Forum Forum dla firmKadry

Inspekcja pracy nasili kontrole

Inspekcja pracy nasili kontrole

Money.pl / 2008-12-22 16:33
Komentarze do wiadomości: Inspekcja pracy nasili kontrole.
Wyświetlaj:
sowa122 / 78.88.116.* / 2008-12-22 18:08
Zakres kontroli mógłby objąć sprawdzenie spełnianie formalnych i merytorycznych wymagań założeń konstrukcyjnych dopuszczenia do użytkowania nowych technologicznie urządzeń np. do klimatyzacji pomieszczeń, jest tylu projektantów z brakiem podstawowej wiedzy i odpowiedzialności za ryzyko braku czystości epidemiologicznej nawilżanego powietrza, projektanci nie znają biologii wody.
na pohybel socjalistom / 79.188.94.* / 2008-12-22 16:33
I bardzo dobrze. Wlepić milionowe nawet grzywny, pozamykać firmy i wtedy wszyscy budowlańcy - od kopacza do inżyniera - bedą mieli czas na rozważania i filozofowanie, a nie będą się zastanawiać, czy dobre warunki są w robocie. Analogicznie z innymi firmami. Polecam uwadze ostatnią nowelizację kodeksu pracy z zapisami o konieczności zatrudniania "starażaków". Paranoja. Ponoć dostosowanie do dyrektywy unijnej. Nie pasuje niektórym ? To po co głosowaliście jak matołki za UE w 2003r. ? Mi nie pasuje, ale byłem przeciw i nadal jestem.
aazzpp / 87.96.40.* / 2008-12-24 01:37
Typowo po polsku "Ponoć dostosowanie do dyrektywy unijnej". "Ponoć", "chyba", "wydaje mi się" itp... to poziom wiedzy wszystkowiedzących Polaków. TAK-to dostosowanie do unijnej normy. NIE-dla FORMY jaka ma obowiązywać. W Unii prosta forma, tanie szkolenia wewnętrzne. W Polsce przybyła nowa grupa łapówkarzy. PS. A mi nie pasują i jestem przeciwny kolejnym niedouczonym anty-unio-szczekaczom.
SB / 83.238.240.* / 2008-12-25 20:58
granic już nie ma- możesz wyjechać
Agzmc / 77.254.233.* / 2011-09-29 09:26
Mam pytanie. Bradzo wazne..
w mojej byłej pracy( byłej gdyż mnie zowlniono dnia 24.o9.) moga mi potrącić z wypłaty..(gdyż jeszcze mi jej nie dali) manko (nie duża kwota 270zł/ale dla mnie jest to duozo gdyż straciłam prace). To manko chca mi potracić po wypełnieniu druczka z trescia iz zgadzam sie o potracenie. Jednak chce wiedziec co moze migrozić jelsi nie zgdoz esie na potracenie z wypłaty...

Najnowsze wpisy