Forum Forum finansoweBanki

ING BSK najgorszy bank!!!

ING BSK najgorszy bank!!!

Dario200901 / 77.253.190.* / 2009-02-08 12:06
Kiedyś miałem problemy finansowe, nie pokazali grosza zrozumienia i o mało nie doprowadzili do bankructwa. Teraz się szczycą bezpłatnym dostępem internetowym do konta, ja w mBanku mam taki dostęp od kilku dobrych lat. W reklamach są mocni , kilka lat temu reklamowali kredyt od ręki ,a dostanie takiego kredytu było omalże nie możliwe w tym banku. ING BSK to przereklamowany moloch.
Wyświetlaj:
JarekJarek762 / 84.10.172.* / 2019-12-05 11:39
Bank ING stosuje metodę: "ukradnę a jak mnie złapią to oddam". Mało tego, aby uniknąć odpowiedzialności stosuje metodę: to nie my - to wina systemu"
Dotyczy to nienależnych prowizji pobieranych od wypłat z bankomatów, na które jeśli klient złoży reklamację to bank odda, jeśli nie zauważy to jego strata. Fajnie gdyby tak system zabrał każdemu 10 zł x 1 milion klientów i mamy 10 milionów.

Po pierwsze:
Czy system który "tym" zarządza stworzył człowiek czy kosmici?
Czy został sprawdzony i przetestowany przed wdrożeniem?
Czy jest kontrolowany pod względem działania?
Skoro reklamacje się powtarzają okresowo, dlaczego nie został poprawiony?
Czy można unikać odpowiedzialności za swoje narzędzia w prowadzonym biznesie i życiu? To tak jakby złożył złe zeznanie podatkowe, oświadczył że drukarka źle wydrukowała, albo komputer źle policzył i jesteśmy zwolnieni z odpowiedzialności.
127.0.0.1 / 89.64.216.* / 2014-11-15 18:04
zgadzam się, maksymalna kicha, naciągacki, beznajdziejny, archaiczny awaryjny system pisany przed potopem, lista nadużyć i niedoróbek nie zmieści się w tym poście, więc mogę powiedzieć tylko jedno - współczuję wszystkim jego zadowolonym klientom, bo nie są świadomi w jakim dziadostwie tkwią - póki się nie przejadą, a to tylko kwestia czasu
private / 93.105.86.* / 2009-02-08 20:26
Prawda.Rozpoczynalem dzialalność gospodarcza -,założyłem konto firmowe.Tylko później okazało się ,że będę miał kredyt do dyspozycji ( później się okazało jest dopiero po 3 miesiącach ), o obiecanych 100 szt.wizytówek firmowych zapomnieli.Poczułem oszukany , nie cierpię klamstwa.Przy wejściu do ING pwinno wisieć WITAMY a z drugiej strony MAMY WAS.

Najnowsze wpisy