interesy

max1224 / 195.117.209.* / 2007-11-18 16:11
od jakiegoś czasu na forum zauważyłem podział forumowiczów na tych co obstawiają dalsze spadki, czekających z utęsknieniem n a wzrosty i takich którym jest to obojętne bo po prostu chcą na pierwszych i drugich zarobić każdy walczy o swoje stąd czasem ostre i emocjonujące dyskusje rzecz w tym że sprzeczność interesów pogrąża obie strony ci ktorzy czekają na kasie robią wszysko by przestraczych tych drugich bo przecież uciekając z rynku przyczynią się do pogłębienia spadków ale istnieje ryzyko wywołania kataklizmu więc nie warto przesadzać ponadto przestrzegam siedzących na kasie im głębsze spadki tym mocniejsze odbicie na dodatek w najmniej spodziewanym momencie i tak można nie załapać się na najlepszy kąsek z drugiej strony siedzący w akcjach nie powinni dać ponieść się emocjom bo straty mogą okazać się dotkliwe kończąc chcę uświadomić wszystkim że tylko zmna krew i odrobina skłonności do ryzyka może teraz pomóc wszystkim jeśli nie będzie dalszych umorzeń a pojawią sie zakupy to rynek ruszy - cóż sęk w tym że dla jednych już jest bardzo tanio a dla drugich jeszcze za drogo odbicie nastąpi jak oczekiwania się spotkają
Wyświetlaj:
jacekk_85 / 2007-11-18 16:50 / Bywalec forum
Max ma rację. Dużo ludzi cwaniakuje i czeka na dobry moment wejścia siejąc panikę wsród tych co już siedzą w akcjach. Ostatnio doszedłem do wniosku, ze lepsze są fundusze zamknięte.
LdN / 2007-11-18 16:41 / Bywalec forum
Poniekąd masz rację, ale ja się z zakupami chyba jeszcze wstrzymam, chyba że się jakaś okazja na rynku akcji trafi.
krzysiek29 / 2007-11-18 16:13 / Uznany Gracz Giełdowy
niezle powiedziane max
max1224 / 195.117.209.* / 2007-11-18 16:25
dzięki za uznanie ale to i tak niewiele zmieni trzeba czekać pocieszam się tym że w ostatnim miesiącu siedząc na akcjach straciłem tylko 4,36% wobec 12,3% na wig naszym najszerszym
krzysiek29 / 2007-11-18 16:30 / Uznany Gracz Giełdowy
brawo!!!
lukaszn19 / 2007-11-18 16:55 / Tysiącznik na forum
od jakiegos czasu czytam twoje komentarze nawet te z przed miesiaca i widze ze jestes osoba ktora sie zna na rynku i na inwestowaniu to czy polecalbys FT india found na 3 lata jako dobra inwetsycje
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy