Forum Forum finansoweInne

Inwestycje w Polsce-czy wciąż opłacalne?

Inwestycje w Polsce-czy wciąż opłacalne?

Błażej12 / 2013-02-22 13:27
Czy waszym zdaniem inwestowanie w naszym kraju, swoich pieniędzy , jest nadal opłacalne? Czytając o tym co się dziej w tym krjau coraz bardziej zatsanawiam się czy w ogóle jest sens...
Wyświetlaj:
semes / 212.96.244.* / 2019-04-01 10:42
XTB. Wybrali ich najlepszym Polskim Brokerem Forex & CFD według Invest Cuffs 2019. Po co inwestować w Polsce, skoro można działać na wszelkich popularnych rynkach? Na światowych giełdach, na przeróżnych walutach? Wiadomo, że to nie jest temat dla każdego, ale jego potencjał inwestycyjny wygląda naprawdę całkiem w porządku. Co o tym myślicie?
Piskus / 2013-06-28 15:27
Tak naprawdę jeżeli mamy już jakąś gotówkę odłożoną , to naprawde warto ją zainwetsowac w cos, być moż eto dizęki właśnie takim iwnetsycjiom nasza przyszłosć będzie się malowac w bardziej różowych barwach. Ja mogę polecić najprostszą formę inwetycji , czyli lokaty, któ¶e są bezpieczna formą, zwłaszcza ze wiekszość lokat ma ubezpieczenie... kolejnym sposobem to zakup złota , albo srebra, ale to już tak naprawdę droższa impreza niż się nam wydaje, i trzeb do tego znać tanie źródła...
bezkarny / 2013-02-22 13:37
mysle ze tak ale tylko w inwestycje dajace pewny zysk, napewno jest to branza IT wiec jesli jest mozliwosc to ja bym sam inwestowal w cos takiego wlasnie :) nieruchomosci juz nie sa na chodzie

Najnowsze wpisy

Kredyty hipoteczne - najlepsza oferta: