Forum Forum inwestycyjneSpółki

Insider trading na akcjach Czerwonej Torebki............................

Insider trading na akcjach Czerwonej Torebki............................

skomentuj
-kris- / 89.70.253.* / 2013-06-07 20:32
http://www.gpwinfostrefa.pl/GPWIS2/pl/companiesStatements/ESPI/attachment/13962101,Zalacznik_do_RB_nr_38-2013.pdf,20130607/

Pan Mateusz Świtalski jest najstarszym synem Pana Mariusza Świtalskiego - głównego akcjonariusza Czerwonej Torebki, posiadającego bezpośrednio i pośrednio 70,273 % akcji.

Pan Mateusz Świtalski jest jedynym akcjonariuszem spółki "Małpka" S.A. z siedzibą w Poznaniu,i pełni w tej spółce również funkcję Przewodniczącego Rady Nadzorczej. Spółka tworzy ogólnopolską sieć sklepów spożywczo- monopolowych ,,Małpka Ekspress''.

Transakcja jest niewielka i ma znaczenie jedynie informacyjne ,na mocy ustawy o obrocie i stanowiska KNF o osobach mających dostep do informacji poufnych.
Aby transakcja zyskała na znaczeniu ,wolumen powinien być znacznie wyższy lub zwiększeniu powinna ulec częstotliwość zakupu.
skomentuj
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy