Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Inwestowanie w nieruchomości

Inwestowanie w nieruchomości

Ratatuj12 / 2012-04-25 15:53
Jak się zapatrujecie na inwestowanie w nieruchomości? Moim zdaniem jest to jedna z bezpieczniejszych form aby ulokować gdzieś pieniądze, jedynym minusem jest to że potrzebujemy dużo gotówki , aby właśnie w ten sposób zainwestować. Ostatnio zdziwiłem się jak duży jest rozrzut w cenie mieszkań pomiędzy na przykład Krakowem a Nowym Targiem czy Lublinem...
Wyświetlaj:
Patrycja167 / 83.24.142.* / 2021-11-05 17:34
Również się z Toba zgadzam i uważam, że inwestowanie w nieruchomości to świetna sprawa. Ja np skorzystałam z pomocy inwestora, poniewaz moja kwota nie byla az tak duzo. Znalazl on nieruchomość i puki co mamy juz pierwsze zyski :D https://tomaszlaskowski.com.pl/
pertos / 188.126.80.* / 2019-01-23 07:11
Zapoznajcie się z tym motywem - big.biz.pl/poradnik-inwestora/transakcje-na-nieruchomosciach/ Raczej nie znajdziecie drugiego takiego na rynku. Pozwala zarobić wielokrotnie więce niż lokata - a przynajmniej to wynika z opisu. A chyba najbardziej zaskakujące jest w nim zabezpieczenie.
Adam Fela / 188.146.101.* / 2018-11-10 16:15
Zastanawiam się czy ktoś tu merytorycznie odpowie? Inwestowanie grupowe w nieruchomości, w spółki zajmujące się remontami i wynajmem mieszkań lub nawet większych lokali. Jakie są Wasze opinie na ten temat? Rozważam wejście do jednej ze spółek Mzuri CFI. Dotychczasowe, zrealizowane inwestycje przynoszą wyższy niż planowany % dla inwestorów: blisko 10% z planowany 7-8%.
ketarda / 212.96.244.* / 2018-11-05 14:01
JARTOM i hale magazynowe - ten kierunek jak najbardziej. Ogólnie pod względem inwestycyjnym mamy teraz bardzo dobrym moment. Niektóre hale mają rekordowo dobre wyceny.
beatajedrzejczak8 / 2018-03-25 13:30
Inwestowanie w nieruchomości bardzo się opłaca. Gdybym tylko miała odpowiednio dużo gotówki, od razu bym kupiła jakieś mieszkanko pod wynajem.
Sorgo88 / 178.194.82.* / 2018-11-29 11:11
nie musisz mieć całej kwoty, możesz inwestować w crowdfunding.
mestor / 163.172.35.* / 2018-03-23 13:47
Potwierdzam - w bazie JARTOM jest tyle wolnych hal w dobrych wycenach, że absolutnie nie ma sensu inwestowanie w inne. Po prostu - wykorzystujcie pojawiające się okazje. Pod tym względem rynek przeszedł mocną metamorfozę - radzę wykorzystywać możliwości, ale to dalej wymaga znacznego kapitału.
poska581 / 212.96.244.* / 2018-02-19 14:02
JARTOM - mają hale w różnych lokalizacjach i w całej Polsce można zaliczyć sensowne przejęcia. ogólnie pod tym względem wiele się zmieniło. Mając odpowiednie kapitał da się przejąć genialne lokalizacje - kwestia wykorzystania tego.
markomania / 2012-09-05 13:53
mam koleznake, ktora pracuje w nieruchomosciach i mi powiedziala, ze juz pomalutku warto kupowac mieszkania. mowila ze tak na rynku utrzyma sie jeszcze maksymalnie przez pol roku a pozniej ruszy. Jak myslicie co lepiej kupic mieszkanie czy zainwestowac w jakich fundusz, ktory skupia m.in. spolki deweloperskie?
jarenca / 212.96.244.* / 2012-09-05 12:12
Nieruchomości - tak, ale te magazynowe. Baza Jartomu, tj. ich wyszukiwarka wciąż zawiera masę okazyjnych cen, z których warto skorzystać. Brzmi to jak zakup samochodu... ale chodzi o hale magazynowe z cenami rzędu kilku milionów. Jeśli posiadacie taki kapitał to warto zainwestować!
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy