Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Inflacja pod kontrolą

Inflacja pod kontrolą

Money.pl / 2007-04-18 09:23
Komentarze do wiadomości: Inflacja pod kontrolą.
Wyświetlaj:
kacperg333 / 2007-04-18 19:55 / portfel / "Potencjalny Geniusz Giełdowy"
To chyba raczej dobrze... może zyski z eksportu wzrosną
zadziwiony / 193.192.62.* / 2007-04-18 14:07
Wydaje mi się, że sytuacja w Polsce, na razie tylko trochę przypomina Boom na Nasdaq w USA sprzed kilku lat.
Czy wskażniki nie powinny się wyrównywać w dłuższym czasie na różnych giełdach? Podpowiedzcie adresy internetowe giełdy w Czechach, na Węgrzech ,w Rosji
abym mół sobie porównać,
zadziwiony / 193.192.62.* / 2007-04-18 14:07
Wydaje mi się, że sytuacja w Polsce, na razie tylko trochę przypomina Boom na Nasdaq w USA sprzed kilku lat.
Czy wskażniki nie powinny się wyrównywać w dłuższym czasie na różnych giełdach? Podpowiedzcie adresy internetowe giełdy w Czechach, na Węgrzech ,w Rosji
abym mół sobie porównać,
Przestraszony 2 / 193.192.62.* / 2007-04-18 14:05
Wydaje mi się, że sytuacja w Polsce, na razie tylko trochę przypomina Boom na Nasdaq w USA sprzed kilku lat.
Czy wskażniki nie powinny się wyrównywać w dłuższym czasie na różnych giełdach? Podpowiedzcie adresy internetowe giełdy w Czechach, na Węgrzech ,w Rosji
abym mół sobie porównać,
teoretyk-praktyk / 2007-04-18 09:23 / portfel / Toddler giełdowy
Wyniki mogą być mieszane. Pewnie giełda już skonsumowała prognozy, które sie sprawdzają i teraz może zacząć realizować zyski przewidując gorsze dane makro na co wskazuje tempo produkcji przemysłowej. Na razie wynik ten ginie w natłoku dobrych danych jednak za jakiś czas może okazać się kluczową prognozą dotyczącą przemysłu. No i dla przypomnienia niewielki wzrost budów i tak nie kasuje silnie ujemnych wskaźników z poprzednich miesięcy. Zatem to tak jak by była silna korekta a później niewielkie wzrosty jako odreagowanie. Pewnie już nie można było bardziej spaść (choć z drugiej stronyabsolutnym spadkiem jest zero lub zaprzestanie rozpoczętych budów wtedy wskaźnik jest ujemny).
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy