Forum Polityka, aktualnościŚwiat

"Independent": Nowe hipotezy ws. Litwinienki

"Independent": Nowe hipotezy ws. Litwinienki

Money.pl / 2007-01-07 00:48
Komentarze do wiadomości: "Independent": Nowe hipotezy ws. Litwinienki .
Wyświetlaj:
Morfeusz / 2007-01-07 00:48 / Tysiącznik na forum
Chwała człowiekowi, który próbował społeczeństwu rosyjskiemu unaocznić w jakim zakłamaniu żyją pod rządami mafii rosyjskiej, której organem wykonawczym są służby FSB. Moim zdaniem człowiek ten jest Don Kichotem naszych czasów bo jego walka o ujawnienie prawdy z góry skazana była na niepowodzenie. Człowiek, który wybrał drogę prawdy wydał na siebie wyrok śmierci i prawdopodobnie był świadomy takiego końca nie znał tylko dnia i godziny.
Jednym z epizodów tego człowieka było m.in ujawnienie powiązania służb FSB z terorystami ze szkoły w Wiesłanie.

Jako były oficer Wojska Polskiego oddaję salut oficerowi FSB, który w moich oczach pozostanie wzorem człowieka i bohaterem.
Wapniak / 83.28.128.* / 2007-01-07 11:22
Cytuję:..."Jako były oficer Wojska Polskiego oddaję salut oficerowi FSB, który w moich oczach pozostanie wzorem człowieka i bohaterem"...
Jak miałem 20 lat już wtedy wiedziałem dlaczego nie iść do wojska. Teraz czytając ten akapit wiem, że zrobiłem dobrze.
Ciekawe co by zrobili nasi przyjaciele z za oceanu z takim żołnierzem?... Przede wszystkim, byloby cicho sza!
A propos Don Kichota. Kiedyś moja Pani doktor polonistyki uczyła mnie, że postać ta ma wymowę nie jednoznaczną. Więc?...
Pardon, przecież to była komunistyczna polonistka z bardzo dużym dorobkiem i doświadczeniem, więc cóż ona mogła wiedzieć, taka kolaborantka systemu?...

Najnowsze wpisy