Forum Forum inwestycyjneFundusze

ING Budownictwa i Nieruchomości skąd ten spadek

ING Budownictwa i Nieruchomości skąd ten spadek

tomaszekn / 2007-07-24 18:39
co jest tego powodem
Wyświetlaj:
afka / 2007-07-24 18:51 / portfel
wig budownictwa cały czas ma spadki wiec fundusz ten tak samo, w ogóle to fundusze tego typu słabo idą, a skrabiec nieruchomosci fatalnie.

Ja tez go miałam, ale sprzadałam jak jednostki byly po 118zł, dobrze zrobiłam bo od tamtego czasu jeszcze poszedł ostro w dól.
cezmen / 82.139.7.* / 2007-07-24 21:10
czy uważasz że ze sprzedażą jednostek i lokowaniem w inne lepiej poczekać aż odrobi starty i wyjdzie na zero (mam go 2 miesiące) , czy zrobić to już teraz i inwestować w inne fundusze?
cortez / 2007-07-24 23:17 / Bywalec forum
to przyznam masz nieciekawą sytuację. Swoja drogą ten fundusz notuje spadki już ze cztery miesiące, więc skąd ten pomysł, aby w niego inwestować? rynek Wedlug mnie jeszcze dłuugo trzeba będzie poczekać na odrobienie tych strat.
TaS / 2007-07-24 23:33 / Tysiącznik na forum
ten fundusz w duzej mierze sklada sie z obligacji i mozna go okreslic jako zrownowazony.

zaklada sie w nim inwestowanie w budowlanke - na fali jej ostatniej popularnosci - ale jak kazda moda, moda na budowlanke mija.

osobiscie bylbym w kropce na Twoim miejscu,bo:
fundusz jak to fundusz - odbije sie ale kiedy tego nie wie nikt.


zalezy jak wazna jest kwota jaka na nim trzymasz, jesli strata to ułamek procenta Twojego portfela to wychodz smialo, jesli to duza rzecz to wycofaj sie najwyzej w czesci...
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy