Forum Forum inwestycyjnePierwsze kroki

Internetowy dom maklerski

Internetowy dom maklerski

fraktal / 2008-10-30 13:27
Jak wypada darmowa bossa.pl (pakiet żółty) w stosunku do płatnego BZ WBK (55 zł za rok) i PKO BP (50 zł) oraz darmowego mBanku?
Jeśli chodzi o takie rzeczy jak prowizje to wiem jakie są. Chciałby dowiedzieć się przede wszystkim coś o obsłudze oraz o funkcjonalności internetowych narzędzi. Czy są problemy z kupowaniem i sprzedawaniem akcji w tym samym dniu?
Wyświetlaj:
Kroghot / 78.28.5.* / 2008-10-31 19:19
mam w Mbanku i w pkobp. Jak dla mnie są obydwa ok. Mimo że jeden jest płatny drugi nie, nie mam zastrzeżeń
mat345 / 83.24.121.* / 2008-10-31 15:07
Nie wiem czy są jakieś problemy na ich platformie ale mogę powiedzieć, że z rachunkiem w ING nie mam żadnego problemu. Jeśli chodzi o zlecenia to dla mnie ważna była ich szybkość. Teraz mam gwarancje że w 3 sekundy wyjdzie. Wcześniej miałem w mbanku ale nie odpowiadało mi u nich składanie zleceń i nie mieli żadnych dodatkowych opcji.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy