczoraj nowe maksimum na 16,05 zł, co z jednej strony potwierdza
dominujący trend wzrostowy, a z drugiej strony każe postawić sobie pytanie co dalej.
Sytuacja jest o tyle ciekawa, że wcześniejsze fale wzrostowe miały taką samą długość (w
zł), co z kolei sugeruje, iż obecny ruch nie powinien zostać zakończony w rejonie 18,90
zł. Należy się liczyć z tym, iż obecny ruch będzie, albo znacznie słabszy lub też
zdecydowanie mocniejszy. W pierwszym wariancie potencjalnym celem winien być poziom 16,60
zł, natomiast w pozytywnym scenariuszu należałoby oczekiwać na wzrost do 22,50 lub też w
bardziej optymistycznych założeniach celem winien być 25,60 zł. Dodatkowymi oporami są
17,90 zł, gdzie znajduje się górne ograniczenie kanału wzrostowego oraz poziom 19,60 zł.
Najbliższe wsparcie znajduje się na 15,90 zł, a kolejne w zakresie luki hossy 14,58-14,64
zł. Przebicie tego wsparcia będzie sugerowało test linii trendu wzrostowego na 13,48 zł.
Tomasz Jerzyk,
analityk DM BZ WBK S.A

Czas stawiac na fundamenty
bebe / 2007-05-17 00:21 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
marek belka - to ten od podatku?
aszulski57 / 2007-05-16 23:47 / Tysiącznik na forum
Dobranoc wszystkim.
bebe / 2007-05-16 23:58 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
dobranoc
marboru / 2007-05-16 23:40 / portfel / "Bankier giełdowy"
Dobranoc wszystkim a na jutro zieleni podobnej jak w Chinach.
bebe / 2007-05-16 23:58 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
dobranoc
Doxon / 2007-05-16 23:32 / Tysiącznik na forum
Siedzę przy piwku słucham muzyki.Nic mi nie jest w stanie przeszkodzić.Szerzę alkoholizm na forum.Ilu Was tu jeszcze jest?Ma ktoś ochotę na luźne dywagacje (cokolwiek to znaczy).Chętnie się zaprzyjaźnię :)A co do jutra musi być ok.Sznghajczykom wyobraźni nie brak a ziomki z Hameryki walą do przodu.Nie dajmy się zaszczuć.Dane makro full pozytyw.Pozdrawiam chcących rozmawiać
warren buffet / 2007-05-16 23:41 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
ja se wale tez piwo ale zaroz ida spac, ino w GTA 2 jeszcze pogram... trzeba sie wyzyc

obserwuje mocno pepees, ulme, zachodniego, midasa, msz
Doxon / 2007-05-16 23:50 / Tysiącznik na forum
Sam powiedziałeś że zdzichu sprzedał fundamenty.Są ciężkie czasy na spekulację.Zauważam że lubisz NFI, czemuż to?Chyba nie ulgi podatkowe?:))))Przeszedłem GTA ino nie wiem kere :) ale finalnie miałem......... właśnie nie jestem sobie w stanie przypomnieć jakie autko chyba porche. Tam gada taka LIA "drive safely and responsibly" and fasten your seetbealt. Zajefajna gierka.Teraz jest już na tą nową konsolę playstation 3 ale troche dużo kasy jak na taką rozrywkę ale może jak na mastersie dadzą mi PP i mądrze sprzedam to sobie kupie konsolę a jak będzie dalej dobrze szło na GPW to sobie kupie plazmę i wydzielę pokój gier.Nawet sobie kupię kierwnicę i pedały :)))))))
warren buffet / 2007-05-16 23:52 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
o grach sie nie wypowiadam, bo zaraz bedzie post ze zasmiecamy forum........ co do nfi to one słyną z +40% - 30%......... trzeba sie wstrzelić... dlatego obserwuje foksala..... ale te czasu pomału odchodza.... fundusze obejmują piecze
Doxon / 2007-05-16 23:55 / Tysiącznik na forum
Warren jesteś pewnie jednym z założycieli i utrzymywaczy tego forum wiec mogą Ci skoczyć.Jest 23,54 jak ktoś ma pytania na temat GPW niech wali odpowiemy na każde bo co my nie odpowiemy?A o tej godzinie można chyba o życiu pogodać. Tym bardziej że na śląsku obaj mieszkamy i GTA nam nie straszne :)))))
warren buffet / 2007-05-16 23:58 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
nie no zalozycielem nie jestem, co Ty.... ale w GTA 1 gralem przed maturą ( 1 dzien + 3 piwa ) i ojciec pamietam mowił, ze za jego pokolenia to inaczej bylo -))
Doxon / 2007-05-17 00:02 / Tysiącznik na forum
Mój Ojciec mi mówił że tekturowy plecak nosił (jak w podstawówce chciałem nowy), ale nie powiedział że wtedy było lepiej :)))))))
szymon / 2007-05-16 23:43 / Uznany Gracz Giełdowy
tez patrze na msz, to moze byc hicior najblizszych miesiecy
Doxon / 2007-05-17 00:11 / Tysiącznik na forum
Szymonie!! Po czym wnosisz? Bioton też miał być hitem sezonu. Ma nadal być w Nasdaqu ale co z tego jak go nie chcą kupować. Nie ważne ile jest spółka warta skoro nie jest na topie trza czekać aż ją rynek dostrzeże. MSZ daj Bóg jak się wydźwigniemy to będzie oks ale jak nie to to sobie piony z biotonem przybiją.
P.s Obstawiam że Bioton to wałek na miarę Enronu itp
azja / 2007-05-16 23:38 / portfel / Obserwator
pozdro z Olsztyna ;-)
Doxon / 2007-05-16 23:43 / Tysiącznik na forum
Ale daleko.Chociaż urodziłem się w Białymstoku (mimo że nigdy tam nie mieszkałem ale to długa historia).W akcie desperacji wszedłem na chat na interi ale chyba się postarzałem tam tak szybko się dzieją rzeczy :) Jak tam Azja u Ciebie z rozmowami o życiu?Bo na chacie cięzko się przebić :)))))) Co porabiasz w życiu?To na początek.Ja młokos kończe sobie studia i jestem pełen nadzieji na świetlaną przyszłosć :))))))))
lojka / 2007-05-16 23:25 / Tysiącznik na forum
Dobrej nocki

ja jednak jestem dobrej myśli co do całego jutrzejszego dnia :)

pa
szymon / 2007-05-16 23:38 / Uznany Gracz Giełdowy
jutro licze na wzrosty, ostatnio moj potrfel chyba przeszedl na diete i to skutecznie (chudnie w oczach), moze jutro troche nadrobi
dobrej nocy
azja / 2007-05-16 23:27 / portfel / Obserwator
pamiętaj jutro dopiero czwartek , piątki są tłustsze;-))
lojka / 2007-05-16 23:32 / Tysiącznik na forum
nie mam nic przeciwko, żebyśmy rośli i jutro i w piątek tak dla poprawki :))) przed weekendem
Krzych / 2007-05-16 23:30 / Płoteczka na forum
też jestem dobrej myśli , jankesi,Brazylia,Meksyk i u nas jutro. Jutro otwarcia 5 na + zyczę:)
lojka / 2007-05-16 23:33 / Tysiącznik na forum
dzięki
i dla Ciebie duuuużych zysków - nasza spółeczka się ruszyła - nastawiła mnie optymistycznie
bebe / 2007-05-16 23:32 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
dobrej nocki lojka, zielonego i usmiechu.
lojka / 2007-05-16 23:34 / Tysiącznik na forum
dziękuję bardzo i wzajemnie
aszulski57 / 2007-05-16 23:31 / Tysiącznik na forum
Krzychu! Czy to Ty kupiłeś GRJ i byłeś niezadowolony?
bollullos / 2007-05-16 23:14 / portfel / Uznany Muł Pancerny
brydzia "my ostatnio zupełnie odwrotnie , jak USA rośnie my spadamy , bo po co u
nas mają kupować jak tam rośnie" -
el_richardson - "jak rosnie tylko u nas a wszystkie rynki spadaja na łeb, to tez raczej
cos nie tak"
a więc mamy nieustającą bessę bez szans na podniesienie, niezależnie czy świat na plusie czy minusie, spadamy!
marboru / 2007-05-16 23:23 / portfel / "Bankier giełdowy"
Ja myśle, że to światowa zmowa na naszą GPW.
warren buffet / 2007-05-16 23:16 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
ee
azja / 2007-05-16 23:20 / portfel / Obserwator
dupy jesteśmy i tyle , ale wzrosty już nam się należą , nie można nas tak w dupsko kopać ciągle ;-))
brydzia / 2007-05-16 23:18 / 10-sięciotysiącznik na forum
zobacz Warren złotówke , dziwne duże obroty na wig 20 i tak złotówka słabnie
azja / 2007-05-16 23:22 / portfel / Obserwator
złotówka doszła do poziomu gdzie powinna się cofnąć za dużo urosła!!!
bebe / 2007-05-16 23:22 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
no to jak zlotowka slabnie, teraz, kiedy amerykancy w gore sie pna, to moze byc tak, ze w ameryce skosza zyski, wroca do nas z drozszym dolarem, dolek bedzie na gpw i wchodza obcy
warren buffet / 2007-05-16 23:31 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
po cenach korzystnych..... a o tym my nie decydujemy
bebe / 2007-05-16 23:45 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
my nie decydujemy, nam sie tylko moze udac decyzja w czasie..., kiedy wejsc po akcje i czy damy za nie tyle zlotych...
warren buffet / 2007-05-16 23:21 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
obserwuje, ciagle obserwuje. czekam na komentarz futurka bądz samuraja.... na temat jena. mial cos wyglosic
Katon / 2007-05-16 23:11 / "Walczący z wiatrakami"
Hej.
Czy ktos oprocz A2 wchodzi w Noble Bank?? Jestem pewny ze bedzie to duzy sukces spolki i akcjonariuszy.
Do jutra sa zapisy bodajze.
aszulski57 / 2007-05-16 23:33 / Tysiącznik na forum
Ja wchodzę w Gettin Bank który ma 85% akcji Noble Bank.
warren buffet / 2007-05-16 23:08 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
jutro up na open, a potem mysle ze marazm
marboru / 2007-05-16 23:09 / portfel / "Bankier giełdowy"
...a na koniec karne.
warren buffet / 2007-05-16 23:13 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
CHiny pewnie +12% jutro ;-) w sumie to dobrze. niech sie szybko wyszumią a nie latami
marboru / 2007-05-16 23:18 / portfel / "Bankier giełdowy"
...Chiny to dopiero są Crazy.
Dzisiaj w końcówce znowu wyciągneli ładnie.
A jutro.....a jutro tam dwucyfrówka tak samo jak u nas nie zdziwi mnie zjazd tak do poziomu 3450 na wigu20.
Ale cóż "regionalna" - Polska korekta.
grzes 01 / 2007-05-16 23:05 / "Cichy"
dobry wieczór
co myślicie o kolastynie?
aszulski57 / 2007-05-16 23:36 / Tysiącznik na forum
Grzesiu! 80% zysku Kolastyny w 2006 r to transakcja jednorazowa-sprzedaż nieruchomosci.
Natomiast czy kurs będzie rósł czy nie to już nie moja sprawa.
bebe / 2007-05-16 23:19 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
mysle, ze da zarobic, troche sie kisi...w czasie, ale jestem dobrej mysli
-ri- / 2007-05-16 22:54 / portfel / "Mały Miś"
Buenos idzie na rekord....
http://stooq.com/q/?s=merval&c=1y&t=l&a=lg&b=0

DOBRANOC
marboru / 2007-05-16 23:07 / portfel / "Bankier giełdowy"
"Chcę jeszcze raz pojechać do Europy........"
........a najlepiej do Polski.)))
Buenos Aires
bebe / 2007-05-16 23:01 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
dobranoc
warren buffet / 2007-05-16 22:48 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
http://img380.imageshack.us/img380/9356/wallstreetcrashprintc10lk0.jpg
krepek / 2007-05-16 22:51 / portfel / Tysiącznik na forum
warren mozesz wyrazic swoja opinie na temat budopolu wroclaw,,,czy warto w niego wlozyc troche gotowki w dlugim okresie czasu?dzieki za opinie
warren buffet / 2007-05-16 22:56 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
wiesz na temat budowlanki ja mam spatrzone opinie, wolałbym, zeby to zrobiła Brydzia, Sław, Big czy A2....

w długim okresie czasu, mysle ze i budopol da zarobic, bo jak Big mowi - budowlanka ma przyszlosc i jest co budować... pytanie co z rynkiem ? ile ta sielanka potrwa ?

osobiscie nie wejde w żadną spolke na np 5 lat bo wiem ze to wszystko 5 lat nie wytrzyma.... i dalej bede wypatrywał spadków... wyznaje zasade zysk i w nogi... albo ostatnio zysk a naraz w pysk... myśle ze są tu bardziej kompetentne osoby d\s budopolu....
brydzia / 2007-05-16 22:55 / 10-sięciotysiącznik na forum
nie moge podać ci poczty może gg chcesz
krepek / 2007-05-16 22:57 / portfel / Tysiącznik na forum
chetnie, jesli mozna
brydzia / 2007-05-16 23:00 / 10-sięciotysiącznik na forum
5177154
do początku nowsze
1 2 3 4 5
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy