Forum Forum podatkoweOdliczenia

Internet w pakietach TP

Internet w pakietach TP

skomentuj
szklarek / 2010-06-22 12:21
Dobra wiadomość- od lipca, jak zapewnia rzecznik operatora na swoim blogu, na fakturach za usługi pakietowe będzie wyszczególniona pozycja 'dostęp do internetu' pozwalająca na skorzystanie z ulgi internetowej przez podatników.
Info na stronie www operatora.
Wyświetlaj:
ZulkaM / 2010-06-22 20:33 / Bywalec forum
A nie można było tak od razu? Ale lepiej póżno niż wcale.
Miśta / 87.205.168.* / 2010-06-29 20:09
dokładnie, dobrze że w końcu TP wprowadziła tą zmianę. Zawsze to jakaś kolejna
pozycja do odliczenia z podatku. A taka usługa łączona Neostrady z TV, sądzę że jest coraz popularniejsza. Tym bardziej, że podobnie jak na samą Neostradę, zostały obniżone ceny abonamentów.
wiwan / 2010-06-30 10:58
Ma być jeszcze łatwiej.Dziennik Gazeta Prawna:
"Komisja Przyjazne Państwo likwiduje ograniczenia w stosowaniu ulgi na Internet. Chce zniesienia warunku korzystania z sieci w miejscu zamieszkania. Zamiast faktur ulgę potwierdzi każdy dokument z danymi nabywcy i sprzedawcy usług - Po zmianach ulgę w zeznaniu podatkowym będzie mógł uwzględnić każdy podatnik, który rzeczywiście poniesie koszt usługi internetowej i będzie potrafił go udokumentować. Dokumentem potwierdzającym prawo do ulgi będzie np. potwierdzenie dokonania przelewu z właściwym opisem płatności. Podatnicy nie będą już mieli wątpliwości, czy mogą korzystać z ulgi, gdy otrzymywali faktury na inny adres, niż adres miejsca zamieszkania"
skomentuj

Najnowsze wpisy