Forum Forum finansoweInne

Internauci wybrali najlepsze e-konto

Internauci wybrali najlepsze e-konto

adam / .* / 2005-04-27 11:28
Komentarze do wiadomości: Internauci wybrali najlepsze e-konto.
Wyświetlaj:
Patryk / .* / 2005-06-02 08:37
Oprocentowanie konta standard w banku pana Kulczyka (czytaj VW) spadło poraz kolejny i obecnie wynosi 3,05.
Paweł, Bielsko-Biała / .* / 2005-05-30 23:01
Korzystam z e-KONTO PRO Lukas Banku od ponad 2 lat. Jak do tej pory - bez żadnych zastrzeżeń. Z czystym sumieniem polecam.
Globi z Nairobi / .* / 2005-05-12 10:40
Konto e-direct w Volkswagenie mam od kilku miesięcy i dlategochciałbym zwrócić uwagę na to, że jeszcze podczas zbierania głosówdo Internetowego Rankingu Kont Bankowych, Volkswagen Bank wprowadziłopłaty za prowadzenie konta - 5 zł, więc zupełnie inaczej wypadł byjego wynik w kategorii "Opłaty za prowadzenie konta" (1 miejsce!).Wprowadził też opłatę za przelew przez telefon - 1 zł, więc wkategorii "Opłaty za przelewy" 1 miejsce byłoby też bardzozagrożone. Oprocentowanie konta spadło z 4,00 % do 3,5 % (tu teżzajął 1 miejsce!). Trzecie miejsce w kategorii "Niezawodnośćsystemu" to też bardzo wysoka lokata, gdyż jakiś czas temu, za każdąwypłatę z bankomatu była pobierana opłata ok. 25 zł, oczywiście byłoto awaria, a pieniądze po 2 tygodniach wróciły na konto, ale za takąwpadkę VW Direct nie powinien otrzymać miejsca na podium wkategorii, która związana jest z bezawaryjnością. Od wczoraj próbuję się zalogować do swojego konta i nie mogę, jest godzina 10.40 i niedługo ominie mnie kolejna sesja transferowa. Obsługa klienta -5 miejsce... no cóż pozostaje mi tylko zapytać czy ktoś próbował siępołaczyć z konsultantem przez telefon? Ja byłem zmuszony kilka razysłuchać przez pół godziny fałszującej melodii. Osobom, które nieposiadają zestawu głośnomówiącego, przez co muszą sterczeć przytelefonie oderwani od innych zajęć, szczerze współczuję.Podsumowując powyższe należy zauważyć, że 3 miejsce w kategorii"Zgodność z oczekiwaniami" jest miejscem zdecydowanie na wyrost, aja osobiście po tylu niespodziankach noszę się z zamiarem zmiany banku.
wif / .* / 2005-05-06 17:32
Z Inteligo korzystam 2 lata podobnie jak z mBanku. Uważam że Inteligo jest bardziej przejrzyste a poza tym więcej bankomatów i to tyle plusów. Natomiast ciekawostką jest fakt, że pobierając z bankomatu pko bp (inteligo) pieniążki np 100 zł, na koncie pokazuje się -104,54zł ???Konsultant przyznaje rację, że jest to ich błąd, obiecuje interwencję i na tym się kończy. Podobnie jest jak otrzymuje sie przelew zagraniczny. Nikt w Inteligo nie wie gdzie i ile po drodze pobrano prowizji. Odnoszę wrażenie, że w Inteligo pracują tylko informatycy od 7 boleści i dwoje bardzo uprzemych konsultantów gotowych obiecać wszystko i szybko o tym zapominając. Z mBankiem jak na razie nie miałem przykrych doświadczeń i mam nadzieję że nie będę takowych miał. Chociaż czytając to co piszą poniżej dochodzę do wniosku, że najbezpieczniejsza jest jednak "skarpeta" :)
Agnieszka / .* / 2005-05-05 23:58
Z konta Inteligo skradziono mi pieniądze. W historii rachunku widnieją transakcje kartą a adres jest w Paryżu i suma w Euro! Nie zgubiłam karty i zawsze miałam ją przy sobie, ale płaciłam nią w internecie i hotelu. Zastrzegłam kartę i zgłosiłam reklamację ale bank odmówił mi pomocy argumentując, że była to transakcja na odległość . Moje pytanie: Czy gdy ktoś pozyska nr mojej karty (np. obsługa hotelu, kelner itp.) oznacza to że w każdej chwili mogę stracić wszystkie pieniądze, bo w moim przypadku nie uzyskałam żadnej pomocy od Inteligo, poza radą aby zgłosić się na policję, co zrobiłam. Sam bank jednak umył ręce.
europro / .* / 2005-05-02 17:04
Ranking to wyapaczanie rzeczywistości statystykami. Wiem tyle mam konta w 2 bankach i co innego oferują przy podpisaniu a co innego pokazuje rzeczywistość np. produkty kredytowe
untrue / .* / 2005-05-01 12:28
Bez sensu jest ten ranking, bo każdy głosował na swój bank, więc zwyciężały te które miały najwięcej Internautów biorących udział w rankingu......
wkurzony / .* / 2005-04-28 12:55
Do administratora serwisu: Tak u********* reklamy jak BPH i Dombank na tej stronie to już duża przesada. Zamiast zachęcać do skorzystania z oferty tylko denerwują.
kulcyk / .* / 2005-04-28 08:44
Zegnaj Kulczyk, zegnaj VW banku, za rok cie juz nie będzie oferta gorsza niz pko, a i brak informacji na temat zmian.Marketing w tym banku jest porażający, kto tam pracuje? emeryci z lat komuny ?Bank "zadowolonych klientów" dobre sobie
24pablo / .* / 2005-04-28 06:50
Inteligo - polecammam konto przeszło 2 lata i naprawdę jest niezłe
Hieronim / .* / 2005-04-27 18:36
Jak ktoś pragnie konta internetowego to tylko BZWBK -w innych testach internetowych i prasy specjalistycznej to nie ma równych... Kożystam z wersji internetowej, telefonicznej i sms od wielu lat i nigdy nie miałem problemów. Dziwi mnie fakt braku w zestawieniu -TEST JEST TENDENCYJNY!!!
r0m4n / .* / 2005-04-28 09:09
to co wyrabiaja w BZWBK to szkoda gadac.. mialem u nich konto ale zrezygnowalem ze wzgledu na kompetencje pracownikow (ciekaw jestem jak dobieraja pracownikow), jeszcze nidgy w zyciu nie spotkalem sie z takim pytaniem w banku "kto pana ostatnio obslugiwal?" (po miesiacu od ostatniej mojej wizyty), ciekaw jestem po co maja komputery chyba zeby poukładać pasjansa.. reszty historii nie bede przytaczac
zieleniec / .* / 2005-04-28 05:24
ty chyba pracujesz w BZWBK. zamknąłem konto, ale skasowali mnie jeszcze za 3 miesiące naprzód, jak przelewali kasę trwało to latami!!! nie mówiąc o tym że obsługa w oddziałach jest kompletnie nieprzeszkolona i robi błędy przy najprostszych operacjach. na przykład kiedys jak koleżka kasjer w okienku przelał pieniądze na moje konto, a okazało się że nie jest to moje konto, bo się pomylił w numerkach, na pytanie gdzie są moje pieniądze udzielił mi odpowiedzi że NIE WIE!!!! Omijać ten bank z daleka!!!!
turczy / .* / 2005-04-28 00:15
ten bank to granda. Przetrzymuja przelewy przez 2,3 dni żeby wymusis wyzszą opłate za zwykły elixir, Ze nie wspomnę o durnej formalistycznej obsłudze która nie potrafi zrozumieć, ze jak zakład placi mi wypłate na konto 5 dnia miesiaca to jest ono dziwnym trafem 3 dni później. Był to powód aby zarządać zwrotu kredytu rozliczanego z konta (na samochód) bo ciągle spóźniałem się ze spłatą o 2 dni. A na pytanie "co mam teraz zrobić?", to powiedzieli, ze udziela mi pożyczki w koncie w tej samej wysokości na spłate kredytu.Po prostu brak słów. Byle człowieka naciagnąć...
deltav / .* / 2005-04-27 18:27
Internetowy LUKAS jest doskonały. Żadnych problemów, pełna satysfakcja. Polecam.
k. / .* / 2005-04-27 14:53
coo? Lukas konto najlepsze? Z całym szacunkiem, ale chyba na rachunek głosowali pracownicy z Lukasa. Byłem bardzo pozytywnie nastawiony do tego banku, do momentu, kiedy nie założyłem tam konta z dostępem do sieci. Przestarzała technologia - aktualizacja STANU konta trwa chyba 5 minut, a jeśli ktoś chce wydrukowac potwierdzenie operacji, to niech idzie do banku, albo drukuję w formie strony internetowej. No i dostęp telefoniczny - skomplikowany. Pozdrawiam
mamey / .* / 2005-04-28 07:45
Ja jestem klientem i potwierdzam ze Lucas Bank ma bardzo dobrze zrobiony dostep i operacje na koncie e-pro. Co uwazalbym do poprawienia to napewno wydruk, za ktory, jesli chce sie miec wlasciwy to trzeba placic. Inne banki tego nie wymagaja. Bardzo ladny wydruk ma PKO BP a niezly mBank. Jednak wszyscy nie umozliwiaja sumarycznego wydruku z oplat bankowych. Kazdy wydruk na osobnym A4 - to marnotrawstwo. W rozliczeniach podatkowych wystarczy zestawienie - bo robi sie dokument wewnetrzny z sumy.
adam / .* / 2005-04-27 11:28
Po ostatnim numerze jaki wywinął VWBank swoim klientom, to raczej w następnym rankingu nie wróżę mu wysokiej pozycji. Podniesienie opłat za prowadzenie konta i operacje przez telefon + informacja o tym z tygodniowym wyprzedzeniem (na odwrocie wyciągu bankowego!!!!!) na pewno nie przysporzy im zwolenników. Ale cóż w końcu to bank Kulczyka...
oszczędny poznaniak / .* / 2005-04-27 20:38
O wprowadzeniu opłat można było się dowiedzieć wszędzie, tylko nie na stronie www VW banku. I właśnie dlatego pożegnałem się z nimi. Było to świetne konto, dopóki było bezpłatne. Teraz nie wytrzymuje konkurencji nawet z bankami betonowymi.
krzysban / .* / 2005-04-28 22:16
Trzeba przyznać, że VW strzelił pięknego samobója z tą opłatą za prowadzenie rachunku :-)Nie dość, że ją wprowadzili to jeszcze w jakże pięknym stylu. Ja mam konto w tym banku, ale będzie ono istnieć jeszcze przez około tydzień. Pozdrawiam Dyrekcję i życzę kolejnych udanych decyzji

Najnowsze wpisy

Kredyty gotówkowe - najlepsza oferta: