Forum Forum inwestycyjnePierwsze kroki

inwestowanie na giełdzie początki

inwestowanie na giełdzie początki

frank55 / 2011-11-23 09:22
chciałbym podjąć się inwestycji na giełdzie, ponieważ jestem laikiem w tym temacie, chętnie zleciłbym komuś takie zadanie, może podpowiecie mi kto mógłby się zająć taką inwestycją za mnie?
Wyświetlaj:
pektus / 212.96.244.* / 2018-11-21 10:34
Teraz raczej ma to wyłącznie sens na XTB. Oni tam mają akcje rzeczywiste bez prowizji na dobrych warunkach. Więc może ten kierunek? Chodzi o to, że dają 30k euro bez żadnej prowizji - miesięcznie. Powyżej tej kwoty masz i tak najniższą prowizję na rynku, a do tego dochodzą wszystkie narzędzia i dodatki. Trzeba działać...
Akumuluj24_pl / 79.185.127.* / 2012-04-13 11:45
Nikt nie będzie inwestował pieniędzy za Ciebie,bo potem możesz mieć pretensje,więc najlepiej jeżeli sam się tym zajmiesz. Poczytaj książkę Giełda. Podstawy inwestowania,dzięki której dowiesz się znacznie więcej,kupisz ją w księgarni maklerskiej.
shaki / 95.49.41.* / 2012-03-16 09:07
gieldaabc.galeriasmaku.info.pl

...W tej części wyjaśnimy sobie, jak wybrać biuro maklerskie, które będzie prowadzić dla nas rachunek papierów wartościowych. Trzeba powiedzieć, że w akcje można inwestować tylko i wyłącznie posiadając taki rachunek. Akcji nie można kupować na zwykły rachunek oszczędnościowo- rozliczeniowy, akcje nie mają też formy papierowej tak, aby można je przechowywać w domu czy w sejfie. Można je kupować i sprzedawać za pośrednictwem rachunku inwestycyjnego, natomiast zobaczyć ich się po prostu nie da...
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy