integracyjna

skomentuj
Hologram / 2010-02-10 15:25
Ile razy w roku macie imprezy integracyjne? Czytałam, że według badań dla Polaków optymalna ilość imprez integracyjnych to dwie w roku. Ja uważam podobnie. My robimy jedną latem i jedną zimą. Tej zimy byliśmy nad Zalewem Zegrzyńskim i robiliśmy zawody bojerowe, wyścigi psich zaprzęgów i ogniska. Było super, bo śnieg i pogoda dopisała. Pomysł na taką imprezę wzięliśmy z vortalu biznesowego eventmapa.pl. Super inspiracja i kontakt do organizatorów.
Wyświetlaj:
Ifkom / 46.45.116.* / 2022-08-03 09:04
Wybraliśmy się http://meseve.pl/jakie-imprezy-integracyjne-organizowane-sa-w-warszawie/ super spędzony czas.
aluta / 2010-11-08 19:52
Uważam, że tego rodzaju wyjazdy integracyjne sa niezywykle ważne, ponieważ nie tylko pozwola lepiej poznać sie pracownikom, ale również zwiększą motywację do dalszej jeszcze bardziej efektywnej pracy. Słyszałam, że firma Mega Travel organizuje takie wyjazdy nawet do najdalszych zakątków świata. Mają bardzo ciekawą ofertę, na którą zapewne skusiłby się niejeden.
Exus / 212.109.132.* / 2010-03-07 20:27
NeoBux (PayPal)

http://tnij.org/eqay

W skrócie co nam oferuje NeoBux: - ilość linków: ponad 4 (do wyklikania w sekcji View Advertisements) - za klika: - minimum do pierwszej wypłaty: 2$, próg każdej kolejnej wypłaty wzrasta o 1$ - czas na stronie reklamodawcy: 30 sekund - reklamy restartują się co 24h od godziny twojego zarejestrowania - czas oczekiwania na wypłatę: ~5 sekund! Poniżej zamieszczam poradnik swojego autorstwa
1.Aby zacząć zarabiać musimy mieć całkowicie darmowe konto w allpay lub paypal ( jest to system pozwalający przelewać pieniądze na konto internetowe, następnie gotówka jest przelewana na podany numer rachunku bankowego).
2. Następnie wchodzimy na stronę NeoBux. http://tnij.org/eqay Klikamy po prawej "Register Now ". 3. Wypełniamy formularz. Należy podać e-mail na którym jest zarejestrowany nasz paypal lub alertpay.. Po rejestracja będziemy widzieć formularz gdzie trzeba wpisać kod który dostaniemy mail'em. BARDZO WAŻNE: Nie można zamknąć tej strony. 4.Otwieramy w nowej karcie naszą skrzynkę e-mail lub przez Outlook. Kopiujemy kody i odpowiednio wklejamy.
5.Logujemy się klikamy w View Advertisements , później na nazwę firmy klikamy w czerwoną kropeczkę i czekamy około 30 sekund.
6. Gdy już zyskamy minimum do wypłaty to klikamy na "your payment" i po chwili na naszym koncie paypal pojawia się wypłata co potwierdzone zostanie mailem o podobnej do poniższej treści:

Szczegóły płatności

Kwota: $4,94 USD

Data transakcji: Feb 07, 2010

Numer identyfikacyjny transakcji: 9A858102UL354651G

Temat: NeoBux has sent you money!

Dodatkowa informacja: NeoBux Payment

pozdrawiam i życzę udanego zarobku:)

http://tnij.org/eqay
skomentuj

Najnowsze wpisy