Forum Forum inwestycyjnePierwsze kroki

Inwestowanie w złoto.

Inwestowanie w złoto.

Woźny12 / 2011-11-04 14:12
Chciałbym zacząć inwestować moje oszczędności w złoto. Zastawiałem się tylko czy naprawdę jeszcze warto pchać pieniądze w ten kruszec? Gdzie najtaniej można kupić złoto?
Wyświetlaj:
Mennica Skarbowa / 89.161.37.* / 2023-03-31 15:27
Natomiast jeżeli jesteście na etapie poszukiwań przede wszystkim dużych możliwości inwestowania swoich środków w bezpieczne aktywa, jak metale szlachetne licząc na racjonalne ceny, rozbudowaną ofertę i profesjonalną obsługą to zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na https://www.mennicaskarbowa.pl/l gdzie będziecie mogli liczyć także na pełne wsparcie naszej obsługi oraz szybkie realizacje zamówień i dostępność naszych stacjonarnych punktów w całym kraju.
redddd / 212.7.215.* / 2018-08-09 11:54
Trendy na złocie, srebrze, platynie śledzę w mediach społecznościowych. Głównie przez http://mennica24.pl. Znają się na rzeczy, mają dobrych konsultantów. Dużo rzetelnych informacji dla inwestorów, nie tylko początkujących.
Darek F. / 217.99.255.* / 2018-07-13 15:46
Proponuje poczytać blog powiernika. Oni już od 5 lat zajmują się tym tematem.
mariuszeks / 212.96.244.* / 2018-07-13 12:00
W XTB macie wszytko, co powinno być dla was niezbędne. Działamy na tym rynku od dosyć dawna i nieźle nam to wychodzi. Przede wszystkim - mamy gwarantowany stop loss, działamy na niskich spreadach i ogólnie wszystko przebiega nam bardzo sprawnie. Polecam wszystkim działanie na demie tego systemu. To jest naprawdę niezbędne i cenniejsze niż cała teoria razem wzięta.
wiktorius / 178.218.229.* / 2013-01-02 16:38
według mnie złoto ma wciąż duży potencjał wzrostowy z uwagi na niepewność Euro i pogarszającą się sytuację na rynku obligacji + brak zaufania do akcji. Pozostają w takim wypadku waluty (frank i usa broniące się przez wzrostem wartości). Pozostają kruszce, albo alternatywne formy inwestycyjne. Ja kupiłem złoto przez Pay trade - najkorzystniejsza cena i jakość w Polsce. Fizyczne złoto z dostawą do domu? Żona zwariowała. Jednak jednak już widzę że to była dobra inwestycja. Polecam zapoznać się też z innymi produktami tej firmy z możliwością dochodu pasywnego i stałych comiesięcznych wypłat zysku - coś niespotykanego u konkurencji wiążącej umowami, współinwestorami, comiesięcznymi składkami. Polecam zapoznać się z ich ofertą na www.paytade.eu
msz_bossa / 2012-04-13 15:27
Na jakiej podstawie wnioskujesz że to dobra inwestycja, Woźny12?
Akumuluj24_pl / 79.185.127.* / 2012-04-13 12:40
Ciężko powiedzieć czy taka inwestycja będzie opłacalna.. Może w podjęciu decyzji pomogłaby książka " Strategie inwestycyjne na każdą pogodę", którą kupisz w księgarni giełdowej.
msz_bossa / 2012-03-29 20:35
Na jakiej podstawie wnioskujesz że to dobra inwestycja, Woźny12?
kielacha / 212.96.244.* / 2012-03-29 13:22
Może i da się nieźle zarobić, ale nie teraz. Teraz to tylko nieruchomości, szczególnie komercyjne - http://www.oferty.biz.pl/
Doradca Ola / 2011-11-13 19:19
Inewstycja w złoto to dobry sposób na lokowanie oszczędności w ten kruszec biorąc pod uwagę zeszłoroczny zysk na poziomie 42 % .
Obecnie Mennica Wrocławska sprzedaje 1 gr za około 186 zł .
Ja proponuję cenę za 1 gram w wysokości 42 e ,
Jeśli jest Pan zainteresowany zapraszam do kontaktu .
Mamy 2 możliwości oszczędzania :
1 razowy zakup większej ilości lub dlugo terminowe oszczędzanie .
Kwestia zależna jest od wielkości założonego pułapu inwestycyjnego ...

a.sporekwlochowska@financialfuture.pl
514-069-213
mfcompl / 83.24.134.* / 2011-11-12 12:57
@Woźny12 - zależy ile pieniędzy chcesz zainwestować. Możesz kupić złote monety czy sztabki, ale bezpieczniej chyba jest zainwestować w program oszczędnościowy oparty na fizycznym złocie. Zobacz szczegóły na http://www.2emerytura.pl
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy