Forum Forum inwestycyjneFundusze

Inwestowanie w fundusze BZ WBK Arka

Inwestowanie w fundusze BZ WBK Arka

biokopia / 2007-11-17 11:18
Witam.
Chciałabym rozpocząć przygodę z funduszami. Mam do dyspozycji 20 tys. zł. i chciałabym zainwestować w fundusze Arka tylko jeszcze nie wiem w który fundusz oferowany przez ARKę. Proszę doradźcie mi w jaki fundusz lepiej zainwestować. Biorę pod uwagę takie rodzaje funduszy: arka BZ WBK Akcji, arka BZ WBK Akcji środkowej i wschodniej Europy, i arka rozwoju nowej Europy. Ten ostatni fundusz jest nowy i zastanawiam się czy warto w niego zainwestować(teraz nie ma w tym funduszu opłaty dystrybucyjnej) czy może zainwestować w któryś z funduszy akcyjnych oferowanych przez arkę. Proszę poradźcie mi co mam zrobić. Zastanawiam się kiedy kupić jednostki funduszu. Kiedy może być najlepszy moment. Obecnie można zaobserwować spadek wartości jednostek funduszy arka, ale czy jest to już korekta? Jak myślicie? kiedy warto zainwestować? czy jeszcze w tym roku czy może poczekać i zainwestować na początku nowego roku? Proszę o pomoc.
Mam jeszcze jedno pytanie: Czy fundusz arka rozwoju nowej Europy ma przyszłość i ile może wypracować zysku w skali roku? Warto w niego wejść? Jak myślicie?
Z góry dziękuję za pomoc.
Wyświetlaj:
Dariusz Paterek / 83.30.185.* / 2012-10-26 19:44
w co ty inwestujesz? W jaki Fundusz Arki ? Już Tobie odpowiadam-
NIE INWESTUJ BO NIGDY TOBIE TE FUNDUSZE NIE PRZYNIOSĄ ZYSKU ,
tylko STRATĘ . Tak te narzędzia skonstruowali te krętacze i oszuści bankowi że zyski to oni mają a nie taki naiwny człowiek jak TY.
Darek Paterek 602736945
Dariusz Paterek / 78.9.25.* / 2012-06-10 10:52
Co wy piszecie te fundusze są tak skonstruowane i pod względem prawnym - zabezpieczeniem BZWBK że tylko klient traci a pomysłodawcy MAJĄ ZYSKI .Bez względu czy fundusze ARKI SPADAJĄ BO OD 5 lat WBKBZ wykazuje spadek /min 40 % /to oni mają ZYSKI.
WBKBZ to najwięksi OSZUŚCI I ZŁODZIEJE.Jak zobaczyli że na koncie mam pokażną sumę pieniędzy,to ich doradcy przyjeżdżali na moją
kopalnię piaskowca codziennie ,mówiąc że nie umię pomnażać pieniędzy.Oni mi pomogą podwoić moje pieniądze na funduszach ARKI .I 2007 r.dałem się namówić i wpłaciłem tym oszustom kwotę
1,300.000 . I co ja dzisiaj mam STRATĘ a te ZŁODZIEJE ZYSKI.Za pieniądze bankiety sobie robią,premie kilkutysięczne,a o wypłatach tycch cwaniaczków z zarządu i prezesa już niewspomnę.Ich praca nie polega na uczciwości tylko na konstruowaniu narzędzi i reklam dla celów by jak najwięcej okraść klienta pod szyldem swoich podstępnych REKLAM . Są to ZŁODZIEJE OSZUŚCI I DROBNE CWANIAKI.Zmieni się Rząd ,to wtedy pójdą do więzienia i tam zobaczą co to znaczy klientów okradać z ciężko zarobionych pieniędzy.A pójdą na pewno bo w USA PODOBNI OKRADALI W FUNDUSZACH JAK Madoff i dostali po 150 lat.
A u nas w Polsce Rząd i wymiar sprawiedliwości daje im przyzwolenie.
Taka jest rzeczywistość "KTO KOGO I NA ILE OKRADNIE" W tym przypadku to PREZES WBKBZ poluje na potencjalne ofiary-klientów którzy dali mu wiarę .WIMIĘ TEGO CELU ŻE ON I ZAŻĄD OBŁOWILI
SIĘ ZYSKIEM I SIĘ ŚMIEJĄ .ICH PERSONALIA SĄ ZNANE I MAJĄTKI I
NIEUCIEKNĄ DALEKO CZY NA DŁUGO.Pójdą za swoje wykroczenia przed wymiar sprawiedliwości i oddadzą zagarnięte niezgodnie z prawem nasze pieniądze.DARIUSZ PATEREK ,58-260 BIELAWA,
ul.WIOSENNA 12. Tel: .602736945 ,:e-mail: piaskowiec@piaskowiec.com ,domena:www.piaskowiec.com
alfh / 80.53.128.* / 2013-11-27 17:01
Panie Paterek, doktorat Pan robisz, a po polsku pisać Pan nie umiesz!!!!
arka palanty / 77.45.45.* / 2012-11-01 17:39
sama prawda , przyznaje ,że ARKA zarządzają palanty i klony pod krawatami . Oni nie zarządzają tylko realizują zlecenia klientów i nie mają możliwości stosowania TIMINGu w grze rynkowej , kupują jak klient złoży zlecenie i na odwrót sprzedają jak klient złoży zlecenie a prezes i zarząd to banda nierobów i nieudaczników
max124 / 195.117.209.* / 2007-11-17 11:39
arka dobry wybór ale jak obserwujesz co się dzieje to widać jak na dłoni że nie warto wszystkich jajek w jednym koszyku trzymać raczej poszukaj produktów uniwersalnych gdzie jest wybór kilkunastu funduszy różnych TFI i zróżnicowanym poziomie ryzyka tak aby w razie niebezpieczeństwa bezpłatnie przenosić aktywa a to za granicę , ato w obligacje a to w papiery dłużne itp, z tych co znam o takich możliwościach to skandia, aegon mbank,
no i jeszcze jedno to nie jest zabawa na miesiąc ale na kilka lat
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy