Forum Polityka, aktualnościPolityka

J. Kaczyński: Stawię się przed komisją

J. Kaczyński: Stawię się przed komisją

Money.pl / 2008-01-11 12:34
Komentarze do wiadomości: J. Kaczyński: Stawię się przed komisją.
Wyświetlaj:
waran / 2008-01-11 12:34 / Twardy dziadyga
Szkoda czasu komisji. Przecież " to będzie oczywista oczywistość , że Kaczmarek kłamie " Przecież o akcji nic nie wiedział i jego brat i jego kot i żona brata i Dorn i nawet premier Jarosław nic nie wiedział . A tak ogólnie to " kto był premierem , bo nic o tym nie wiem " To Ziobro był szefem , a jak Ziobro "mówi , że nic nie wie , to niby dlaczego ja mam wiedzieć "
To jednak może być ciekawe przedstawienie . Chęć wysłowienia się Kaczyńskiego , może dużo humoru wnieść do przesłuchań. A"układ czuwa ", więc może coś wygada ?
G# / 213.158.197.* / 2008-01-11 17:37
Ty waran - skoro tylko tyle jesteś w stanie zrozumieć, to może lepiej nie trać czasu na słuchanie wypowiedzi premiera, a tym bardziej na pisanie tu o swoich problemach. Może lepiej w tym czasie pograj w piłkę, upij się, albo idź do lekarza.
waran / 2008-01-12 13:43 / Twardy dziadyga
A widzisz tu gdzieś mój problem ?
taknamargiesie! / 83.24.190.* / 2008-01-11 15:45
widzę żeś wprawiony w przesłuchaniach. Gdzie ćwiczyłeś tą sprawność w SB, czy w WSI?
waran / 2008-01-12 13:39 / Twardy dziadyga
W kółku parafialnym przed laty. Nasłuchałem się takich tajemnic , że głowa mała. Widzisz czasami mozna się zdziwić , gdzie , co i jak usłyszysz. I jeszcze jedno. Zdziwisz się , kto głosi prawdy jedynie słuszne i moralne. Takie POP w Kościele.

Najnowsze wpisy