Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Indeksy w okolicach krótkoterminowych maksimów

Indeksy w okolicach krótkoterminowych maksimów

orzeł :) / .* / 2005-02-06 22:54
Wyświetlaj:
orzech / .* / 2005-02-07 18:16
Wracam Ci ja z nart i co widzę... K&#&@ szkoda, że mnie w poniedziałek nie było przed kompem... Kiedy koniec wzrostów Baumy. Przecież to można osłabnąć. Garnitury mówisz Orle... hmm... ryzykowne ale wezmę parę tak dla solidarności z Tobą. Zozolki idą pięknie. Potrzymam jeszcze ale rozglądam się za czymś sensownym bo kasa wróciła po(ciechu) i drze się na koncie. Pozdrawiam
Tofik / .* / 2005-02-07 12:58
Ja nie wytrzymałem.Puściłem alchemika po 34ALE dałem w (_._)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
orzeł / .* / 2005-02-07 11:59
Chyba zostanę alchemikiem ! atlantis i to nie koniec !MIeszko powyżej 4 zł a jakże!NO i jeszcze niech kredyt da czadu!Trzymajcie nerwy na wodzy - nie dajcie się!:)
orzeł :) / .* / 2005-02-06 22:54
A ja właśnie skończyłe słuchac najnowszej płytki RPWL a zaczynam ABYDOS (solowy projekt wokalisty z VANDEN PLAS) i przez dwie godziny maksima mam w ............................:)i minima też czego i Wam życzę:)
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy