INTELIWIS

skomentuj
Money.pl / 2010-12-02 11:22
Komentarze do spółki: INTELIWIS.
Wyświetlaj:
jasski / 188.47.64.* / 2014-02-18 11:12
Obserwuję tę spółkę od kilku lat i cierpliwie skupuję. ej dno było na poziomie 56 groszy. Teraz odbije się od 70 groszy i marsz w górę
dksja / 2010-12-02 11:22
Informacja o zawarciu istotnej umowy.
Zarząd InteliWISE S.A. ("Spółka") informuje, że w dniu 1 grudnia 2010 roku InteliWISE USA Inc. (spółka zależna od Spółki) zawarła umowę z Entergy Corporation z siedzibą w New Orleans, Louisiana ("Entergy"). Przedmiotem tej umowy jest przygotowanie i wdrożenie dla Entergy rozwiązania Wirtualny Doradca InteliWISE wspierającego obsługę klientów serwisu internetowego prowadzonego przez Entergy. W ramach tego rozwiązania Wirtualny Ekspert InteliWISE będzie wspierać klientów Entergy w wyszukiwaniu informacji oraz w procesach związanych z rejestracją w serwisie. Jednym z jego zadań będzie prowadzenie użytkowników systemu krok po kroku, umożliwiając interaktywne wypełnianie formularzy.
Entergy jest firmą zajmującą się wytwarzaniem i sprzedażą energii elektrycznej. Dostarcza prąd do 2,7 mln odbiorców. Jest drugim co do wielkości dostawcą energii produkowanej w elektrowniach atomowych w Stanach Zjednoczonych. Entergy zatrudnia ponad 15.000 pracowników. Roczne przychody firmy przekraczają 10 mld dolarów.
Umowa została uznana za istotną ze względu na jej znaczenie dla rozwoju biznesu grupy kapitałowej Spółki w Stanach Zjednoczonych Ameryki.

Podstawa prawna: § 3 ust. 2 pkt 2) Załącznika nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu - Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect.
skomentuj
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy