Forum Forum inwestycyjnePierwsze kroki

inwestowanie/giełda poczatki

inwestowanie/giełda poczatki

kobras / 2007-07-18 13:03
witam forumowiczów
mam do Was prośbę o podpowiedź jakie "książeczki" dotyczące inwestowania/giełdy powinienem przeczytać myśląc o inwestowaniu.
Z góry dziękuje za każdą radę.
pozdrawiam
kobras
Wyświetlaj:
MAA12 / 2013-10-14 15:54
Ja polecam zapoznać się z książką oferowaną na tej stronie:
http://metodanaakcje.pl/
Autor pisze zwięźle i na temat. Nie pomija przy tym żadnych istotnych kwestii. Omawia zarówno określenie dobrego momentu na inwestycję, jak i sam proces inwestycji, od zakupu, aż do sprzedania akcji. Do tego jest sporo przykładów i wszystko napisane prostym językiem. Jeśli chodzi o podstawy inwestowania to książka ma wszystko co trzeba. Możesz również skorzystać z darmowego kursu autora, który jest dostępny na stronie: http://kurs.twojeakcje.pl/
Akumuluj24_pl / 79.185.127.* / 2012-04-13 11:11
W kwestii inwestowania jest cały szereg książek,jak chociażby: Droga inwestora. Chciwość i strach na rynkach finansowych,Giełda. Podstawy inwestowania,Strategie inwestycyjne o wysokim prawdopodobieństwie sukcesu. Wszystkie znajdziesz w księgarni inwestora www.Akumuluj24.pl
shaki / 95.49.41.* / 2012-03-16 09:11
gieldaabc.galeriasmaku.info.pl

...W tej części wyjaśnimy sobie, jak wybrać biuro maklerskie, które będzie prowadzić dla nas rachunek papierów wartościowych. Trzeba powiedzieć, że w akcje można inwestować tylko i wyłącznie posiadając taki rachunek. Akcji nie można kupować na zwykły rachunek oszczędnościowo- rozliczeniowy, akcje nie mają też formy papierowej tak, aby można je przechowywać w domu czy w sejfie. Można je kupować i sprzedawać za pośrednictwem rachunku inwestycyjnego, natomiast zobaczyć ich się po prostu nie da...
robertkajzer / 2011-11-16 10:38 / Bywalec forum
Lista jest dluga. Jako, ze prawdziwa nauka zaczyna sie podczas prawdziwego inwestowania na rynku to wystarczy na poczatek podstawowa wiedza. Ze swojej strony polecam na poczatek dzial edukacja na bossa.pl, Zawod inwestor gieldowy- Elder czy Analize techniczna rynkow finansowych- Murphy.


---
http://www.growandgo.pl ---> DARMOWY kurs: Jak skutecznie zacząć inwestować na giełdzie?
http://abcinwestowania.wordpress.com ---> porady inwestycyjne
bIeber / 178.180.147.* / 2011-11-08 14:34
Książki to teoria, a granie na giełdzie to praktyka. Możesz patrzeć przez 10 lat jak się jeździ na rowerze, czytać kupę książki na ten temat ale dopiero nauczysz się jak kilka razy się wywalisz:-) lepiej wsiąść od razu na rower(może z kółeczkami po bokach) i uczyć się grać na giełdzie na małych sumach. Świetnym startem może być portal www.ttools.pl – dla początkujących (choć nie tylko) zdecydowanie najlepszy spośród dostępnych w Polsce.
Opi / 79.162.24.* / 2011-11-04 11:15
Publikacje książkowe są ok, problem z nimi jest jednak taki, że rynek bardzo szybko się zmienia. Obok lektury polecam obserwowanie jak rynek się zachowuje, wybrać do tego jakiś dobry portal z analizami, jest kilka dobrych opcji, takich jak chociażby ttools, który jest moim ulubionym.
rober65 / 83.21.185.* / 2007-07-20 00:54
Bardzo dobre i skuteczne prognozy oraz praktyczne elementy edukacyjne. Polecam.
www.gstsystem.pl
sylwiusz3 / 2007-07-18 14:11
witam. ja tez jestem raczkujacym przeczytalem "GIELDA PAPIEROW WARTOSCIOWYCH W PRAKTYCE" teraz czytam "ZAWOD INWESTOR GIELDOWY" obie te ksiazki polecam mysle ze w nastepnej kolejnosci cos o analizie technicznej ksiazki te polecam bo sa prostym jezykiem napisane ale tez jestem raczkiem i mysle ze koledzy bardziej zaawansowani w bojach poleca cos jeszcze pozdrawiam
miriam / 2007-07-18 22:22
Gdzie to można kupić? W księgarni nie znalazłem.Dziękuję za informace
jaro67 / 2007-07-19 07:02 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
zobacz na Allegro
tam znajdziesz całą biblioteczkę
pozdrawiam
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy