Forum Polityka, aktualnościPolityka

Izrael: Słowa porwanego rok temu żołnierza w internecie

Izrael: Słowa porwanego rok temu żołnierza w internecie

Wyświetlaj:
jacku9 / 83.27.246.* / 2007-10-10 19:46
miszkałem w izraelu jakis czas i wiem kto mam naprawde jest agresorem a kto chce żyć w spokoju. tak naprawde około 80% palestyńczyków chciało by ponownie być pod okupacja Izraela bo wtedy ich standart życiowy był o wiele wyższy nie teraz. Przykładem może być Bet lejem z którego izraels wycofał się i w kórym bezrobocie odrazu osiągneło 80% a swego czasu zakupy robiło tam pół Jerozolimy. Żydzi chcą spokojnie żyć oni nie potrzebują palestyńczyków a palestyńczycy bez żydów nie przeżyją bo bić to każdy się umie a zbudować dobrze funkcjonujące państwo to już nie takie proste Polacy coś o tym wiedzą. Izrael jest jednym z nielicznych państw które mają prawo bardzo stanowczo reagować na akty agresji ze strony sąsiadów bo w przeciwnym razie przestało by istniec. Dlatego licząc tych 200 palestyńczyków zachowujecie się tak jakbyście liczyli niemców zabitych podczas II wojny światowej i mówili że to ci źli amerykanie ich zabijali. Na bliskim wschodzae to pelestyńczycy są agresorami i przyczyną destabilizacji w regionie.
wiem / 87.198.141.* / 2008-12-12 20:32
Ty wez debilu jeden poczytaj lepiej hitorie Palestyny!!!!!!!! Ciemniaku!!!!!!!!! poczytaj w jak cudowny sposob powstalo panswto izrael i w ktorym roku.... polecam ksiazke "palestynczycy" ... po twojej wypowiedzi stwierdzam,iz albo jestes Zydem, albo ciemnakiem, lub padles ofiara propagandy syjonistycznej...ogolem masakra!!!
ksd / 80.53.117.* / 2007-06-26 14:35
Za jednego żyda zginęło 200 Palestyńczyków. No ładnie. To mi przypomina nazistów podczas II wojny Światowej. Nic tylko popierać Izrael !
obserwator / 2007-06-25 17:05 / Tysiącznik na forum
Publikatory sie nie wypowiadały, sądzilem że krwawa odwetowa wojna doprowadzila do wymiany jeńców, ale tak sie nie stało, dlaczego? Pamietam wywiad jakiego udzielil ojciec porwaneżo żolnierza. Na tle wspaniałego domu i zieleni drzew i trawy obficie podlewanej zbolały ojcec dzielil sie bólem po utracie syna. Syn poszedł na wojnę , nieludzka wojne , w wojnie zgineło stki tysięcy ludzi i zostało zrujnowanych wiele domów, ulic, ujęc wodnych itd. Każda wojna to krew i smierć, kto ja rozpętał i stosuje prawa wojny a nie demokracji winien byc sądzony i ponieść kare. W iraku sądy karza kara śmierci za kilkadziesiąt ofiar, a zbrodniarze mający na rękach smierc dziesiątkow tysięcy sa bezkarni. To brudna wojna, brudnych okrótnych ludzi, robiących interesy na wojnie, lubiacych zniewalać ludzi i całe spoleczeństwa. Żal mi ojca , zal mi zolnieża porwanego i wiezionego, pragne aby na świecie zapanował pokój a wszyscy zbrodniaże niewinnych ludzi zostali ukarani.
Cogito / 2007-06-25 17:10 / Bywalec forum
Co to mabyć?
Ja pragnę tylko być młodą, piękną, mądrą i bogatą kobietą.

Najnowsze wpisy