Forum Forum inwestycyjnePierwsze kroki

Inwestycja- Zakup działki koło planowanej stacji benzynowej

Inwestycja- Zakup działki koło planowanej stacji benzynowej

TRE_K / 2008-04-24 17:32
Witam, właśnie jestem w trakcie załatwiania wszystkich niezbędnych formalności, za tydzień
lub dwa wszystko mam złożyc do notariusza, lecz teraz mam dylemat ponieważ dowiedziałem się
z koło mojej działki ornej ma zostac wybudowana stacja paliw( po drugiej stronie drogi
budowany jest zajazd) Nie wiem jak Stacja paliw wpłynie na wartosc mojej przyszłej ziemi;/
moge się jeszcze wycofac z zakupu, co radzicie?
Pozdrawiam
Wyświetlaj:
kaarrool / 2008-04-27 19:42 / Bywalec forum
Dokładnie tak. Zajazd jest po drugiej stronie. Ale po twojej stronie go nie ma więc możesz postawić zajazd a stacja doda ci klientów. Jeśli to będzie tylko stacja paliw bez gazu to możesz zainwestować w stację LPG.
gawroon / 83.5.231.* / 2008-04-26 16:25
według mnie wszystko zależy od tego na co ma być ta ziemia przeznaczona, ale myślę ze stacja paliw może tylko uatrakcyjnić ten kawałek ziemi - więszy ruch bedzie koło stacji i jeśli coś na tej działce zamierzasz postawić komercyjnego to należy się cieszyć?

jeśli sie mylę to mnie poprawcie
kaarrool / 2008-04-27 19:44 / Bywalec forum
A jeśli nawet nie zmierzasz tam nic stawiać to zaraz trafi się inwestor jak stacja powstanie aby tam coś postawić i kupi ją od ciebie z zyskiem.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy