Forum Polityka, aktualnościPolityka

Izraelskie lotnictwo zbombardowało Bejrut

Izraelskie lotnictwo zbombardowało Bejrut

Money.pl / 2006-07-14 16:46
Komentarze do wiadomości: Izraelskie lotnictwo zbombardowało Bejrut.
Wyświetlaj:
obserwator / 83.20.236.* / 2006-07-15 20:57
Czytam i przecieram oczy ze zdumienia, czyżby , agresor młody żyd w wojskowym samolocie, czołgu itp. został wychowany na żywą maszyne do zabijania bez litości na rozkaz. Wydano rozkaz zniszczyć drogę ucieczki i inne cele dla cywilow sprawa życia i śmierci, rozkaz się wykonuje, wszyscy widzą i wiedzą a świat zamarł z przerażenia na widok takiego draństwa. Widziałem starego człowieka wydającego rozkazy, mu nic nie grozi, ma wszysto co dusza zapragnie ale omawia innym, dla nich bombardowanych rajem bedzie cywilizacja śmierci, fantaści to wszystko przewidzieli, nic dobrego świata nie czeka. Cytuję..."
Kilka godzin wcześniej izraelskie pociski zniszczyły ok. 20- kilometrowy odcinek szosy łączącej stolice Libanu i Syrii - Bejrut i Damaszek. Tą właśnie drogą w czwartek z oblężonego Libanu uciekali w kierunku Syrii turyści, zagraniczni pracownicy i sami Libańczycy. .." kon. cytatu.
To potworność, to tylko zwyrodnialcy moga uczynić drugiemu człowiekowi, świat winien przyjżeć sie religii żydowskiej, ja jej nie znam, ale publikatory winny ją nam przybliżyć, abyśmy wiedzieli co nam grozi od sąsiadów, bo oni sa wokół nas. Jak większość będzie wiedziała co planuje mniejszość , łatwiej będzie metodami demokratycznymi doprowadzić co prawidłowych relacji, to gwarancja pokoju, złoty cielec winien być przestroga a nie stał się współcześnie.
rydzykomoheroina / 62.111.131.* / 2006-07-14 16:46
jakieś kulawe mają te rakiety
adam_inwestkap / 2006-07-14 16:55 / Bywalec forum
I za co tu kochać Żydów. Nic ich historia nie nauczyła.
tatko / 2006-07-14 20:23 / Tysiącznik na forum
Cholera! To ja nie wiedziałem,że Zydów powinno się kochać...
ssv / 83.25.221.* / 2006-07-17 12:52
Tamten świat zwie się zagłada
vaeder / 83.15.144.* / 2006-07-26 18:07
zydzi za duzo sobie pozwalaja a prrzez to cierpia cywile z jednejstrony jak i z drugiej
marcin-liban / 212.143.21.* / 2007-01-23 15:03
zydzi?a kto zaczol.wsumie to niewiadomo o co sie tak wlasciwie lejom.
mam przyjemnosc obserwowac i jednych i drugich na zywca-gdyby nie hezbole sadze ze bylo by ok.
Gilgamesz / 89.78.133.* / 2008-05-26 18:22
Drogi marcin-liban 1.mówisz nie wiesz o co biega ,masz przyjemność oglądac ich na żywca i jednych i drugich .Sugerujesz że wszystko było by wpożądku jak by nie było hezbollah ,który się narodził 1982 roku czyli że przed powstaniem Hezbollah było wszystko ok(TAK ?). Poprostu pojawili się ci H.......ah i wszystko się po.....!Oni wszyscy walczą o PRAWDĘ to taka wojna w której onic nie chodzi ot tak aby przekonać się kto ma rację.Pamiętaj Bejrut will neverdie!!!
Gilgamesz / 89.78.133.* / 2008-05-26 18:29
Liban moja miłość ,każdy pocisk który leci na twoje ziemie czuje jak by rozrywał moje ciało .Przebudzcie się duchy opiekujące ziemię levantu odpowiedzcie siła na siłe .

Najnowsze wpisy