Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Inwazja CCC na małe miejscowości

Inwazja CCC na małe miejscowości

Money.pl / 2008-02-04 16:00
Komentarze do wiadomości: Inwazja CCC na małe miejscowości.
Wyświetlaj:
/ 79.186.241.* / 2008-04-28 17:43
A JA TAM NOSZE TE BUCIKI QUAZI JESTEM ZADOWOLONA JUZ NIE PIERWSZA PARE KUPILAM I WSZYSTKO JEST OKI
była klientka / 62.87.161.* / 2008-02-04 16:00
Nie polecam butów marki Quazi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!. Nie jestem jedyną osobą z mojego otoczenia, które kupiły te buty i jakość ich nie odpowiada cenie. Kupiłam buty-kozaki za kwotę 600 zł, które dokładnie po miesiącu rozkleiły się przy podeszwie. Złożyłam reklamację, buty dostałam po miesiącu. Pochodziłam kolejny miesiąc i rozkleiły się nie dość że w tym samym miejscu to jeszcze w dwóch innych. Oczywiście do końca zimy został jeszcze ponad miesiąc, a ja na kolejny miesiąc musze oddać buty do klejenia. Podejrzewam, że na tej reklamacji się nie skończy. Oczywiście nie moge dostać zwrotu gotówki lub porostu wymienić na inne bo przepisy mówią jasno, że producent nie ma obowiązku zwrócić gotówki jeżeli obuwie można skleić (ok. ale ja nie mam przez dobre 2 miesiące butów gdzie zima trwa 3 nie jestem zadowola więc chcę ten SZAJS oddać).
AgaŻ / 83.22.174.* / 2008-02-25 14:54
Witaj.
Dzięki za tą uwagę. Ja też kupiłam buty tej firmy, może nie za aż tak wielką kwotę jak Ty bo za niecałe 300 zł, ale według mnie to też niemałe pieniądze. Kupiłam wysokie kozaki na początku lutego i już po tygodniu odczepił mi się od butów pasek z klamrą. Dziś jadę to reklamować. Zimy jak na razie nie ma, ale mam nadzieję że nie będą mi tych butów przetrzymywać miesiąc! Po to je kupiłam aby w nich chodzić. Co do Twojego problemu - to skąd wiesz, że zwrot gotówki nie przysługuje jeśli można buty skleić? Może to jest tylko wymysł sprzedawcy? Z tego co wiem, to jeśli po 2-krotnym reklamowaniu znów powraca ta sama wada to można żądać zwrotu gotówki.
Pozdrawiam.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy