Forum Polityka, aktualnościKraj

Internetowa Księga Skarg i Zażaleń; nowy serwis internetowy; nowości, opinie, komentarze, porady, ciekawostki, trudne sprawy

Internetowa Księga Skarg i Zażaleń; nowy serwis internetowy; nowości, opinie, komentarze, porady, ciekawostki, trudne sprawy

mm2 / 2010-03-01 16:45
Zapraszamy serdecznie do najnowszego serwisu, Pierwszej Internetowej Księgi Skarg i Zażaleń.
W serwisie znajdują się następujące działy tematyczne: Finanse, Poczta, Telekomunikacja, Edukacja, Sklepy, Urzędy, Dział Miejski, Lecznictwo, Rekreacja, Budownictwo, Pracodawcy, Pozostałe.
Strony wyposażone są w wygodną i funkcjonalną wyszukiwarkę.
Użytkownicy serwisu mogą dodawać własne wpisy i opinie do serwisu, po zapoznaniu się z regulaminem serwisu, i rejestracji na portalu. Opinie muszą być zgodne z rzeczywistością i muszą opisywać prawdziwe sytuacje, przypadki, zdarzenia. Zabronione jest dodawanie „zasłyszanych gdzieś, od kogoś” opinii, a także opisywanie sytuacji, które nie miały miejsca.
Wpisy dodawane na portalu służą informacji dla jego użytkowników w zakresie opisu dostępnych na rynku firm, produktów i usług.

Jeśli masz kłopot, problemy z firmą, instytucją, opisz swoją sprawę i sytuację w naszej Internetowej Księdze Skarg i Zażaleń.

Polecamy Państwu serdecznie nasz serwis, zapraszamy do czytania tekstów i publikowania swoich, własnych opinii.

Załączamy pozdrowienia,
Zespół Internetowej Księgi Skarg i Zażaleń.

www.ksiz.pl

Najnowsze wpisy