Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Jak długo potrwa jesienna hossa na naszej GPW ?

Jak długo potrwa jesienna hossa na naszej GPW ?

raven27 / 83.30.234.* / 2006-11-08 08:15
Ostatnio przeczytałem artykuł prasowy, w którym autor stwierdził, iż zbliża się koniec tej jesiennej dobrej passy na naszej giełdzie.

Jesteście specjalistami w grze na giełdzie, a ja jestem w tym nowy, dlatego też mam pytanie co Wy o tym sądzicie, czy stwierdzenie, że niedługo pęknie bańka zwyżek ma rację bytu?
gabrik / 2006-11-08 10:40 / portfel / Wierny Forumowicz
To pytanie z typu "jak długo jeszcze będę żył?" Jeden lekarz powie że 30 lat a znajdzie się taki co powie cienko z Tobą 5 lat góra.Także wśród komentatorów rynku finansowego są przeciwstawne poglądy,giełda to "istota" żywa i reagująca na różne impulsy.
Według mnie na dzień dzisiejszy będziemy poprawiać rekord WIG20 ale o ile i dokładnie kiedy to nastąpi?(przyszły tydzień)
Jednak trzeba pamiętać że mogą zaistnieć okoliczności ,które uniemożliwią taki scenariusz.
Nie staraj się przewidzieć rynku, staraj się aby Cię nie zaskoczył.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy