Forum Forum dla firmZakładanie firmy

Jak dobrze reklamować swoja firmę?

Jak dobrze reklamować swoja firmę?

Floraa / 2012-04-13 13:07
Nie dawno otworzyłam salon kosmetyczny. Lokacja wydaje mi się bardzo przystępna. Mam odłożony trochę kapitału jeszcze na to by rozreklamować moją firmę. Rzecz jasna nie chcę trafiać w ciemno z pomysłami, dlatego zwracam się do was z prośbą : powiedzcie mi proszę w jaki sposób dobrze zareklamować swoją firmę?
Wyświetlaj:
Kiniasta / 94.254.225.* / 2017-12-31 17:42
Inspiracje mozna znalezc na Remadays, bylam w tym roku i teraz na kolejne w lutym tez jade. Praktycznie wszystko mozna tam dostac, ja np zamawialam czekoladki z moim logo. Pomysly maja swietne!
mata67 / 94.254.152.* / 2017-12-18 00:04
najlepiej to poszukac firmy, która robi pozycjonowanie i inne usługi marketingowe. nam to robi coolbrand i jest super. efekty bardzo szybko sie pokazały, wiec warto.
davv / 94.254.146.* / 2017-11-09 15:37
Z tych firm które znam i od których kupowałem banery to najlepiej się sprawdziły plandekowe od Bannermaker. Szybka produkcja, mocny materiał, mocowanie też solidnie wykonane tak że przy silniejszym wietrze nie musiałem się bać że wszystko pozrywa.
letbe32 / 2017-09-22 19:01
A myślałaś o reklamie w internecie? Może to byłby dobry i ciekawy sposób. Utworzenie strony internetowej i zajęcie się jej pozycjonowaniem. W dzisiejszych czasach reklama w internecie jest ważna. Mogę również polecić platformę http://www.themeforest.net.pl. Zajmują się i tworzeniem strony i jednocześnie pozycjonowaniem.
ecommerce_freak / 2017-09-14 12:59
Zastanów się do jakiej grupy osób chcesz dotrzeć. W naszych czasach obowiązkiem staje się obecność w Internecie, dlatego warto założyć fanpage w mediach społecznościowych albo stronę internetową. Wykorzystując reklamę w social media albo reklamę w sieci Google możesz dotrzeć do dużej grupy ludzi. Jednak konieczne jest uwzględnienie reklamy outdoorowej (tej nie online) która pozwoli dotrzeć do Twoich potencjalnych klientów, których nie ma w Internecie.
TheWay / 89.67.220.* / 2017-09-12 11:44
Najlepiej poprzez jakąś dobra agencję interaktywną .Ja wybierając , patrzyłam na doświadczenie danej agencji . W moim przypadku padło na Proformat z Wrocławia . Strony są responsywne , działają na wszystkich urządzeniach mobilnych . Poza tym firma ma bogate doświadczenie . Stworzyła już w sumie ponad 300 stron i sklepów ;)
vastarek / 2017-06-12 14:00
Zdecydowanie warto jest poświęcić trochę czasu na reklamowanie swojego biznesu w darmowych serwisach ogłoszeniowych, jak np. www.fachowcy360.pl
Można się zdziwić jak dużo przekierowań jest z tego typu stron.
filka / 188.146.78.* / 2017-06-04 19:18
coraz więcej firm nawiązuje współpracę z firmami specjalizującymi się w contact i call center jak CCIG https://ccig.pl/ , docierając tym samym do jak najszerszej grupy klientów .
Kaska1986 / 31.179.178.* / 2017-02-13 10:38
Również prowadzę salon kosmetyczny.
Jeśli chodzi o reklamę to ważne jest dobre oznaczenie salonu, aby był szyld dobrze widoczny.
Często również rozdajemy ulotki w pobliżu firmy.
Jeśli chodzi o promocję w internecie to od niedawna zaczęłam również korzystać z zarezerwujtermin.pl , tam jest wszystko czego potrzebuje, mam własną stronę internetową, Klienci rezerwują online, dodatkowo wysyłam sms i emaile do moich Klientów z poziomu programu. Program mi wystarcza do ogarnięcia całej promocji w necie.
destinyyy2 / 94.254.131.* / 2016-12-05 10:10
ja polecam dodać ogłoszenie o swoich usługach na stronie aktywnamarka.pl
Carly.pl / 90.156.19.* / 2016-12-01 14:15
Odnośnie reklamy w internecie musisz pamiętać, aby mierzyć czy dana reklama działa czy nie. Najprościej google analytics, gdzie widzisz skąd pojawiają się użytkownicy na Twojej stronie internetowej.

Prowadząc www.carly.pl dla osób, które szukają najlepszych ofert na zakup nowej Skody skupiliśmy się przede wszystkim na forach internetowych, portalach z ogłoszeniami itp.

Tak czy inaczej pamiętaj, że jeżeli nie będziesz mierzyć skąd pojawiają się Twoi klienci, to może się okazać, że wyrzucasz 80% kasy w błoto, a tylko pozostałe 20% robi efekt.
gerard88 / 46.76.23.* / 2016-11-23 21:48
My reklamujemy się ostatnio intensywnie na targach reklamowych i widzę, ze przynosi to pozytywne skutki. Jednak wyjście bezpośrednio do klienta ma sens. Jeśli chodzi o stoiska targowe to kompleksowo przygotowuje je dla nas http://www.aastudio.com.pl/ I zabudowa i oświetlenie, prąd a nawet wykonują litery 3d czy tablice.
Karmazyn01 / 193.93.89.* / 2016-09-30 15:27
Przede wszystkm wizytówki, jakieś gadzety typu: kalendarze, jakieś miłe dla oka wlepki, no i oczywiście facebook.
angleika / 217.96.253.* / 2016-09-20 11:04
Myślę, że na początek sprawdzą się dobrze gadżety. Ludzie lubią to co darmowe, a jak na początku nie muszą płacić to im się firma lepiej zacznie kojarzyć (w Twoim przypadku w ogóle będą pamiętać, że coś takiego się pojawiło). W salonie można położyć długopisy, jakieś cukierki, albo najlepiej czekoladki. Widziałam kiedyś w jakimś salonie darmowe słodycze, chyba od amante i muszę przyznać, że zrobiło to na mnie duże wrażenie, bo na czekoladkach było logo firmy. Nie dość, że delektujesz się smakiem (były na prawdę smaczne, chyba prawdziwa czekolada, a nie wyrób czekoladopodobny), to w pamięci zostaje ci to logo;)
Lena80 / 2016-08-29 15:54
A co sądzicie o blogu? Czy to ma jakiś sens, czy ktoś z Was wykorzystał taki pomysł? Również prowadzę działalność i zastanawiałam się czy to nie jest ciekawy sposób trafienia do ludzi. Każdy z nas poszukuje interesujących nas treści, odpowiedzi na nurtujące nas pytania. Może kiedyś blog był kojarzony z pamiętnikami nastolatek, ale obecnie dużo firm korzysta z takiej formy zbudowania zaufania. Na pewno jest to bardzo pracochłonne. Jak ktoś ma pozytywne doświadczenia z takiej formy promocji, proszę dać znać:-)

Najnowsze wpisy