Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Internet będzie droższy

Internet będzie droższy

set / .* / 2003-12-05 08:10
Komentarze do wiadomości: Internet będzie droższy.
Wyświetlaj:
Mx / .* / 2003-12-05 15:17
ustawę tworzą ci co na kompuery szczekają i pojęcia nie mają jak naprawdę korzystać z informacji w nim zawartych.
Kazimierz / .* / 2003-12-05 13:11
Nasz Rząd, jego polityka, prowadzona jest w celu destrukcji życia społecznego w Polsce. Nie wiem komu Oni służą, Uni Europejskiej czy swojemu społeczeństwu. Gdzie nie rzucisz kamieniem tam wszystko drogie! TOSZ TO SZOK!!! Usługi telefoni najdroższe w Europie. Pod tym względem jesteśmy zdecydowanymi zwyciężcami. Daleko jesteśmy od drugiego miejsca. Teraz internet z 7 do 22% podatku VAT. Skąd, na to brać pieniądze. Oczywiście z pożyczek udzielanych przez banki, tylko jakie w ~ 90% to bank zagraniczne. Przykro mi to stwierdzić, nasze rządy idą w złym kierunku. Potwierdzają to liczne afery o jakich informują nas media. Afery w które uwikłani są politycy, urzędnicy i pseudobiznesmeni. Polsko Quo Vadis!!!???
beton / .* / 2003-12-05 10:59
Kolejna anty ludzka ustawa, zabic budownictwo, odciac od wiedzy - co teraz, telefony, gaz czy energia ? z gazem juz sa jakis przekrety, potem tylko wyrzucic, zburzyc i zaorac
Michał / .* / 2003-12-05 09:06
Popieram.Będzie demokratycznie.
set / .* / 2003-12-05 08:10
Zapamiętajmy którzy politycy podnoszą vat na internet i nigdy więcej na nich nie głosujmy. Znajdźmy takich polityków , którzy obiecają ten vat obniżyc a następnie wybierzmy ich w następnych wyborach. jeśli nie dotrzymają obietnicy nigdy więcej na nich nie głosujmy. Mam jeszcze propozycję. Niech portale stworzą listy polityków , którzy kiedykolwiek przyczynili się do wzrostu cen internetu a my internauci przed każdymi wyborami będziemy te listy czytac i takich polityków nigdy nie wybierzemy. Strony z takimi listami trzeba mocno reklamowac wtedy staną się niezłym straszakiem na polityków.
Madab / .* / 2003-12-10 08:27
popieram zrobienie list
Mikla / .* / 2004-03-05 17:58
Super pomysł !!!!! Tylko niech ktoś juz zacznie to robić bo jak znam życie to znowu sobie tylko pogadamy a władza zrobi swoje.

Najnowsze wpisy