Forum Polityka, aktualnościŚwiat

Indonezja żąda od YouTube'a zablokowania antyislamskiego filmu

Indonezja żąda od YouTube'a zablokowania antyislamskiego filmu

Wyświetlaj:
ad1970 / 109.156.156.* / 2012-09-13 12:22
Dlaczego ujawnianie prawdy historycznej, i to tylko małego fragmentu, i bardzo spokojnie, nazywane jest obrażaniem?

Czyli należało milczeć o Katyniu, o Gułagach, o Obozach Śmierci?

Nie mówić o faktycznym Mahomecie to tak jakby nie mówić o Borgiach z rodu Borja, Papieżu Aleksandrze VI: "Nigdy Kościół nie upadł tak nisko jak za pontyfikatu Aleksandra VI, nigdy nie szerzyły się tak bardzo rozwiązłość, nepotyzm i symonia. Nie było przywary, od której ten papież byłby wolny, ani przestępstwa, którym by się nie splamił. Wyniesiony na tron Piotrowy w wyniku przekupienia elektorów, panował dwanaście lat wśród intryg, zbrodni i rozbojów. Bardziej wysłannik szatana niż wikariusz Chrystusa, zamienił Watykan w dom rozpusty, katedrę apostoła w targ bydła, torując drogę protestanckiej reformacji"


MUHAMMAD I 9-LETNIA DZIEWCZYNKA - HADISY:

1. Sahih Muslim Book 008, Number 3310: Aisza powiedziała: Apostoł Allaha ożenił się ze mną kiedy miałam 6 lat i zostałam dopuszczona do jego domu kiedy miałam 9 lat.

2. Sahih Muslim Book 008, Number 3311: Aisza powiedziała, że Apostoł allaha ożenił się z nią kiedy miała 7 lat i została wzięta do jego domu jako panna młoda kiedy miała 9 lat, i miała przy sobie lalki. I kiedy on umarł (święty Porork) miała wtedy 18 lat.

3. Bukhari vol. 7, #88: Prorok podpisał kontrakt małżeński z Aisza kiedy miała 6 lat i skonsumował swoje małżeństwo kiedy miała ona 9 lat i została z nim przez 9 lat (do jego śmierci)

4. Abu Dawud, Vol. 2, #2116: Aisza powiedziała „Apostoł Allaha ożenił się ze mną kiedy miałam 7 lat” (narrator Sulaiman mówi „lub 6 lat”) „Miał on ze mną stosunek seksualny kiedy miałam 9 lat”

5. Tabari, volume 9, page 131 (...) Prorok ożenił się z nią trzy lata przed Emigracją, kiedy miała 7 lat i skonsumował małżeństwo kiedy miała 9 lat, po jego emigracji do Medyny w Shawwal. Miała 18 lat kiedy umarł.


plus


MUHAMMAD I JESZCZE MŁODSZE DZIECKO

"Zauważyłem Apostoła widzącego Ummu-Fadl kiedy raczkowała przed nim i powiedział on „Jeśli
podrośnie i będę jeszcze żył, to ożenię się z nią”, lecz on zmarł zanim ona podrosła..."

"Życie Proroka Allaha" Ibn Ishaka - biografia Mahometa (oczywiście uznawana przez samych muzułman) "Sirat Rasul Allah" Ibn Ishaka (Suhayli, ii.79: In the riwaya of Yunus I.
I recorded that the apostle saw her (Ummu’l-Fadl) when she was baby crawling before him and said, ‘If she grows up and I am still alive I will marry her.’ but he died before she grew up

and Sufyan b. al-Aswad b. Abdu’l-Asad al-Makhzumi married her and she bore him Rizq and
Lubaba (ref.10, p. 311) SIRAT RASUL ALLAH by Ibn Ishaq Translated by A. Guillaume.

Fifteenth Impression, 2001 Published by Oxford University Press, Karachi, Pakistan

ŻONY (bo jak wiadomo im bardziej "duchowo" rozwinięta osoba, tym większe potrzeby seksualne, pożądanie oraz zmysłowość)

Wg. niektórych wyznawców religii pokoju było ich 9...

Wg. innych źródeł:
1Khadija
2Aisha
3Hafsa bint Umar
4Sawada bint Zama
5Zaynab bint Khuzayma
6Salama Hind bint Abi Umayya
7Zaynab bint Jahsh
8Juwayriya bint al-Harith
9Umm Habibah Ramla
10Safiyya bint Huyayy
11Maymuna bint al-Harith
12Maria al-Qibtiyya

I jeszcze innych:

Żony
1. Khadija
2. Sawda
3. Aesha
4. Omm Salama
5. Halsa
6. Zaynab (of Jahsh)
7. Jowayriyi
8. Omm Habiba
9. Safiya
10. Maymuna (of Hareth)
11. Fatema
12. Hend
13. Asma (of Saba)
14. Zaynab (of Khozayma)
15. Habla
16.Asma (of Noman)

Konkubiny/niewolnice
1. Mary (chrześcijanka)
2. Rayhana

Fanki Muhammada które mu się oddawały z własnej woli
1. Omm Sharik
2. Maymuna
3. Zaynab (trzecia)
4. Khawla
młodziutka mama / 2012-09-13 12:27
no i ja się nie dziwię i popieram te żądania, powinni zablokować ten filmik, bo tylko same problemy w związku z nim i nic poza tym

Najnowsze wpisy