Forum Forum inwestycyjneFundusze

Inwestujemy w Nowej Europie

Inwestujemy w Nowej Europie

Gorgia / 2008-01-15 12:31
W lipcu wartość aktywów netto zarządzanych przez krajowe fundusze inwestycyjne wzrosła do poziomu 141,11 mld PLN. Miesięczna dynamika aktywów wyniosła +1,5%, a zmiana liczona w złotówkach wyniosła niespełna 2,2 mld PLN. Najwyższą dynamiką, mogą się pochwalić fundusze akcji zagranicznych (grupa AKZ). Wynika on ze wzrostu zainteresowania produktami inwestującymi w spółki z Europy Środkowo-Wschodniej (tzw. Nowa Europa). Moim zdaniem nie waro teraz patrzeć na te wszystki zawirowania, cierpliwi i spokojni i tak wyjdą na swoje ;) co Wy na to ?
Wyświetlaj:
topielec / 84.10.8.* / 2008-01-21 18:44
Życzę stalowych nerwów
cortez / 2008-01-15 15:10 / Bywalec forum
Jak do tej pory miałem dwa fundusze inwestujące w Europie Wschodniej czy Nowej. Był to fundusz BPHu, niestety marniutko mu szło, więc całość przerzuciłem do tego drugiego. (Uniakcje NE). Jak na razie nie zamierzam dokonywać zmian.
weisse111 / 2008-01-21 16:09 / Bywalec forum
Witaj cortez.
Ja równiez mam część swojego kapitału w Uniakcje NE i też nie chcę dokonywać zmian.
Możesz doradzić mi coś na temat Uniona ME2012? mam troche wolnego kapitału i zastanawiam się czy w niego nie zainwestowac.
Pozdrawiam
miki3d / 2008-01-21 16:30 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Pomyśl o dywersyfikacji. Nowa Europa jest wysoko skorelowana z Polską, więc niewiele Ci to da. Jeszcze śmieszniejszy jest dla mnie Union ME2012. Pomyśl o jakichś agresywnych strukturach, a nie funduszach.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy