Inwestycja zycia

Marek Z. / 80.53.136.* / 2009-05-28 14:47
Witam Chciałbym zaczac gre na giełdzie Mam doswiadczenie jesli chodzi o inwestcyje w funduszu inwestycyjnym Jednak chcialbym sie dowiedziec od doswiadczonych graczy czy rozsadne byłoby nabycie w chwili obecnej za 25% kapitału jaki posiadam akcje kilku renomowanych spolek np. bzwbk, bre, kghm, budimex, zurawie, bioton, lotos...itd Po 2 spolki z kazdej branzy Chciałbym je trzymac przez okolo 3-4 lata niezaleznie od trendu Oczywiscie przewiduje nadejscie hossy:) dlatego pytam czy rozsadny jest taki krok? Z gory dziekuje za odpowiedzi
Wyświetlaj:
Ciułacz / 2009-05-31 01:55 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Marek , w tytule napisałeś : Inwestycja życie.
Jak to ma byc taka inwestycja, to chyba nikt Ci sie nie odważy doradzić.
Wszycy śpiewają że na okres wakacyjny to bęnda spadki i jak tak na wszelki wypadek ludziska wyjdą z GPW to napewno te spadki będą.Po wakacjach troche zainwestuj a resztę trzymaj na lokacie i na Mikołaja może dla ostrożnych będzie czas.
Jak sie zacznie hossa to potrwa 2-4 lat to i tak się załapiesz.A może już jesteśmy w Hossie?
guzel / 79.191.30.* / 2009-05-28 21:09
Jeśli chcesz w ramach inwestycji życia kupić renomowany bioton... to nawet nie chce się odpowiadać.
Marek Z. / 80.53.136.* / 2009-05-28 22:18
Mnostwo osob na nim wtopilo nawet gdy sie bessa nie zaczela to wiem ale chodzi o to ze ta spolka ma taki potencjal ze jest w stanie odrobic straty w czasie koniunktury I wlasnie z tym zwiazane jest moje pytanie Nie znam sie specjalnie na analizie fundamentalnej i technicznej ale tak szczerze mowiac analizy sa do bani, bo tak czy inaczej kiedys wezma w leb i zawioda inwestora w najmniej spodziewanym momencie Proste pytanie Czy kupujac akcje w czasie bessy - juz troche przecenione, kiedy wszyscy boja sie o swoj los, o kapital, o strate jaka poniesli, o to ze to co wyczytali w ksiazkach moze sie nie sprawdzic itd tak naprawde robi sie dobry interes? Chcialbym uslyszec opinie kogos kto w tym siedzi juz kilka cykli
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy