Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Indeksy w dół przy rosnących obrotach

Indeksy w dół przy rosnących obrotach

Money.pl / 2008-01-16 17:40
Komentarze do wiadomości: Indeksy w dół przy rosnących obrotach.
Wyświetlaj:
warren buffet / 2008-01-17 02:54 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
jak zwykle komunistyczny promak nie dziala..... bo po co
zbig$ / 2008-01-17 04:03 / Uznany gracz - weteran 93/94
w jakim toto banku jest?
bebe / 2008-01-17 02:43 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
"a wariatka dalej tańczy"..........
Dobranoc.....
warren buffet / 2008-01-17 02:03 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
na dobranoc sobie zapodaje

http://pl.youtube.com/watch?v=Uf5adzN_fjE&feature=related

i wiecej mi nic nie potrzeba
bebe / 2008-01-17 02:40 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
dzięki...
aleeeeeeeeee.........
czy młody człowieku zdajesz sobie sprawe, że ja TEŻ......- KIEDYŚ------ byłam .....cholera mŁoda tak jak TY.......
k
ó
r
ccze........
i podobny bleeeeeeeus........podobna MUUUUUZA.......mi jechała po uczuciach.......
aaaaaaaaaa......teraz.......!!!!!!!!!!!
jedziemy......-co znakomite...- na FORUM.....
jedziemy........no... warrenie po odczuciach......sprzzedaż.....lub......kupno.....-
Takie nasze miejsce......po - proszę Warrenie........poproszę.....Kenebi-EGO.........
a nade wszystko........np. .poproszę "barakudę".......

kupno.......- sprzedaż........nsza gpw........?!!!!!!
needle........prostować...czas zacząć......- dla równowagi.....
pa......!!!!!!!

kurde......
warren buffet / 2008-01-17 02:51 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
kto mowi ze jestes stara :)

ja kiedys uslyszalem: zyj tak, jakby dzisiejszy dzien byl twoim ostatnim......

radosc, radosc radosc........ nie bede czekal na 60 lat....... co bedzie to bedzie.

za duzo smierci wokol nas....
bebe / 2008-01-17 03:23 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
za.... dużo.......
DOBRANOC........warrenie...........
DOBRANOC........WSZYSTKIM.........z FORUM.......
Pilsener / 2008-01-17 02:02 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
Niech popyt będzie z Wami :)

Może się zdziwicie - ale jutro odbicie
Co ma być to będzie - giełda rosnąć będzie
warren buffet / 2008-01-17 02:09 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
popęd chyba :)
warren buffet / 2008-01-17 01:40 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
kruca fix
bebe / 2008-01-17 01:47 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
cacuszko........warrreno.....a ja myślałam, że to ładne przeklinanie należy się tylko "barakudzie."..
- zresztą....od "barakudy"....uwielbiam.....- bo wie ....kiedy...!!!!
cholera.....warren.....- NIC się takiego nie dzieje.......warrenku...
hmmmmmmm......?????!!!!
"królu"......
cha....ha...cha....
warren buffet / 2008-01-17 01:51 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
jak tam zycie ? do przodu ?
needle / 2008-01-17 01:42 / Bez rangi
a Ty śpij już...
...przeca za pół doby w robocie musisz się podpisać
warren buffet / 2008-01-17 01:43 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
gielda spada to etacik trzeba drążyc :)
needle / 2008-01-17 01:49 / Bez rangi
nie ma w tym nic złego...
...trzeba pobudzić różne filary emerytury
warren buffet / 2008-01-17 01:50 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
czeka nas mocne odbicie, ale nic wiecej. tak mi sie wydaje
bebe / 2008-01-17 02:05 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
warren....warren...nie rób tego.....
tzn.,że ja starucha studniowa będę podglądaźć co młodzież czyni......!!!!!!!
"STRASZNE."......cholera.....nie może.....kurde być.....
ależżżżżżżz się cholera buntuję......!!!!!!!!!!........cha......ha....cha........

Dobranoc........
warren buffet / 2008-01-17 02:10 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
bedzie dobrze :) nie pękaj malutka :)
bebe / 2008-01-17 02:46 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
warrren......
ani myślę........!!!!!
needle / 2008-01-17 01:26 / Bez rangi
miłego...wreszcie przyjdzie dzień odbudowy...
...mam nadzieję, że nie jeden

wszystkim życzę wspaniałych snów, a i ci się już obudzili niech zarabija:=)
...przez cały czas przecież można
bebe / 2008-01-17 01:39 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
needle.........needle........needle......-.wiadomo...- !!!!!!!!
aleeeeeeee........dla Ciebie.....szczególne moje życzenia........pa
/teraz wydaje mi się,...... ze mogę.....?!/.......jeśli tak.???......to jeszcze raz pozdro......

Dobranoc......
AT-Techno MATADOR / 2008-01-17 01:38 / Short term
Pozdro needle
fajny z Ciebie gość
z klasą..
needle / 2008-01-17 01:40 / Bez rangi
no ja wiem, ale nasza-klasa to nie ten portal ...!
needle / 2008-01-17 01:37 / Bez rangi
tym co spać nie chcą, żeby nie szukali...
i jest tylko jedno pytanie...
...ale jak długo będzimy odrabiać???
bebe / 2008-01-17 01:41 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
nie prowokuj mnie........../mam obecnie extra stan.../........nie prowokuj.../...needle !!!!!
needle / 2008-01-17 01:44 / Bez rangi
hej...ja też...wystarczy pół butelki brandy...
...i pół butelki wermouthu...
...i jest:-)
bebe / 2008-01-17 01:55 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
needle.....
needle...
needle..................../mój ojciec teraz wyszedł, dzięki lekarzom..dzięki aparaturze medycznej wyszedł n a PROSTĄ......../.......
OT......kochanienki......to dopiero fix....../ ojjjjj ajjjjjjjj ach........jest extra.....
i nijaka butelka......- owszem...- kurcze....jest noooooo...cóóóóóóóóóóż......extra

"wypijmy za zdrowie.....".......achhhhhh...!!!!!....../to dopiero część......./
modliszka / 2008-01-17 00:37 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dobranoc wszystkim, a że ucze sie gwary śląskiej, to się nią pożegnam :-)))))

Toż Pyrsk Ludkowie Roztomiyli.
griffin / 2008-01-17 00:44 / portfel / Tysiącznik na forum
Jeroonie dziołcha :o) Czim się!
bebe / 2008-01-17 00:59 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
stawiałam na gware góralską.....allleeeeeee..........chętnie poznam gware śląską.....niebywałe......niebywałe......ależ się można stale uczyć.....niebywałe.....!!!- toż to My ....- POLSKA........niebywałe jak miłe.....jak wesołe..../dzięki temu internetowi....-ech !!!!!.....cacuszko..../!!!!!!!!.....
ABOR / 2008-01-17 00:25 / Tysiącznik na forum
pozdrawiam wszystkich "nocników" i idę spać - modliszka to owad zdecydownie nocny.
needle / 2008-01-17 00:39 / Bez rangi
ja muszę tego owada jakoś przytrzasnąć...
...cięgle tu lata...
...różne rzeczy wypisuje...
...raz czujnie, raz dziwacznie...
...chciałbym ję upolować, ale nie mam pewności, że się da...
modliszka / 2008-01-17 00:27 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
zdecydowanie :-)))))
pozdrawiam również ;-)


ps. sorki za teksty, na imprezie u Needle ;-)...zwlaszcza te z Rysiem ...:-))))
ABOR / 2008-01-17 00:30 / Tysiącznik na forum
spokojnie - nie jestem z tych "wrażliwych" - było miło
bebe / 2008-01-17 00:54 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
Mo......byłaś rewelacyjna......swoboda w tekscie wirtual......jest nijaka w tym, że JESTEŚ......wolna w wypowiedzi.........dla mnie to tylko cacuszko.....- jak autor tekstów znamiennie wczuwajacy sie w poszczgólne role........rewelka....-brawo dla wyobrażenia....brawo dla fantazji......twórczej.....Mo......jesteś o key...i - BASTA.!!!!!!!
needle / 2008-01-17 01:02 / Bez rangi
jeśli chodzi o Ciebie to mam zastrzeżenia...poważnie!!!
...bywa, że jesteś w dobrej formie...
...ale wpisujesz się, jak już wszyscy śpią...
...możesz się naprostować?
bebe / 2008-01-17 02:14 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
needle.........to kochany zależy od czasu....., którym jedynie moge dysponować.......

/dobrze....., żźżżżżżżżeeeeeeeeee.......wreszcie zadajesz pytania......-needle..../...pozdro
magnat / 2008-01-17 00:08 / Bywalec forum
pozdrawiam wszystkich i zycze samych udanych inwestycji....... cokolwiek to oznacza.
aszulski57 / 2008-01-17 00:02 / Tysiącznik na forum
dobranoc.
Zielonego / na zamknięciu/ sobie i wszystkim życzę.
rotux / 2008-01-17 00:19 / Uznany Gracz Giełdowy
Dobranoc Aszu
modliszka / 2008-01-17 00:06 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dobranoc Aszu....:-)

Kolorowych ;-)
bebe / 2008-01-17 00:24 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
aszu....Dobranoc......
Mo......witam Cię serdecznie....i ide podczytac forum......./znów/
cholera---- z mojej introspekcji dobrego humoru- jest tylko..... /ojciec ma się dobrze/.....medicin + pielęgnacja.........daje mi słońce na niebie podczas nocy...- ot porównanie.......
czuję się....jestem.....pozdro miła ma...
modliszka / 2008-01-17 00:26 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Bebe :-)
Miło Cię wiedziec :-))))

Pozdrawiam cieplutko :-)
bebe / 2008-01-17 01:06 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
kochana moja........pozdrawiam SERDECZNIE.......moja Mo.....
zbig$ / 2008-01-16 23:58 / Uznany gracz - weteran 93/94
2008-01-16 23:11:18 | *.*.*.* | Longterm [ "Uznany Gracz Giełdowy" ]
Re: Indeksy w dół przy rosnących obrotach [8]
Bardzo mnie dziwi że są jeszcz osoby wierzące we wzrosty. Oby hossa wóciła od jutra.
----------------------------------
Ależ tu już nikt nie wierzy we wzrosty tylko w odbicie co najwyżej...a tu nas zaskoczą i przyjdą wzrosty...)))
griffin / 2008-01-17 00:13 / portfel / Tysiącznik na forum
Witam.
Dzisiaj podczas grania w darta (a co, nie tylko na gieldzie gra się kończy ;oP ) jako leszcz (ale z aspiracjami na płotkę) tak się zastanawiaełm nad rolą mediów.
Mogą one kreować wiele, zwycięzców w polityce, panikę w fundach i inne rzeczy. Dużo ludzi nie ma bladego pojęcia o loopach a o wykresach nie wspomnę. Jeszcze kilka dobrych mld. w fundach siedzi. Jeżeli tłum, który robił wzrosty się zniechęci to korekta wzrostowa (o ile będzie) skończy się w poniedziałek - wtorek. Potem możemy mieć kierunek północ. Nie besztajcie leszcza zwłaszcza ze sam się dzisiaj w akcje zapakował (portfel jeszcze nie uzupelniony) ale takie mam przeczucie.
No i jeszcze dziękuję tym wszystkim co leszcza nie olewają i odpisują :o)
griffin / 2008-01-17 00:23 / portfel / Tysiącznik na forum
średnia okolo 50 do czegoś zobowiązuje ;o) Jestem uznany gracz lotkowy ;o) a Ty grasz?
needle / 2008-01-17 00:43 / Bez rangi
obserwuję ...
...ciekawe dyscypliny
griffin / 2008-01-17 00:19 / portfel / Tysiącznik na forum
Kiedyś grałem ale w zastępstwie - w sumie amator ale dzisiaj 60-60-40 w rzucie ;oP
needle / 2008-01-17 00:51 / Bez rangi
takie i na MŚ mają rzadko...
...ale liczy się systematyczność...
w sumie zawodowcmi zostają amatorzy!!
griffin / 2008-01-17 01:08 / portfel / Tysiącznik na forum
lubię ten "sport" jest rywalizacja, są kumple, napić piwka się można. Takie doładowanie akumulatorów w środku tygodnia. Ale ponad to wolę grać w kosza :o)
needle / 2008-01-17 01:21 / Bez rangi
kosz i tenis stołowy...
najbardziej mi pasują...
w pierwsze ie umiem, w drugie umiałem...
...ale znam sie dobrze
griffin / 2008-01-17 00:15 / portfel / Tysiącznik na forum
kieunek południe miało byc ...
modliszka / 2008-01-17 00:22 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
hmmm...czy chcemy tego, czy nie...jest spora grupa ludzi, którzy swoją wizję opiera głównie na podstawie właśnie wiadomosci z mediów, a te nie sa optymistyczne.... Fundy beda sprzedawac....tak sadzę, że z tydzien to wszystko potrwa....a co potem ? ..napewno bedziemy dużo słabsi, bo kasa odpływa....czy zasili nas kapitał zagraniczny, już i teraz....sadze, że nie .....zaczekają, aż osiagniemy pewien konkretny poziom - przestaniemy spadac....
odrodzony / 87.205.241.* / 2008-01-16 23:51
Tak sobie czytam te Wasze komentarze i widzę że nerwy Was ponoszą,od roku mocno interesuje mnie giełda (wykożystałem ten czas na naukę bo w latach dziewiędziesiątych troszkę umoczyłem )ale zdrowy rozsądek podpowiadał mi że trzeba poczekać spokojnie z wejściem kiedy ONA się mocno obsunie.Myślę że po piętnastu latach przerwy trauma już się podleczyła i nadszedł ten czas, trzeba założyć rachunek.I oczywiście jeszcze poczekać może z pół roczku kiedy cenki będą naprawde atrakcyjne i będą odzwierciedlały fakyczną a nie wimaginowaną wartość.A potem poczekam 5-6 latek z mam nadziję mądrym portfelikiem i basta,następne kupno po następnym dole.Cyba się starzeję.Człowiek się uczy na własnych błędach,a pomaga mu w tym analiza długoterminowa.Radzę liczyć tylko i wyłącznie na własną wiedzę,wyczucie,poznać zasady rządzące zachowaniami tłumu(troszkę psychologii nie zaszkodzi)i być otwartym na wszystkie wiadomości ze świata.To co się teraz dzieje bardzo wielu zniechęci do giełdy na długo,część z Was wyciągnie z tego lekcję i jakoś sobie poradzi. Najbardziej współczuję tym co śię będą chcieli szybko odegrać.Uwaga na zimny prysznic.Acha patrzcie na całą gospodarkę światową a nie tylko giełdy żeby nie przeoczyć ważnych sygnałów.Mój komentarz nie dotyczy Wielkich bo oni przy stoliku zawsze coś wymyślą żeby być na mocnym plusie oczywiście w dłuższym okresie czasu.Pozdro dla Wszystkich graczy,jeszcze troche wody upłynie a potem będzie tylko lepiej ale do czasu! Nie przegapcie go.
modliszka / 2008-01-17 00:14 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
i jeszcze jedno...a wiesz, co w tym wszystkim ja widzę spiesznego ? :-)
To, że żyjemy w erze internetu ( to nie lata 90-te) owszem czesc sie zniechęci, ale wystarczy jedna reklama funda, że zyst w ciągu roku jest np.20% dwa razy tyle co na lokacie i dołączą nowi....i znów beda się uczyc, i znów zyskiwac a potem tracic,...bo to taka sinusoida.... :-))))
griffin / 2008-01-17 00:43 / portfel / Tysiącznik na forum
Tyle, że info o spadkach potrafi umorzyć parę dobrych milionów w kilka minut (fundy oczywiście mają opóźnienie) Broń to obosieczna.
modliszka / 2008-01-17 00:00 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Bardzo ładny komentarz, wyważony...:-)

Pozdrawiam
bebe / 2008-01-17 00:42 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
witam.......po latach gry.....powiem moje.....otóż..........szybkość internetu....szybkość PRZENIKANIA wiedzy.........ot taka "skromna" różnica.......z tym co kiedyś bywało......i PARAMETRY.......czy to gospodarek..., czy to psychozy......tudzież gry.....- aaaaaaaaa......historia w fazie książkowej ?!.....
no...cóóóóóóóżżżz.......to wiedza /znakomita/ .....z zaaszłości.......aleeeeeeee....chyba tylko reakcji ludzi.....-niezmienne......i .......
ulegające natłokom sugestii mediów....../opłaconych/......alez ta gra trwa........
?!!!!!!!!!.......czy.....aby na pewno.....?
bo i tak ja - bynajmniej liczę na "trynd.".....- psychozy....tłumu........./stoję wtedy ...bądź staram się być obok........i owszem - mogę tracić...../- aleeeeeee.....taki mój urok...gracza.....i longterma.....- bo Ja tak mam.......-i ta indywidu....mi- bynajmniej pasuje.....
aleeeeeeeee
każdy ma swój w tej grze : .......interes...../czasowy.......też/........
pawciomerc / 2008-01-16 23:44 / portfel / "Wierny biobalonowiec"
a ja mam takie pytanie do deklarujących sie ze niby trzymać bedziecie pewne papiery do 2012 i tak dalej, czy wytrwaliście w postanowieniach czy może sprzedaliście
TaS / 2008-01-17 00:06 / Tysiącznik na forum
nie deklarowałem 2012 ale "trzymanie" i trzymam... uczę się spokoju...
dużo daje czytanie forum bez dawania sobie prawa głosu :)
zbig$ / 2008-01-17 00:01 / Uznany gracz - weteran 93/94
jasne ze sprzedali bo wszelkie trzymanie ma sens przy rynku stojacym lub rosnacym, a przy spadajacym to idiotyzm
Jacekkk87 / 2008-01-16 23:38 / Bywalec forum


2008-01-16 22:55:25 | *.*.*.* | Longterm [ "Uznany Gracz Giełdowy" ]
Re: Indeksy w dół przy rosnących obrotach [5]
Poniżej ktoś pytał czy mam akcje...oczywiście że mam..nawet co kilka dni coś intensywnie
podkupuje:) wiecie dlaczego? bo nie jestem analem tylko graczem giełdowym:)
skomentuj zgłoś do usunięcia

2008-01-16 23:00:00 | *.*.*.* | Life [ Portfel ] [ Tysiącznik na forum ]
i piszesz jak kiedyś....i fajnie jest:))
Kupuję i ja.....ale czy aby dobrze robimy? :))
skomentuj zgłoś do usunięcia

2008-01-16 23:02:32 | *.*.*.* | magnat [ Bywalec forum ]
niestety od 2 dni kupuje... i dziisaj to juz naprawde zwatpilem w to kupowanie:-(






Ja was kompletnie nie rozumiem, popelniacie ten sam blad co ludzie na Magnie, jak spadala na ryj i byla w pewnym momencie za 6, 5 zl to wszyscy sie rzucali jak pies za koscia co chwile (bo nizej byc nie moglo), a fundy i tak robily swoje i spadala dalej. Teraz placza.

Nie lepiej poczekac na jakies mocniejsze sygnaly kupna? Moze nawet na przebicie srednich kroczacych z parunastu / parudziesieciu dni? Przeciez jeszcze zadnego pozytywnego zamkniecia nie bylo od dawna na gpw a wy naganiacie do glupiego ryzykowania. Takie kupowanie dzisiaj bez zadnych stopow na najblizsze pare dni / tygodni mozecie odrabiac przez rok nastepnej hossy albo i wiecej. Tak sobie was czytam i widze ze totalna glupota tutaj panuje.
rotux / 2008-01-17 00:00 / Uznany Gracz Giełdowy
Bez ogródek.
Aczkolwiek nie bez racji..
Ale nie ma co dróg innym na siłę prostować.
Ostatnio na usenetowej grupie giełdowej przeczytałem takiego posta /kolegi Dietera/

To jest biznes i moim zadaniem jest zabranie komus szmalu, a nie doradzanie. Od doradzania leszcze maja farbowanych doradcow w bankach. Dlatego bardzo ciesza mnie straty tych co teraz posiadaja akcje bo ja przez to zarabiam. Wiem, kawal buca ze mnie
ale na tym polega ta szulernia. Ja nie Caritas, niech kazdy placi frycowe i uczy sie sam.


Ktoś musi wtopić by zarobić mógł ktoś.
Siły nima, by inaczej to działać zaczęło...
Trza pamiętać o tym czytając "rady" i "rekomendacje" przeróżnych ludzi. Skrajna nieufność...wskazana.
jacekkk87 / 2008-01-17 00:17 / Bywalec forum
Nie mam zamiaru nikomu prostowac drog, ale dziwie sie ze jest tu tylu "uznanych graczy gieldowych" ktorzy z jednej strony mowia o ochronie kapitalu, a z drugiej nawoluja do zakupow na prawo i lewo w obecnej sytuacji. Wielu ludzi czyta to forum majac male pojecie o gieldzie i rzeczywiscie zrobia zakupy jutro. Moze im sie uda, moze nie. Totalna loteria moim zdaniem. A "Kenobi" ktory to wszystko rozpoczal wcale nie mowil ze kupuje, tylko ze powinno byc jutro zielono.
needle / 2008-01-17 00:09 / Bez rangi
no widzisz...
zaczynasz wpisywać się w grupę ONYCH,,,
...nie pomagać tylko utrudniać...
...myślisz, że to zwiększy nasz szacunek do Ciebie?
...myślisz, że więcej zarobisz, dzięki takiemu rozumowaniu
gwarantuję Ci...nie zarobisz
rotux / 2008-01-17 00:18 / Uznany Gracz Giełdowy
"nasz"?

Aa - i oczywiście rozumiem, że te słowa
nie pomagać tylko utrudniać...
potrafisz udokumentować /cytatami czy czymś../

Widzisz - sporo czasu spędzałem kiedyś na poszukiwaniu ONYCH. A najciemniej pod latarnią..
modliszka / 2008-01-16 23:54 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Mam sladowe ilosci papierów, wiec się wypowiadac nie powinnam, ale.......
nie wszystko rośnie w czasie hossy i nie wszystko spada w czasie bessy....Sa ludzie, którzy bez papieru nie mogą życ, czy jest to głupota ? Nie wiem, nie mi oceniac....uważam, że każdy ma własny próg straty i wie, że jest go w stanie przełknąc...

Osobiście zalecam dystans, ale baczne śledzenie, bo tu każdy dzień, może przyniesc nieoczekiwaną zmianę sytuacji...
Kenobi / 2008-01-17 03:54 / Uznany malkontent giełdowy
I tu jest pies pogrzebany. Ludzie zamiast realizować zysk na górce, to czekają jak zaczyna spadać. Zamiast ciąć straty i spokojnie czekać z pieniędzmi na sygnały kończące falę spadkową, pękają i sprzedają w dołku realizując straty. Potem albo gonią odjeżdżający pociąg, albo stoją z boku obserwując jak inni zarabiają. Zawsze będą w tyle za rynkiem, bo ci, co potrafią go wyprzedzić robią to w takim momencie, kiedy inni płacząc sprzedają, a oni spokojnie kupują. Wczorajszy duży obrót świadczy wyczerpaniu fali spadkowej.
Kane / 2008-01-17 00:03 / portfel / Pirania - obserwator giełdy
Jeżeli ktoś bez papieru nie może żyć, to jest to zdecydowanie uzależnienie - powinien się leczyć, jest chory.

chyba, że to papier toaletowy - to potrafie zrozumieć..
modliszka / 2008-01-17 00:08 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Ale sa tacy, uwierz...mają swoją strategię, czy słuszną ? rynek to sam oceni ;-)
needle / 2008-01-17 00:11 / Bez rangi
ależ oczywiście...
...jest tektura, papier ścierny...
...jak w kabarecie Pietrzaka sprzed ćwiećwiecza
modliszka / 2008-01-17 00:16 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
:-)))) Needle :-)))....Ty mnie zawsze rozbawiasz do łez :-)))

Pozdrawiam

ps. mam nadzieje, że na imprezie nie narozrabiałam ? :-)))
needle / 2008-01-17 00:21 / Bez rangi
nie będę się czepiał...
...wynająłem panie do sprzątania...
Life / 2008-01-16 23:47 / Tysiącznik na forum
Totalną głupotę to Ty wypisujesz!
Każdy pisze swoje ....mam się wstydzić że inwestuję swoją kasę?
Chcesz abym tobie się tłumaczył?
Skond wiesz jaki procent swoich środków obecnie inwestuję że masz czelność zabierać głos.....
Myślisz że masz na forum totalnych idiotów którzy nie widzą co się dzieje ?
Czego się dorobiłeś ....co osiągnołeś że w taki bezczelny sposób krytykujesz ?
magnat / 2008-01-16 23:50 / Bywalec forum
spokojnie.. pewnie nowy i pisze zeby dowiedziec sie co ma robic bo sam juz nie wie
oll1 / 2008-01-17 00:08 / portfel / Tysiącznik na forum
Przeciez ma prawo do komentarza - zreszta calkiem nieglupi komentarz przeciez. Niektorzy szukaja dolkow, a inni nie, bo to ryzykowna gra (czasem glupia).

Wcale nie byl znow taki bezczelny moim zdaniem... spokojnie..
Life / 2008-01-17 00:16 / Tysiącznik na forum

a wy naganiacie do glupiego ryzykowania. Takie
kupowanie dzisiaj bez zadnych stopow na najblizsze pare dni / tygodni mozecie odrabiac
przez rok nastepnej hossy albo i wiecej. Tak sobie was czytam i widze ze totalna glupota
tutaj panuje.

Oczywiście że ma prawo komentować ale sugerowanie naganiania i zarzucanie mi totalnej głupoty jest co najmniej nie na miejscu
jacekkk87 / 2008-01-16 23:51 / Bywalec forum
Jak dla mnie to ty sobie mozesz przepic ta swoja kase i nie bedzie mi jej zal wiec nie rozumiem dlaczego z jakimis glupimi argumentami do mnie wyskakujesz. Po prostu skomentowalem to co tutaj wypisujesz z kolegami, ot takie odmienne zdanie, nie chcialem urazic. Jesli uwazasz ze masz racje to moge zyczyc tylko powodzenia.
needle / 2008-01-16 23:40 / Bez rangi
ja Ci odpowiem...
...lepiej...
...ale przekonaj spekulantów;-)
jacekkk87 / 2008-01-16 23:44 / Bywalec forum
ale przeciez wiekszosc z tych ludzi to nie zadni spekulanci, co drugi pisze ze cos tam zakupil i trzyma bo powinno nastapic odbicie, zadnych stop losow zaloze sie ze tez nie ustawiaja. Tak
zbig$ / 2008-01-16 23:52 / Uznany gracz - weteran 93/94
czlowieku jakie stoplosy jak ci sie z luką otwiera???
jacekkk87 / 2008-01-17 00:01 / Bywalec forum
szybkie ciecie strat po prostu
zbig$ / 2008-01-17 00:05 / Uznany gracz - weteran 93/94
widzisz, no wlasnie o to chodzilo...
Life / 2008-01-16 23:48 / Tysiącznik na forum
mierzysz własną miarką?
Jeck / 2008-01-16 23:14 / "Poławiacz perełek"
taka dygresja...

DJI spadł od max. ~12 % (nie chce mi sie dokładnie liczyć)
FTSE spadł ~13%
WIG 20....

jesteśmy niedojrzałym narodem.
Co będzie jak szwagry się skorekcą o jeszzce np: 20% ?? Niemożliwe? możliwe!!

Dobranoc
needle / 2008-01-16 23:26 / Bez rangi
Jeck nie pisz tak, bo obniżasz sobie rangę...
...to jest spsób rozumowania Inwestora Slawa...
...zupełnie błędny
modliszka / 2008-01-16 23:23 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Wyprzedzamy świat o minimum pol roku :-) My wóczas wejdziemy w stan kolejnej hossy ;-) Żartobliwe i owszem :-)))

Sama nad tym dumam. Ciężkie czasy, aby cokolwiek przewidziec...mam jednak cały czas w głowie artykuł z niedzielnego FT....jak to szwagry zwróciłay się do chinoli i arabusów o pomoc...dementi, na każdym kroku, ze strony władnych u Jankesów... cos się kroi.....,powinni już byc na poziomie 11.000-12.000 a ciągle nie sa...Warto miec palec na enterze, bo w najbliższych dniach, wiele się może wydarzyc...

Pozdrawiam
aszulski57 / 2008-01-16 23:59 / Tysiącznik na forum
Magda do nas wróciła.!!!!
Pełna wiary !

Witaj !
Jwsteś tu potrzebna.
modliszka / 2008-01-17 00:04 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Aszu :-)
Ja z Wami jestem każdego dnia, ale nie zawsze komentuję..bo co tu komentowac rzeczy oczywiste ;-) Jak mam wahania, to się nimi dziele, aby wywołac dyskusję, bo uważam, że każda uwaga jest cenna...;-)

Pozdrawiam
Jeck / 2008-01-16 23:36 / "Poławiacz perełek"
dokładnie. U nas przy takim natłoku "dobrych" informacji (przypominam, że od lipca sypia infa) bylbyśmy już na dnie totalnym a oni lajcik...Ja tez jestem niepoprawnym optymistą, ale to....:)
modliszka / 2008-01-16 23:46 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Jack, nie jestem ani pesymistą, ani optymistą....lewituję nad straganem, trzymając dystans....i patrzę....wejdę nawet z opóźnieniem, ale jak bedzie konkretny sygnał, że czas zawracac...na północ, ma się rozumiec ;-)

Pozdrawiam
Jeck / 2008-01-16 23:51 / "Poławiacz perełek"
i to jest właściwa odpowiedź .
Lepiej stracić potencjalne zyski niż kapitał, jak mawiali pionierzy..:-)

pozdrawiam.
magnat / 2008-01-16 23:26 / Bywalec forum
majac tyle dolców w sejfach to skosnookie i arabusy musza pomagac
Jeck / 2008-01-17 00:02 / "Poławiacz perełek"
oni wcale nie muszą, oni chcą
. Oni po prostu za 0,5 $ kupują 1 $. Azjaci szybko się uczą...
modliszka / 2008-01-16 23:28 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
to prawda...i te rezerwy w USD...to może ich dobic, wiec chyba cos wspolnie dumają, jak się z tego wygrzebac...jesli sie nie uda...wrócimy do czasów "kamienia łupanego".... :-)
magnat / 2008-01-16 23:32 / Bywalec forum
mam nieodparte przekonanie ze tym razem im sie uda..... najwyzej zrobią jakąs wojenke... w koncu od setek lat wojny wymyslano wtedy kiedy kasy władcom brakowało.... a powody znajdowało sie dla ludzi zeby nie marudzilii.
Pomysl podczas poprzedniej hossy jak padał taki jeden fundusz to zrzucili sie w sumie 3 mld USD , teraz juz ponad 300 mld USD banki centralne dały na "ratowanie płynnosci" a przy nastepnej to juz zer braknie..... i wtedy bedzie finito...
zbig$ / 2008-01-16 23:57 / Uznany gracz - weteran 93/94
dobre z tymi zerami...)))
modliszka / 2008-01-16 23:40 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Sterowanie ręczne gospodarką napawa mnie pesymizmem i porównuję je, ze sterowaniem samolotem, bez sprawnej nawigacji. Podkresle jednak, po raz e-nty, że kryzys ten zaskoczył nawet grubasów - nie spodziewali się, że przebierze takie rozmiary. Oni nie lubią tracic i się tak łatwo "nie zwalą"...zaskakujący jest ten duży napływ kapitału długoterminowego do stanów...Warren Buffet już z chin zwinął się w ubiegłym roku i znów jest na ziemi ojczystej...inni pewnie też, ale o tym, nikt głośno nie mówi.
Chiny zaczną teraz pękac - nadchodzi ich czas...a tam nasze fundy mają spro ulokowanej kasy - bedzie wiec bolało i to nam sił nie doda... Wracając jednak, do Ameryki....mam wrażenie, że tam następuje przegrupowanie sił i choc siedze na kasie i czekam tej konkretnej zwały, coś mi podpowiada, że wcale jej byc nie musi....

Pożyjom uwidiem :-)
Kenobi / 2008-01-17 04:05 / Uznany malkontent giełdowy
Podziwiam Cię, bo dotknęłaś sedna sprawy, a do tego kobieca intucja Cię nie myli. Szykuje się mocna jazda bez trzymanki, jak zawsze kiedy większość błędnie ocenia sytuację. Wszyscy się będą dziwić...
magnat / 2008-01-17 00:01 / Bywalec forum
no jest jedna pozytywne info z tych dzisiejszych napływ inwestycji ponad 91 mln usd....a pamietasz to warrne buffet kupil? akcje firmy handlujacej uzywanymi autami.... bedzie biedniej to uzywki wrócą do lask...
modliszka / 2008-01-17 00:06 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
No i chyba wszedł w surowce, jeśli mnie pamiec nie myli ?
magnat / 2008-01-17 00:09 / Bywalec forum
a to mi chyba umkneło....ostatnio kiedys wchodził w złoto.... a w cos jeszcze?
needle / 2008-01-16 23:51 / Bez rangi
nie byłem zwolennikiem tego co pisałaś o giełdzie ( o tańcach na NEEDLE.party również) ostanimi czasy , aż do tej pory...
modliszka / 2008-01-16 23:56 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
dziękuję ....:-) nie m to jak słowa uznania, od uznanego ;-)
needle / 2008-01-17 00:15 / Bez rangi
ale po jakim czasie...
...musisz więcewj ćwiczyć (np z uznanym)...
...zapraszam do portfela...
...chyba drogi nie zapomniałaś;-)
osiołek / 87.99.54.* / 2008-01-16 23:19
ale spojrz na horyzont czasowy ile czasu musieli wypracowywac te wzrosty i gdzie sie cofneli
do początku nowsze
1 2 3 4 5
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy