inFakt opinie

Mateusz 7677 / 83.168.75.* / 2013-11-04 23:02
Zamierzam się z oddaniem w/w firmie w swoje ręce założenia w moim imieniu jednoosobowej działalności gospodarczej.Znalazłem taką ofertę u nich na stronie.
Czy ktoś współpracował z nimi ? Można śmiało im zaufać?
Czy późniejsza współpraca wygląda zadowalająco?
Widziałem ceny 149 lub 199 za m-c prowadzenia .
Proszę o opinie.
Pozdrawiam
Wyświetlaj:
Raffff / 91.188.124.* / 2023-07-11 09:56
Radzę się dobrze zastanowić bo nie jest tak kolorowo jak to przedstawiają. Pełno błędów (program naliczył w korekcie inną stawkę VAT niż powinna być i gdybym się nie zorientował to byłoby w plecy 600 zł bo księgowa nie sprawdza). Dopłaty za wszystko, włącznie z wystawieniem pita. NIE POLECAM
daniel1991 / 91.223.175.* / 2023-03-27 10:09
Otwierałem ponad rok temu działalność z infaktem na którą brałem dodatkowo dotację więc księgowania było nie mało, księgowa pomocna, z doświadczeniem i zawsze pod tel. Dodatkowo intuicyjna aplikacja którą wszystko załatwiam, generalnie polecam. Oszczędność czasu i wszystkie dokumenty zebrane w jednym miejscu.
Jakby ktoś potrzebował 10% rabatu na start to z oficjalnego ma pod linkiem:
https://www.infakt.pl/polecam/rabat-na-start
daa / 85.221.161.* / 2022-12-20 14:06
Nie polecam! Właśnie jesteśmy po drugim rozliczeniu z infaktem. Gdyby nie to, że sprawdziliśmy to bylibyśmy na podatku VAT do tyłu o ponad 65 tysięcy złotych! Za księgowość spółki 699zł netto czyli 859zł brutto. 9 faktur do rozliczenia i musimy im mówić jak mają VAT rozliczyć! Nierozliczone wgl koszty, nieuwzględniona nadwyżka VAT z poprzedniego miesiąca, źle rozliczone faktury do tego faktura za usługi dodatkowe, które mamy sobie wykonać sami a Pani podesłała nam łaskawie instrukcje jak to zrobić. Jakby miała rozliczać nam kolejne miesiące skoro w drugim rozliczeniu z 9 fakturami są błędy? Jakby dostali całe dwa segregatory faktur do księgowania to chyba byśmy nigdy nie doszli do ładu z podatkami i rozliczeniami po ich "rozliczeniu". Nigdy w zyciu i każdemu odradzę.
Iwona464 / 217.67.203.* / 2023-08-07 12:25
Niestety mam podobne doświadczenia w zakresie rozliczania ZUS. 3 miesiące współpracy i 3 wezwania z ZUS do korekty lub uzupełnienia dokumentów; brak możliwości samodzielnej korekty faktur, które system nieprawidłowo zaczytał - trzeba czekać na księgową a ta która została nam przypisana przez 3 mce nie raczyła odpowiedzieć na 1 emaila, czy poprawić cokolwiek. W systemie przy zwolnieniu podmiotowym z VAT brak możliwości wystawiania faktur z VAT pomimo iż np doradztwo ustawowo ma 23% VAT. Pani na helpline bezradnie rozkłada ręce - "no nie da się - trzeba raz jeszcze założyć profil jako płatnik VAT" Mam 3-4 faktury w miesiącu. Zmieniłam księgową ale system dla mnie to porażka w przypadku działalności gospodarczej. Niby wszystko fajnie wygląda a kurczę jak czegoś potrzebujesz to się nie da. Na podstawowych funkcjach użytkownik ma ograniczenia. Mam API z bankiem a pomimo to muszę wysyłać poświadczenia zapłaty do ZUS bo system nie wyłapuje jak zapłata jest w innym miesiącu niż się należy. Myślę ze zmienię. testowałam demo dla Spółek i w porównaniu z 2 innymi systemami mniej znanymi wypada blado i mało funkcjonalnie dla kogoś kto jednak chce mieć swoje finanse pod własną kontrolą .
mmaarrcciinn / 83.29.43.* / 2021-04-14 12:25
Czwarty miesiąc poznawania inFaktu. W poprzednich udawało się płacić VAT "kliknięciem" - przy wyliczonej kwocie jest "opłać", przenosi na stronę banku, formularz wypełniony (z użyciem zarejestrowanego w inFakcie konta firmowego), przelew ładnie poszedł. W poprzednim miesiącu nie udało się zejść z VATem poniżej 4kzł i nie ma już "opłać". Jest "zweryfikuj i opłać" - płaci się 9zł (bezzwrotnie) za dalszą przyjemność korzystania z płacenia VAT przez system inFaktu. 9zł w celu "weryfikacji". Tak, poprzednie przelewy na kilka tysięcy każdy ale mniej niż 4kzł nie "weryfikują" konta. Trzeba skasować dodatkowo 9zł. Taka niespodzianka. Polecam raczej przedłużać usługę co miesiąc niż ładować się w opłacenie od razu na rok - może kolejne niespodzianki wyjdą i któraś będzie tą jedną zbyt wiele...
Kempes888 / 31.60.84.* / 2020-05-26 20:54
NIE WARTO. KOMPLETNA STRATA CZASU. Niczego się nie dowiedziałem.
W mojej sprawie uzyskałem ekspresową odpowiedź: niestety, nie możemy pomóc. Na pytanie, czy mogą polecić kogoś kto udzieli mi rady: niestety, nie możemy.
KubaKe / 31.1.243.* / 2020-02-29 16:35
OK, działalność mam od 2009 roku. Dotychczas prowadziłem sobie wszystko sam w exelu itd. Ale JKP wprowadziło dodatkowe obstrzenia i postanowiłem w końcu znaleźć kompleksowy, dobry i online system do fakturowania, kpir i vat. Serio poświęciłem sporo czasu na przeszukiwanie sieci. W końcu padło na inFakt mam go od stycznia i jak narazie jest mile zaskoczony. Co mi się podoba najbardziej:
1) przejrzystość i logika -w jeden dzień opanowałem wszystko bez trudu,
2) dostęp i płynność -to działa, nie wiesza się, nie przeładowuje, po prostu działa,
3) skanowanie faktur kosztowych telefonem -no bajka!
4) pomoc -większość spraw znajduję w 'pomocy' po wyszukaniu, raz skorzystałem z chatu i na serio dostałem odpowiedź w indywidualnej sprawie w ciągu kilkudziesięciu sekund,
5) cena, moim zdaniem mega, w pierwszym roku jeszcze taniej a dodatkowo są linki z rabatami na 10%, ja też skorzystałem i przekazuję dalej, bo działa: https://www.infakt.pl/polecam/twojrabat10

To chyba wszystko jak na 2 miesiące używania. Jestem na tak :-).
Adam568 / 188.146.57.* / 2020-02-11 12:47
Dzień dobry.
Ten podmiot udostępnia interaktywny link na każdej fakturze umożliwiający tzw. natychmiastowy przelew środków via BLUE MEDIA z Sopotu.
UWAGA!
Czekam już dwa miesiące, mój bank odsyła mnie z powiadomieniem o przestępstwie do prokuratury.
O pieniądzach nic nie wiadomo, choć zostały wysłane do tych podmiotów.
Zastanawiam się, jakim prawem inFakt pośredniczy w nieudolnym przekazywaniu pieniędzy posiłkując się podejrzanym podmiotem pobierającym prowizję?
Ostrzegam!
halina132 / 89.64.40.* / 2018-07-31 12:36
mogę polecić Gamę Grabowskich w Warszawie, jestem z nich bardzo zadowolona
gutek3 / 2017-11-09 15:48
tez jestem ciekaw waszych opinii? tu czytalem http://opinie.info.pl/opinie/infakt/568 ze sporo osob jest zadowolonych, kolezanka mi mowila ze tez jest wszystko okej
Lucyna12345 / 159.205.230.* / 2016-04-25 09:40
Ja również jestem niezadowolona z usług firmy infakt. Po upłynięciu dwóch miesięcy na darmowe wypróbowanie ich usług automatycznie wciągnęli mnie w droższy plan, którego nie potrzebowałam. Plan udało się zmienić, ale jużw kolejnym miesiącu wystawiono mi fakturę o jedyne 180zł zawyżoną. Korektę przygotowywano kilka dni, w tym czasie dostęp do aplikacji miałam ograniczony. Nie padło nawet słowo "przepraszamy". Księgowa kilka razy wprowadziła mnie w błąd. Muszę też z nią dyskutować, żeby zechciała rozliczyć niektóre faktury kosztowe. Ceny podane na stronie to oczywiście ceny brutto, usługa bedzie Cie kosztować drożej. Zdecydowanie odradzam.
Ryszard977 / 46.113.97.* / 2015-11-04 08:06
Prowadzę firmę w inFakt od 2012r i jestem zadowolony z usług. Często korzystam z pomocy księgowych na czacie - dosyć szybko i rzetelnie potrafią rozwiązać problemy lub telefonicznie, odpisują na temat oddzwaniają, naprawdę porządna firma i dlatego odnawiam umowę co roku na następny okres. POLECAM
AnaB / 2015-10-26 11:47
Osobiście jestem bardzo zadowolona z usług inFaktu. Nie miałam nigdy kłopotu z dodzwonieniem się do księgowej, ani uzyskaniem odpowiedzi na moje pytanie, czy jakieś wątpliwości. Aplikacja do faktur też śmiga bez zastrzeżeń, a nie jestem geniuszem w te klocki. Polecam :)
KamilP / 37.247.61.* / 2015-10-01 22:50
Prowadzę firmę w infakcie od 2013 i jestem zadowolony z usług. Czasami korzystam z pomocy księgowych na czacie - dosyć szybko i rzetelnie potrafią rozwiązać problemy. Ogólnie polecam, odkąd wprowadzili możliwość przysyłania deklaracji vat bezpośrednio z aplikacji spędzam ok. 10min miesięcznie na prowadzenie dg.
Moniika975 / 46.171.121.* / 2015-09-30 19:04
polecam bardzo, prowadzę księgowość z nim od tego roku, póki co nie mam żadnych problemów z dostępem do informacji czy pomocy,wszystkie dokumenty można sobie wydrukować i nie ma problemu że zaginą.
ZadowolonyKlient / 89.66.123.* / 2015-09-29 23:06
Polecam tę usługę, wszystko przebiega gładko i bez problemu. Kontakt do Pani księgowej zawsze jest, wszystkie dane trzymane są w chmurze, zawsze można przedzwonić i dopytać o radę. Jednym słowem, nowoczesna księgowość za rozsądną cenę.
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy