inFakt opinie

Mateusz 7677 / 83.168.75.* / 2013-11-04 23:02
Zamierzam się z oddaniem w/w firmie w swoje ręce założenia w moim imieniu jednoosobowej działalności gospodarczej.Znalazłem taką ofertę u nich na stronie.
Czy ktoś współpracował z nimi ? Można śmiało im zaufać?
Czy późniejsza współpraca wygląda zadowalająco?
Widziałem ceny 149 lub 199 za m-c prowadzenia .
Proszę o opinie.
Pozdrawiam
Wyświetlaj:
Krzysztof_Sz / 91.207.167.* / 2015-09-25 15:08
Z InFaktem pracuję od kilku miesięcy. Nigdy nie miałem problemów z uzyskaniem informacji, na maila odpowiadają szybko i rzeczowo. Wyprostowali kilka spraw, po popełnieniu przeze mnie błędu - nie musiałem się o nic martwić.

Podobają mi się GUI i możliwości aplikacji mobilnej.

Polecam!
K K / 192.162.146.* / 2015-09-18 11:09
Zakładałem firmę za pośrednictwem infakt i dla mnie jako laika było to super proste. Wszystko mi wyjaśnili. Aplikacje do prowadzenia księgowości są bardzo dobrze zaprojektowane wszystko łatwe i czytelne. Można dzwonić od rana do wieczora i zawsze ktoś pomoże.
Jak dla mnie jest ok i polecam ;)
Adrian84 / 81.219.183.* / 2015-08-27 08:58
[...]

### Post usunięty z powodu złamania regulaminu Forum Money.pl ###

[...]


Proszę w tym wątku stosować swój dotychczasowy nick tj. nie brać udziału w dyskusji pod wieloma nickami.
Małgorzata B. / 31.179.27.* / 2015-08-19 08:02
Zaczełam w infakcie od założenia firmy, nie wiedziałam do końca czego się spodziewać, ale znajomy mi polecił, jest u nich już 2 lata. Pani zadzwoniła do mnie zaraz po zgłoszeniu zamówienia. Rozmawialiśmy ponad 1,5 h. O wszystko dokładnie dopytała i w kilku sprawach doradziła, bo znam się na swojej pracy a nie na ksiegowosci. Potem wszystko załatwiła już sama. Dobrze to oceniam. Z ich ksiegowości korzystam dopiero kilka miesięcy i póki co nie mam żadnych zastrzeżeń. Księgowa kontaktowa i kompetentna. W kilku sprawach poszli mi na rękę. Jestem raczej zwolennikiem nowoczesnych technologii, czesto korzystam z ich aplikacji mobilnej. Jak dla mnie wszystko ok.
niezadowolonyprzedsiębiorca / 109.243.18.* / 2015-04-23 13:55
ODRADZAM! Kontakt z księgową wybiórczo - nigdy nie mam pewności kiedy się dodzwonię, a kiedy księgowa ma urlop. Błędy w podaniach - samodzielnie trzeba je poprawić, żeby nadawały się do urzędu. Pełnomocnictwo w urzędach to farsa- nie udało mi się zmusić InFaktu do pełnomocnictwa, a mieszkam ponad 100 km od urzędu, w którym było to potrzebne. KPiR prowadzona z błędami, aplikacja niestety bezużyteczna - nie pozwala pobrać KPiR mimo że podobno istnieje taka możliwość, a nawet konieczność. Cena nie jest współmierna ze świadczonymi usługami - szczątkowymi w dodatku.
bardzoniezadowolony / 89.74.244.* / 2015-04-20 16:14
Zdecydowanie odradzam. Dałem się nabrać na ładną aplikację wydmuszkę i obsługę księgową - tymczasem za każde dodatkowe działania liczą sobie chore pieniądze i jeszcze wmawiają, że moja przyporządkowana księgowa, nic nie robi tylko myśli jak zoptymalizować moje koszty. Bzdura. No i jeszcze ma masę roboty z moimi fakturami - kolejna bzdura, biorąc pod uwagę, że miesięcznie wystawiam 3 faktury max.! Za opóźnieniach w płatnościach blokują szybciutko aplikację, byś nie miał dostępu do danych. Jestem bardzo rozczarowany - szkoda mi, bo są z Krakowa, mojego rodzinnego miasta, ale uczciwie odradzam ich usługi.
wiespy / 95.40.251.* / 2015-03-18 13:56
Zapłaci Pan znacznie więcej! Księgowi nie udzielają porad, albo odpowiadają niechętnie (chyba, że Pan sporo dodatkowo zapłaci). Zdecydowanie odradzam!!!!
dariusz880710 / 91.123.176.* / 2015-01-02 10:46
Likwidacja możliwoci wyboru wykópienia abonamentu na 1 lub 3 mieciące tylko pozostawienie najdroższego na 12 mies Dla Mnie i pewnie innych użytkowników programu i księgowoci jest nie wporządku odebrano nam możliwoć wyboru zostały tylko najdroższe jednym słowem wymuszenie kupna na cały rok w przeciwnym razie całkowity brak dostępu do księgowoci firmy jest to bardzo nie wporądku konkurencja pewnie lepiej traktuje klientów
WIESŁAW34 / 31.1.106.* / 2015-03-06 23:42
Nie polecam!!!! Doradztwo - słabe. Pomoc - niechętna. Bardzo wysokie opłaty za usługi podstawowe i dodatkowe.
xxxxx388 / 85.222.21.* / 2015-04-12 18:03
Zgadzam się w 100%, doliczają za wszystko, za zeznanie roczne (gdzie w każdym biurze standardowo wlicza się to w cenę)i każdy dodatkowy dokument. Na dodatek niekompetentni pracownicy, słabe doświadczenie i doradztwo. Rotacja księgowych przerażająca!
Katarzyna 85 / 83.23.251.* / 2020-06-05 15:49
Z tego co wiem w każdym biurze rachunkowy zeznanie roczne jest dodatkowo płatne. W każdym szacującym sie a nie w tych nowopowstałych bez wiedzy i uprawnień którzy chcą zdobyć klienta.
maria.skibniewski / 89.71.120.* / 2014-07-20 21:46
Widzę, że w tym wątku jest tylko spam. Nie chcę kopać firmy InFakt, ale osobiście nie jestem zadowolony z ich usług. Ich program notorycznie źle oblicza mi podatek do zapłacenia. W ciągu doby pojawiają się przeskoki o tysiące złotych. Rzekomo księgowa dopiero usiadła i oszacowała. Albo "komputer się pomylił". Skorzystałam z ich usług i żałuję, bo księgowość zmienić nie tak łatwo.
Paweł 12367 / 178.37.35.* / 2014-03-24 19:26
Niestety pózniej nie jest tak słodko, z roku na rok coraz wiekszy abonament, żadnych rabatów dla stałych klientów, a jak zamknałam firmę i przestałem opłacać abonament zablokowali cały dostęp i nic nawet przejrzeć nie mozna. To bardzo nie fair i uważam zę niezgodne z prawem . Jednym słowem NIE POLECAM
KS1982 / 85.28.132.* / 2014-02-02 23:19
Prowadzą mi księgowość mojej działalności gosp. od kilku miesięcy i nie mam im nic do zarzucenia.
Sergiusz1000 / 213.77.122.* / 2013-12-04 12:18
Fatalna obsługa! Nie odpowiadają na moje maili, nie obsługują proste tematy. żałuje że zapłaciłem do infakt.pl.
niezadowolony klient / 5.172.252.* / 2014-01-24 19:22
Słaba obsługa, jak już jest jakiś problem nie potrafią go rzeczowo wyjaśnić. Trwa to długo a dni uciekają. Pełna księgowość kompletna porażka. Wprowadzić dokumenty każdy potrafi. Zwroty typu "prawdopodobnie" "możliwe, że" o czymś świadczą. Nie polecam!
inFakt / 81.219.183.* / 2013-11-28 16:14
Witamy,

Staramy się, by założenie firmy było maksymalnie uproszczone, dopełniamy wszelkich formalności za Klienta. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt. Księgowi inFaktu chętnie wszystko wyjaśnią.

Pozdrawiamy,

Zespół inFakt
Marek1967 / 178.37.35.* / 2014-03-24 19:30
Tylko jak potrzeba póżniej jakiejs pomocy to za wszystko dodatkowa kasa, wypinacie się na klienta i jak kończy sie abonament blokujecie mu całkowicie dostęp i to za co miał zapłacony abonament jest całkowicie zablokowane nawet do przeglądania, a tak nie powinno być!!!!!!!!
razor298 / 83.7.134.* / 2013-11-21 12:33
Ogólnie wszystko ok. Fajne jest to że zawsze można zadzwonić z jakimś problemem i pomagają na infolinii. zakładanie firmy troche u nich trwa
Infakt.pl / 81.219.183.* / 2015-05-08 11:01
Witamy serdecznie, odnosząc się do informacji:
- każdy Klient ma swojego dedykowanego księgowego, którego może wybrać w trakcie procesu zamówienia,
- kwoty podatków zależne są od zaksięgowanych dokumentów, zawsze informujemy Klientów o zakończeniu procesu księgowania i wysokości podatków
- opłaty dodatkowe - powiązane są z osobnymi działaniami księgowych, informujemy w trakcie podpisywania umowy
- oprócz dostępu do aplikacji www jest dostęp do aplikacji mobilnej
- zawsze kierujemy się dobrem i korzyścią dla Klienta, jesteśmy na bieżąco z wszelkimi przepisami

Chętnie słuchamy uwag, z naszej strony dokładamy wszelkich starań, aby usługa była najwyższej jakości.
Zachęcamy do wypróbowania za darmo naszych usług (www.infakt.pl/ogolnopolskie_biuro_rachunkowe) i samodzielnego przekonania się czy spełniamy potrzeby.

Pozdrawiamy!
Radek274 / 89.72.242.* / 2017-01-19 12:39
UWAGA NA INFAKT !

W dniu 15-01-2017 korzystając z programu do księgowości „infakt” wygenerowałem i wydrukowałem deklarację pit-36l za 2016r. Zweryfikowałem ją po wydrukowaniu a następnie wysłałem do urzędu za pomocą wbudowanej funkcji elektronicznej wysyłki deklaracji autoryzowanej kwotą przychodu za 2015r.

Tymczasem w faktycznie wysłanym do urzędu przez „infakt” pliku xml zawarte są błędnie przeniesione pozycje z deklaracji. W wyniku tego deklaracja jest niepoprawna rachunkowo. O czym dowiedziałem się dopiero od urzędu skarbowego.

Pomoc techniczna programu przyznała się do błędu. Wszystkie deklaracje pit-36l za 2016r podatników korzystających z „infakt” są błędne.

UWAGA TERAZ: Tego samego dnia dostałem informację, że problem jest już poprawiony i mogę złożyć korektę. Kilka godzin później wygenerowałem korektę, zajrzałem do XML i nadal to samo !!! Zmienił się tylko cel złożenia na korektę.

Wraz z wygaśnięciem mojego abonamentu „infakt” przenoszę księgowość do innego programu.
Małgorzata Szczepka inFakt / 81.219.244.* / 2017-03-13 11:48
Panie Radosławie, zgodnie z naszą korespondencją informujemy, że błąd został naprawiony 19 stycznia w czwartek. Dołożyliśmy wszelkich starań aby Klienci nie odczuli z tego powodu niedogodności. Skomunikowaliśmy się ze wszystkimi Klientami, których dotyczyła ta sytuacja. Wytłumaczyliśmy na czym polegał błąd i poinformowaliśmy w jaki sposób go naprawić - rozwiązaniem była ponowna wysyłka deklaracji za pośrednictwem naszej aplikacji. Przepraszamy za zaistniałą sytuację. Pozdrawiamy!
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy