Forum Polityka, aktualnościKraj

Jacek Protasiewicz zatrzymany na niemieckim lotnisku. "Czy był pan kiedyś w Auschwitz?"

Jacek Protasiewicz zatrzymany na niemieckim lotnisku. "Czy był pan kiedyś w Auschwitz?"

Wyświetlaj:
BANAN571 / 46.171.31.* / 2014-03-03 15:34
Myślę, że nie ma dymu bez ognia. wygląda to na prowokację zarówno teraz jak kiedyś z Rokitą. Personel Lufthansy znany jest z nieładnych zachowań typu rzucanie bułkami, a zachowanie celników niemieckich i austriackich wielokrotnie opisywane było jjako niewłaściwe. Jesteśmy słabui jako naród i nasza dyplomacja nijak ma się do siły izraelskiej ,a i prasa jest u nas niemiecka. A jak widać na naszych przyjacielskich policjantach niemieckich polaczkowy paszport dyplomatyczny jest gówno wart i można rzeczywiści popychać i prowokować polaczka odzywkami typu Raus, Szkoda , Protasiewicz to nie żołnierz AK, albo Żegoty.
Kto rozsądny uwierzy brukowcowi jakim jest Bild ,jak widać tylko chyba Tusk. Czy robili by Protasiewiczowi wstręty gdyby to napisał Fakt?
AWar / 217.92.14.* / 2014-03-01 22:14
Dla ludzie, którzy szkodzą dobrym stosunkom pomiędzy Polską i jej sąsiadami, którzy stawiają Polskę w złym świetle na płaszczyźnie europejskiej, na odpowiedzialnych stanowiskach nie powinno być miejsca.
Ludzie przypadkowi, ludzie małego formatu, im wyżej się im uda wdrapać, tym więcej szkód są w stanie (krajowi) wyrządzić.
Na pytanie, dlaczego się takich ludzi do ważnych funkcji politycznych dopuszcza, nasuwa się odpowiedź: bo na bezrybiu i rak ryba...
funio / 80.150.85.* / 2014-02-28 10:01
Niemcy to nie Polska jezeli ktos rozrabia i nawet jest politykiem to jest traktowany jak kazdy jeden.
Pan Protasiewicz sie POprostu przeliczyl i oto sa tego skutki. Tylko w Polsce wolno im wszystko!!!
Jorg45 / 2014-02-27 20:46
Po powrocie do kraju zacznie mataczyć, jak kiedyś, jemu podobny osobnik dwojga imion. Powinien zostać zdegradowany do poziomu szarego obywatela, z dożywotnim zakazem udziału w życiu publicznym. Na arenie międzynarodowej przyniósł ogromny uszczerbek Polsce.
.tak,tak ... / 81.190.62.* / 2014-02-27 20:09
Niemcy Polaka sponiewierali,a Polacy u siebie w domu jeszcze mu dokopią ...
[...] a swojego zadepczą.



### Post edytowany z powodu złamania regulaminu Forum MONEY.PL ###

rembert2 / 2014-02-28 13:39 / Tysiącznik na forum
I nic dziwnego ,Protasiewicz sam kopal nawet swoich-nosil wilk razy kilka....
bukajj2 / 37.47.154.* / 2014-02-28 12:20
Dobrze mu tak niech się nie zadaje z partiami które nie są Polskie , już został skarcony przez swojego pryncypała
[...]

### Post edytowany z powodu złamania regulaminu Forum MONEY.PL ###

dfgdsfg / 89.70.212.* / 2014-02-27 22:27
Nie Polacy ale śmiertelni wrogowie Polski i Polaków.
ACdeusz / 79.189.218.* / 2014-02-27 19:29
" -Gdy oddawał mi ten paszport, usłyszałem raus. Zrobiłem dwa kroki w kierunku wyjścia i przepraszam, rzeczywiście zagotowałem się.
- Na miejsce zdarzenia przybyła policja, która zakuła polityka w kajdanki i zabrała na posterunek.
- Tam kazano mu zdjąć spodnie, żeby sprawdzić, czy nie ma broni w bieliźnie. Następnie - jak mówił polityk - do celi przyszedł starszy policjant, który go przeprosił i powiedział, że nie chcą mieć żadnych problemów. Potem go zwolniono. "
Tak traktują Niemcy polskich dyplomatów - "RAUS". Pan Tusk jednym słowem nie ujął się za Protasiewiczem.
Potraktowano polskiego posła Parlamentu Europejskiego jak menela! Rząd nie śle not protestacyjnych, nie wzywa ambasadora Niemiec na dywanik, nie żąda wyjaśnień od niemieckiego rządu.
Jak się sami nie szanujemy to jak inni mają nas szanować?!!!
No i co że miał humorek ! Niemcom wara od humorku, lub nie polskiego posła!
Rząd nie może tolerować tego, by jak dawniej, Niemcy znieważali Polaków pod byle pretekstem!!
Tusk to tchórz I tyle.
Jestem za Protasiewiczem!! / chociaż nie cierpię PO/
Polacy muszą być za sobą ! Najpierw musimy obronić posła a dopiero potem dywagować czy zachował się z klasą czy nie.
BANAN571 / 195.136.226.* / 2014-03-03 15:40
Racja kolego ja też nie znoszę PO, ale bardziej stosunku policjantów obcych do nas polaczków.
A właśnie sejm przegłosował ustawę potwierdzajacą to co już dano było czyli udział niemieckiej policji w polskich demonstracjach (jako wsparcie braterskie dla naszej niezłomnej aczkolwiek nieco wystraszone policyjki.
Niedłgo PO poprosi policję rosyjską albo Berkut , żeby im pomagali w ochronie.
AWar / 217.92.14.* / 2014-03-01 22:30
Sprawy nie należy widzieć w perspektywie Polak - Niemiec.
Pijany, prowokujący, arogancki polityk takim jest niezależnie od narodowości.
Niemcy mają na lotniskach pomontowane dobrej jakości kamery i rejestrują również zachowanie własnych urzędników. I ci o tym wiedzą.
Ujawnienie ich nagrań mogłoby być dla Protasiewicza bardzo niemiłym rozczarowaniem.
rembert2 / 2014-02-28 13:42 / Tysiącznik na forum
Gdyby Protasiewicz byl trzezwy brzmialo by to bardziej wiarygodnie
bsf / 87.205.153.* / 2014-02-27 20:29
Protasiewicz jako poseł europarlamentu zachował się jak prymitywny cham i nie ma tu co dywagować na ten temat. Nalezy obowiązkowo wprowadzić ustawę aby każdy poseł PO miał przy sobie ALKOMAT jeśli go nie ma przy sobie niech siedzi w domu. Od cygar i win za pieniądze podatnika pomieszało się co niektórym w głowach !
Wyobraź sobie taką samą sytuację z posłem PiS u co wtedy powiedział by Tusk i sam Protasiewicz. Posłuchaj jego wypowiedzi u M. Olejnik w radiu ZET a jeszcze kilka dni temu oskarżał PiS o podpalenie Ukrainy.
BANAN571 / 195.136.226.* / 2014-03-03 15:42
Oglądnij film z LIndą
"Co ty kolego wiesz o zabijaniu".
jeszcze wiecej pełowcy, nie krępujcie się / 213.158.222.* / 2014-02-27 19:03
było zatrzymanie, będzie zapewne wniosek o ukaranie. Porządek musi być. Trzeba przyznać, że pełowcy mają wpadki, jedną po drugiej i co ciekawe sprowadzają na siebie te wszystkie plagi, które innym przypisują. Niejaki Jacek używający języka nienawiści - sam cymes dla duszy. Co do słowa "nazista", to pełowcy ostatnio tak nim szastali na lewo i prawo, że nie dziwno, że zostało użyte w stosunku do jakiegoś biednego celnika. Mianem tym obdarzono już przecież pół Polski.
103545 / 46.204.78.* / 2014-02-27 18:52
Niemieckie poszanowanie prawa. Wielu politykierom wydaje się że są pępkiem świata.. A tutaj się nie patyczkują. Kajdanki i do p******. Brawa dla prawa. Uczmy się. Alle jaja.
ryweryt / 83.7.105.* / 2014-02-27 18:03
wyrafinowania sa ci PEOWSCY politycy . Kóocic sie z celnikiem i wycigac takie atuty. Dureń;- Tusku przejrzyj w koncu na oczy.
rembert2 / 2014-02-27 17:54 / Tysiącznik na forum
Bardziej wiarygodny bylby trzezwy Protasiewicz,no ale jak za darmo dawali....-w Polsce sluzby traktuja politykow jak swiete krowy,boja sie z nimi zadrzec no bo i prace mozna stracic.A swoja droga to kolejny raz polityk z PO pokazuje prostactwo czwartaka spod budki z piwem,,-naprawde uwazaja sie za klase panow?
drgdg / 83.23.186.* / 2014-02-27 16:14
Taki platformiany standardzik. Czas wreszcie na nowych ludzi, czas na zmiany w tym zatęchłym rządzie. KNP ma szanse zmienić coś na lepsze w tym kraju
rozbiegane oczy rudego / 78.131.154.* / 2014-02-27 15:03
Protasiewicz jest skończony, ma problemy z sensownym skleceniem zdania złożonego.
Wybierają kuźwa do Europarlamentu pijaków i głąbów.
Mam nadzieję, że Niemcy wytoczą mu proces i tym samym nauczą naszych pozostałych (p)osłów odrobiny kultury.
w normalnym kraju juz by bylo po dymisji
a u nas standardowo idzie sie w zaparte i obwinia caly swiat.
koles kasuje po parenascie tys. euro co miesiac, z naszych podatkow i jeszcze smieje nam sie w twarz
oto unia, 0 kontroli nad tymi baranami… i o to im chodzilo, zeby przyspawac sie do cieplych posadek.
Jeszcze myślący / 31.174.60.* / 2014-02-27 14:35
Co z kamerami na lotnisku. One w znacznym stopniu powinny rzucić "światło" na całe zajście. Teraz w związku z zagrożeniami terrorystycznymi systemy CCTV są mocno rozbudowane (z fonią - czyli głosem- włącznie). Jeśli wina będzie udowodniona, to nie ważne czy poseł czy celnik, kara powinna być szczególnie surowa. To mimo wszystko są osoby pełniące ważne funkcje. Nie powinny być obrażane ani same obrażać. Kanada - tu na podstawie monitoringu CCTV można było wyjaśnić sytuacje na lotnisku, gdzie zabito polskiego obywatela. Jeśli Niemcy nie posiadają takich urządzeń to moim zdaniem horror i powinni jak najszybciej uzupełnić braki.
Francopilot / 89.71.99.* / 2014-02-27 13:58
a ja myślałem,ze 'nazistowskie skandale" i język' nienawiści' to polska specjalność i to wyłącznie przeciwników PO....a tu Niemcy i to w stosunku do swojego eurosojusznika.....niespotykane!Tusk powinien interweniować u p.Merkel!
trzeba jeszcze sprawdzić czy to było tak jak przedstawia euroPOseł---wszak to przedstawiciel dolnosląskich struktur PO-tam przy wyborach partyjnych też były jakieś'skandale'......może inaczej nie POtrafią?
B_7 / 83.6.5.* / 2014-02-27 13:38
Prostak i tyle... Schetyna by nas tak nie ośmieszył tak mi się pomyślało..
do początku nowsze
1 2 3

Najnowsze wpisy