Forum Forum inwestycyjnePierwsze kroki

Inwestycje OnLine | Pasywny dochód

Inwestycje OnLine | Pasywny dochód

skomentuj
einwestycje.biz / 81.219.70.* / 2013-02-03 14:26
Witam,
Swoją wypowiedź kieruję do osób, które pragną zainwestować pieniądze w alternatywny sposób.

Chciałbym przedstawić wam UInvest.

UInvest jest firmą, której pomysł narodził się już w 2006 roku w głowie naszych sąsiadów zza wschodniej granicy ( Ukraina ). Rok później przeistoczyli swoją ideę w przedsiębiorstwo. Zaczynając skromnie prowadzili prostą stronę internetową świadczącą usługi konsultingowe dla małych i średnich przedsiębiorstw z okolic Kijowa a później z całej Ukrainy. Jak można przypuszczać głównym problemem z którym musieli zmierzyć się właściciele firm był brak kapitału na dalszy rozwój swoich biznesów. Umiejętności, potrzebna wiedza i doświadczenie w branży założycieli UInvest pozwoliło na wprowadzenie w życie programu który pozwalał każdej osobie dofinansować dane przedsiębiorstwo z zamian otrzymując % z wpłaconej sumy.

Uinvest to firma, która pośredniczy między przedsiębiorcami, a Inwestorami. Udziela wsparcia finansowego małym i średnim firmom z Ukrainy (w chwili obecnej dostępne również projekty z poza Ukrainy). Są to głównie firmy które z różnych powodów nie mogą starać się o kredyt w banku lub są zbyt małe by wejść na giełdę. Pomoc jaką uzyskują od Uinvest jest przekazywana w formie pożyczki, w zamian przedsiębiorstwa miesiąc w miesiąc dzielą się swoim zyskiem z Inwestorami w formie comiesięcznej dywidendy.

Miesięczny zysk oscyluje w granicach 5%-16% wszystko zależy od rodzaju przedsięwzięcia i jego ceny. UInwest udzieloną pożyczkę dzieli na tzw. akcje czy też udziały w biznesie (jest to nazwa umowna), a każdy zakupiony „udział” można w dowolnym momencie odsprzedać innemu Inwestorowi po cenie ustalonej przez rynkowe prawo popytu i podaży.

Uinvest to legalnie działająca firma z siedzibą w Kijowie i drugim biurem w Beverlly Hills. Firma wypłaciła już ponad 8,5 mln $ Inwestorom ponad to co sama mogła zarobić. Od ponad 2 lat stale monitorowana przez wyspecjalizowane do tego serwisy internetowe. W całej historii Uinvest zdarzyła się raz sytuacja kiedy to firma której udzielono pożyczki nie dostosowała się do regulaminu, a udziały której wycofano z obrotu na platformie Uinvest. Od każdego z Inwestorów serwis odkupił po cenie sprzedaży udziały w ferelnym przedsięwzięciu.

Obecnie UInvest nie ogranicza sie tylko do działania na terenie Ukrainy lecz zaczął światową ekspansje. Mowa tutaj o platformie GUN

W Czerwcu 2012 przedstawiciele UInvest gościli podczas rozgrywek mistrzostw europy EURO 2012 Polska-Ukraina.
Filmik z tego wydarzenia do znalezienia na YouTube.

Rejestracja: https://uinvest.com.ua/?amigosid=1834
Opisy, i wszystko krok po kroku jak zainestować znajdziecie na stronie: einwestycje.biz
kevchambersnl / 2016-10-15 15:15
Ja inwestuje z Atlantic Global za pośrednictwem Questry. . Szczegóły?
Hiszpańska firma Questra Holdings, która działa na rynku IPO (Initial Public Offering), czyli pierwszej oferty publicznej akcji.
Aktualnie zaczyna ona mocno wkraczać na rynek Polski. Oprócz podmiotów z którymi współpracuje już od 2009 roku (w swoim portfolio firma ma współpracę z takimi gigantami jak Tesla, Alibaba, Facebook) pozyskuje prywatnych inwestorów, którym w zależności od wielkości portfela inwestycyjnego wypłaca TYGODNIOWO gwarantowane 4-6% zysków.
https://questraworld.es/partner=P09201472179170
skomentuj
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy