Forum Forum inwestycyjnePierwsze kroki

Innowacyje inwestowanie? Pożyczanie!

Innowacyje inwestowanie? Pożyczanie!

oskaritto / 2008-05-14 21:40
Jakiś czas temu znajomy polecił mi stronę www.kokos.pl.. Powiedział: "zero ryzyka, super inwestycja, poczytaj, sprawdź ". Ja kieruję podobne info do Was, drodzy forumowicze money.pl. Dla mnie wszystko wygląda pięknie...czyż nie ZBYT pięknie? Poza tym, jeśli wszystko działa tak, jak to opisują, to uważam, że to super pomysł (powstały w lutym '08) i wróżę sukces podobny do naszej-klasy. Jakie jest Wasze zdanie na ten temat?
Wyświetlaj:
kaarrool / 2008-05-19 15:51 / Bywalec forum
JA czytałem kiedyś o czymś co opierało się na tym że ja wystawiam na aukcję moje pieniądze na określony okres i procent i jak ktoś chce to to bierze i potem oddaje po ustalonym okresie pow o procent zadany przezemnie. Czy to o to chodzi??
oskaritto / 2008-05-19 18:29 / portfel
tak- możesz również poszukać na aukcjach tych, którzy chcą pożyczyć i z góry zakładają procent, jaki są w stanie spłacać.
kaarrool / 2008-05-21 13:36 / Bywalec forum
Tylko się zastanawiam jak to jest kontrolowane. Jaką serwis daje gwarancję że w przypadku gdy klient nie spłaci to co. Kasa stracona??
kaarrool / 2008-05-21 13:37 / Bywalec forum
Nie chcę się tam zabardzo logować aby poczytać więcej bo już i tak moja poczta jest przepełniona mailingami z każdej strony i kolejnych nie chciałbym otrzymywać.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy