IPN szykuje katalogi

Money.pl / 2007-09-18 07:54
Komentarze do wiadomości: IPN szykuje katalogi.
Wyświetlaj:
normalny / 80.51.55.* / 2007-12-04 18:45
Swoje zadania,podonie wykonywane sa we wszystkich normalnych krajach z jednym wyjatkiem ze ich praca ich zebrane wiadomosci sa jedynie do dyspozycji resortu MSWiA oraz MON.Zadne panstwo nei jest wstanie samodzilnie funkcjonowac bez patriotycznego wsparcia ze strony społeczenstwa tym wsparciem jest TW.KO.LK.Tak w kraju jak i zagranica.W okresie zimnej wojny gdzie sytuacja polityczna zmuszała słuzby do intensywnego działania ze wzgledu na penetracje obcego wywiadu.Po drugie obecnosc wojsk radzickich w naszym kraju ich startegiczne dla całego Układu Warszawskiego spoczywala na naszych słuzbach specjalne zadanie by nie dawc powodu do wiekszej ingerencji Rosji w nasze sprawy.Bo w przeciwienstwie do pozostałych krajow obozu Socjalistycznego u nas była w miare normalna sytuacja,Nikt nie zamykał kosiolow,była własnosc prywatna,były gospodarstwa rolne prywatne,paszporty były wydawane,gorzej z wizami .TW na zachodzie pomagało w penertacji poruszania sie wojsk NATO,kiedy w wojska natowskie opuszczały koszary dzieki nim mozna było ogłaszac alarmy w naszych dywizjach,W/g danych historycznych w okresie PRL 12 razy groziła nam wojna .Dzieki skutecznosci sluzb specjalnych Zachod wiedzac nasza pelna gotowosc odstepowal od siłowego zalatwienia sprawy.przechodzac na droge parlamentarna.Jestesmy jedynym narodem,krajem co rozwalił totalnie swoje słuzby od podania nazwisk do podania metod pracy wraz ze słownikiem szpiega.To nadaje sie tylko pod Trybunał Stanu.No ale jak Prawica rzadzi,ktorej nigdy nie chodziło POLSKE tylko o prywate ich majatki.Robotnich oraz chłop byl tylko ich narzedziem.Podobnie stało sie po 1989r.Bezrobocie,eutanazja emerytow,emigracja,młodego pokolenia,mordestwa,sabojostwa,bezdomni,głodujace dzieci. O taka POLSKE walczyła solidarnosc.Demokracja nie zapełnisz brzuszka
destin / 194.51.69.* / 2007-09-25 17:36
jak najbardziej teraz i wszystko! Niech sie w koncu publicznosc dowie kto z kim i dla czego... i skonczmy z tymi manipulacjami przed wyborczymi.
Wapniak / 83.28.141.* / 2007-09-18 09:07
Zgłaszam swą kandydaturę do akt z tytułu kolaboracji z systemem komunistycznym. Podstawą zaś jest ok. 30 lat pracy /współpracy/ z systemem na rzecz jego utrwalania i rozwoju. W tym czasie, wszystko to co zostało wybudowane i zrobione było i jest tylko szkodliwym synonimem zbrodniczego systemu, za co bardzo przepraszam i oddaję się łaskawie do dyspozycji szanownej inkwizycji celem poniesienia bez żadnych okoliczności łagodzących, zasłużonej kary.
Z całym szacunkiem.
Wapniak
KAP / 162.27.9.* / 2007-09-18 10:45
Ja tez zglaszam. Urodzilem sie przed 1989 rokiem, bralem udzial w olimoiadzie wiedzy o Partii i dostaklem czerowny plaecak, wyssalem kolaboracje z mlekiem mojej matki, która pracowala jako kierownik (wiec musiala kolaborowac z systemem). Moj ojciec pracowal jako inzynier budujac socjalizm. Mial rozmowy i probe zwerbowania ze wzgl na jezyki obce. Wiec slad konkretny z pewnoscia jest. Prosze wiec jako komunistycznego benkarta wpisac mnie na dowolna liste.
alesięubawiłem / 83.24.196.* / 2007-09-18 18:52
ależ proszę bardzo, nie powinno się przecież dyskwalifikować benkartów, w tym komunistycznych.
pantagruel / 2007-09-18 07:54 / OJOS DE BRUJO
Instytut będzie starał się postępować tak, aby nie narażać się na zarzut wpływania na kampanię wyborczą.

hahahaha

a ja i inni Polacy to jakies debile, ktore uwierza w te brednie? :)
aab / 193.201.167.* / 2007-09-18 08:23
Ty nie , Ja nie ... ale sporo uwierzy jak i w inne głupoty ..."tym bądź czujny wróg nie śpi" :) ...
aab / 193.201.167.* / 2007-09-18 08:25
oczywiście chodziło mi o typu .. "bądź czujny wróg nie śpi"...

Najnowsze wpisy