Forum Polityka, aktualnościŚwiat

Izrael nie opuści dziś Strefy Gazy

Izrael nie opuści dziś Strefy Gazy

Money.pl / 2009-01-20 12:05
Komentarze do wiadomości: Izrael nie opuści dziś Strefy Gazy.
Wyświetlaj:
waz(USA) / 64.21.101.* / 2009-01-23 17:12
Izrael to bandyckie panstwo, ktore chcialoby wymordowac wszystkich palestynczykow, podobnie jak biali w Ameryce wymordowali Indian. To sie nie uda, pomimo izraelskiej propagandy i straszenia swiata arabami. Tu w USA odnosze wrazenie, ze rzad mamy w Izraelu a nie w Waszyngtonie. Bezczelnosc politykow izraelskich, ktorzy wysuwaja wszelakie roszczenia w stosunku do politykow amerykanskich przekracza granice. Izrael to ogon, ktory macha psem!

Mam nadzieje, ze Obama to zmieni (z pewnoscia beda na niego zamachy, podobnie jak na Kenedyeo i Martin L. Kinga), i juz pierwszy telefon z urzedu wykonal do Palestynczykow. Brawo!
buzza / 2009-01-21 19:51 / Bywalec forum
Izralel popełnił ludobójstwo w Gazie,Gaza powinna zwrócić się do Rosji o pożyczkę i kupić broń atomową.To załatwi wszystko.
morielf / 2009-01-20 12:25 / portfel / Bywalec forum
Hmm.. No dobra, ale jaki był cel tej operacji? Niby zniszczenie punktów, z których Hamas wysyła rakiety na izraelskie miasta.
Zniszczyli? Albo coś mnie ominęło albo to kompletna bzdura. Niby czemu się wycofują? Bo Hamas obiecał, że nie będzie dalej do nich strzelał?

Efekt jest taki, że Gaza to jedna wielka ruina, zginęło wielu niewinnych ludzi, a Hamas pewnie ma się tak dobrze jak miał albo jeszcze lepiej, bo część Palestyńczyków po stracie bliskich pewnie do nich dołączy.

Niech mnie ktoś oświeci, jeżeli się mylę. Ale dla mnie to wygląda tak, że zarówno Hamas jak i władze Izreale same podsycają ten konflikt a już na pewno go nie łagodzą.
ottt / 2009-01-20 14:53 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Ta polityka przypomina mi wywoływanie konfliktów polsko-żydowskich przez środowiska kojarzone z gw.
Jedno wielkie przedsiębiorstwo holokaust.
ottt / 2009-01-20 12:23 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Izraelska giełda nie wita radośnie Obamy; odejście Busha to spadki:
http://www.money.pl/gielda/swiat/indeks;gieldowy,ta-100,izrael,46.html
man13 / 2009-01-20 12:10 / Tysiącznik na forum
I wprowadzony zostanie przez ONZ czas sprawiedliwości i prawa. Jak za czasów Ziobry w IV RP.
ottt / 2009-01-20 12:05 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Oczywiście po to, żeby rozpocząć proces wzorem polskiej prokuratury wojskowej: zbrodniarzy mordujących cywilów trzeba ścigać, czyż nie?
Falkonetti / 83.20.203.* / 2009-01-20 20:18
jEŻELI PRZED SĄDEM STANĄŁ jARUZELSKI BO W STANIE WOJENNYM ZGINĘŁO KILKUDZIESIĘCIU LUDZI TO POLITYCY I WOJSKOWI IZRAELA POWINNIN NATYCHMIAST BYĆ POZAMYKANI. PONAD 300 DZIECI W STREFIE GAZY PONIZEJ 12 ROKU ŻYCIA ZGINĘŁO. oD CIEŻKIEJ ALTYLERII, LOTNICTWA I CZOŁGÓW. CZY TO NIE ZBRODNIA? TYM WIĘKSZA JEŻELI DOKONUJE JEJ T E R R O R Y S T Y C Z N A ARMIA A NIE CYWILNI POPAPRANCY.

Liczę na szybkie procesy Buscha, Rumsfelda, Condolessy Rice, polityków izraelskich i naszych, którzy kazali naszej armii wejść do Iraku.
ottt / 2009-01-21 22:59 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
No niestety: rzeczywistość i sprawiedliwość nie często idą w parze, a już na pewno nie w Izraelu.
Izrael to kraj bez wątpienia wielu wspaniałych ludzi idużego potencjału, jednak mam wrażenie, że jest on w rękach ludzi pokroju Giertycha czy wyżej wspomnianego Jaruzela.

Najnowsze wpisy