Forum Forum dla firmZakładanie firmy

Jak dobrze reklamować swoja firmę?

Jak dobrze reklamować swoja firmę?

Floraa / 2012-04-13 13:07
Nie dawno otworzyłam salon kosmetyczny. Lokacja wydaje mi się bardzo przystępna. Mam odłożony trochę kapitału jeszcze na to by rozreklamować moją firmę. Rzecz jasna nie chcę trafiać w ciemno z pomysłami, dlatego zwracam się do was z prośbą : powiedzcie mi proszę w jaki sposób dobrze zareklamować swoją firmę?
Wyświetlaj:
vienio3 / 83.5.185.* / 2019-11-19 14:59
Dla mnie najlepszą reklama sa napoje reklamowe. Gdzieś mi się przewinęła firma ST Drink i pomyślałem, a zaryzykuje. I super że się skusiłem.
KamilW_34 / 79.191.115.* / 2019-11-04 15:17
Moim zdaniem głównie w Internecie. Social Media w szczególności mają teraz dużą siłę perswazji. Nasze kanały online prowadzi Warsaw Media House i odkąd wdrożyliśmy ich strategię naprawdę widac postępy. Wydaje mi się, ze to powinna być baza działań promocyjnych, bo przynosi największe rezultaty.
Daniel473 / 79.191.95.* / 2019-07-15 10:03
A moze postaw na gadzety promocyjne? Nie ulotki, czy dlugopisy, bo to nudne. Cos fajnego, np. napoje. Swoje zamawiam od st drink i to naprawde super sprawa, wszyscy klienci chwala i przede wszystkim - zapamietuja :)
OchMarek / 79.191.115.* / 2019-06-17 11:03
Nic nowego nie napisaliscie. Myslalem, ze beda tu porady na ktore sam nie wpadne. To juz moj kumpel z biura obok wymyslil, zeby napoje reklamowe zamawiac. Kupujemy od ST Drink i dajemy stalym kleintom, albo tym co cos tam zalatwia. I się kreci. A jak wracaja do nas to sami o nie pytaja
miszczu marketingu / 79.191.87.* / 2019-05-24 11:26
Ja to lubię jak coś się dzieje ponad schematem, bo wiesz ile można kupować długopisy z logo albo jakieś lipne smycze, co ktoś i tak w kąt rzuci bo wstyd z tym chodzić. Dlatego ja juz coś zamawiam, to konkret, np. napoje reklamowe z ST Drink. Jakaś kawusia, jakiś soczek i się kręci, a nie jakieś tanie zbieracze kurzu heheh
Wiktor0987 / 37.47.3.* / 2019-03-27 11:24
Ja myślę, że jeżeli chodzi o firmy budowlane, to udział w targach jest po prostu świetnym rozwiązaniem. Za pierwszym razem tak sobie nam to wyszło - mieliśmy po prostu namiot, biurko i wydrukowane materiały. Byłem w szoku, kiedy zobaczyłem, jak wypasione były stanowiska niektórych firm. Trzeba naprawdę mocno rzucać się w oczy, żeby przyciągnąć zainteresowanych. Potem skorzystałem z pomocy firmy eventowej - wybraliśmy Orchidea Group - po rzucie oka na ich portfolio na ich stronie internetowej byłem przekonany, że to jest to i rzeczywiście byłem bardzo zadowolony. Nasze stanowisko było jedyne w swoim rodzaju.
Gosia1993 / 79.186.146.* / 2019-01-07 10:46
Hej
"Żyjemy w czasach, w których internet jest głównym źródłem pozyskiwania klientów. W sieci znajdziemy już praktycznie wszystko. To właśnie poszukiwania firm w sieci są pierwszym krokiem do nawiązania współpracy."
W związku z tym polecam oddać swój marketing w ręce specjalistów z Vsweb ich strona to www.vsweb.pl sama korzystam i szczerze polecam.
Pozdrawiam
BPiotrB / 89.64.28.* / 2018-10-05 14:53
Polecam wystawiać swoją firmę na targach branżowych. Można zyskać wielu nowych klientów i wpływać na klientów konkurencji. Ja zainwestowałem w ciekawe stoisko wystawiennicze (projektanci z extend vision spisali się najlepiej!!).. zyskaliśmy nowych klientów i od tego czasu jeździmy na wiele takich eventów, bo warto się pokazać z takiej strony.
Kamcia324 / 79.163.178.* / 2018-12-27 13:20
Nic tak nie przyciąga klientów, jak świadomość, że jesteś naprawdę dobra w tym co robisz, dlatego ja ze swoimi uczennicami regularnie walczę o miejsca na różnych targach i imprezach. Nie tak dawno ukraińska mniejszość - a całkiem kasiasta ta mniejszość - organizowała pokaz dziecięcej mody. Poza występującymi dziećmi młodzieży było nie wiele, byli za to ich rodzice, znajomi i różni wystawcy skupiający się na modzie i wyglądzie. Taka mała ukraińska śmietanka towarzyska. Udało nam się wkręcić na tą imprezę. Przez cały dzień za darmo rozdawałyśmy vouchery na drobne zabiegi, robiłyśmy różne pokazy na obecnych. Miałyśmy olbrzymie, profesjonalnie przygotowane przez firmę Orchidea Group stanowisko. Zatroszczyli się o wszystko. Ja sama nie wyobrażam sobie przewożenia sprzętów i banerów. Polecam też skorzystać z pomocy tej firmy w tworzeniu i ustawianiu takiego stanowiska. Targi to naprawdę super miejsce, żeby zdobyć klientów, jeżeli oczywiście masz wsparcie dobrej grupy eventowej.
premiumdigital / 31.182.57.* / 2018-10-01 14:04
Skuteczną i efektywną formą promowania się w internecie jest stworzenie strony internetowej/sklepu w internecie oraz ich pozycjonowanie. Dobrze zbudowana strona od podstaw oraz jej prawidłowe pozycjonowanie są kluczem do tego, aby zaistnieć w sieci i być możliwym do wyszukania na pierwszych stronach przez zainteresowanych użytkowników oraz potencjalnych klientów.

Zapraszam na https://premiumdigital.pl

Prowadzimy szeroko pojęte działania marketingu online w Łodzi. Naszą specjalnością jest tworzenie stron internetowych oraz ich pozycjonowanie.

Staramy się dostarczać naszym klientom kompleksową obsługę pod kątem działań w internecie. Jesteśmy prężnie rozwijającym się zespołem, w którym wciąż przybywa nowych osób. Nie boimy się wyzwań i jesteśmy nastawieni na rozwój i działanie.
celinqqa / 188.146.160.* / 2018-09-13 16:46
Jeśli chcemy dobrze zareklamować firmę na pewno przyda się http://site-call.pl/slowniczek-podstawowych-pojec-e-marketingowych/. Świetny słowniczek pojęć maretinkowych, który w zrozumiały sposób wyjaśnia skomplikowane pojęcia :)
Sebastian Rawczyński / 213.192.72.* / 2018-03-12 15:56
Zawsze powtaram startującym biznesmenom, że trzeba po prostu zaufać specjalistom. www.nakatomi.pl - tyle w temacie, to najlepsza agencja w Polsce. Znają dobrze rynki, mają nowoczesne narzędzia i przede wszystkim gwarantują klienta (w dwóch moich restauracjach się sprawdziło, nie polecałbym przecież "w ciemno").
Jackiea / 93.176.230.* / 2018-02-26 23:31
Kiedy ja potrzebowałam pomocy/doradztwa w tym, jaką formę reklamy wybrać dla swojej firmy odezwałam się do krakowskiej agencji MtWeb http://mtweb.pl/pl/ ich propozycja, jak i później przeprowadzenie kampanii okazało się strzałem w 10.
Kasia_katarzyna / 188.146.168.* / 2018-02-14 15:33
Mogę zaproponować swoją metodę na reklamę, mi przyjaciel kiedyś zaproponował - Słuchaj Kaśka, (prowadzę sklep kawy/herbaty) Stwórz zestaw, ładne opakowanie, doba kawa i... pendrive z grawerem, logo firmy w zestawie. Na początku brałam mniejsze pojemności,żeby nie wpędzać się w koszta, ale teraz nie odłączny element. Poważnie. Klienci zadowoleni i ekstra się prezentuje, współpracuje z tą firmą, właścicielem, jest mój kolega więc zapraszam, warto tez przeczytać https://tipy.interia.pl/artykul_2660,jak-reklamowac-firme.html#bcGo
Kasia_katarzyna / 188.146.168.* / 2018-02-14 15:36
Pomyliłam się...
Mogę zaproponować swoją metodę na reklamę, mi przyjaciel kiedyś zaproponował - Słuchaj Kaśka, (prowadzę sklep kawy/herbaty) Stwórz zestaw, ładne opakowanie, doba kawa i... pendrive z grawerem, logo firmy w zestawie. Na początku brałam mniejsze pojemności,żeby nie wpędzać się w koszta, ale teraz nie odłączny element. Poważnie. Klienci zadowoleni i ekstra się prezentuje, współpracuje z tą firmą, właścicielem, jest mój kolega więc zapraszam, warto tez przeczytać https://memorabbit.pl/blog/gadzet-reklamowy-dla-firmy/#more-272
grzegorz632 / 37.248.5.* / 2018-01-26 01:19
Jak szukacie firmy która dobrze zaprezentuje treści reklamowe w wersji elektronicznej to przyda się namiar na firmę ePublikacje http://epublikacje.com/oferta Tworzą m.in. elektroniczne katalogi, gazetki, foldery, albumy zdjęć, prezentacje czy raporty. W naszym przypadku świetnie się spisali, bardzo dobrze wyszedł im i katalog i gazetka firmowa.
erttt / 94.254.145.* / 2018-01-03 13:08
Faktycznie szybko zamówienia realizuje Bannermaker ze strony bannermaker.eu, dwa dni zazwyczaj u nich czekam na realizację i też nie robią przy okazji fuszerki, zawsze materiał jest mocny z porządnym nadrukiem.
do początku nowsze
1 2 3 4 5

Najnowsze wpisy