Forum Forum inwestycyjnePierwsze kroki

Jak inwestować i regularnie osiągać zysk?

Jak inwestować i regularnie osiągać zysk?

skomentuj
NiezależnyDoradca / 89.72.7.* / 2014-08-13 23:13
Inwestujcie/oszczędzajcie sami stosując proste zasady W.Buffetta. Jedyny od ponad 40lat regularnie zarabia ze średnią z tych lat ponad 20%rocznie (wysoki wynik dzięki specyfice rynku w USA z dużym udziałem firm globalnych).

OFE mają jedną wadę - zbyt wysokie koszty prowadzenia rachunku. Strategia inwestycyjna ze wszech miar słuszna. Nie wiedzieć czemu NIKT w dyskusjach nie podniósł tematu skumulowanych przez ponad 40lat dywidend. To są główne zyski z inwestycji długoterminowej, a nie końcowa zmiana ceny akcji!

Jak zrobić to samo, lecz bardzo tanio?
Zakładamy darmowe konto maklerskie i kupujemy regularnie spółki dywidendowe. Dla osób oszczędzających niewielkie kwoty istnieją fundusze przynoszące zyski z dywidend, które nie pobierają skandalicznych 4% prowizji za zarządzanie, a znacznie poniżej 1%.
Zainteresowanych pomocą w wyborze solidnych spółek dywidendowych zapraszam do kontaktu: tom.jarocki(malpa)prokonto.pl
DARMOWA PORADA - wskazanie darmowego konta bez opłaty minimalnej lub z najniższą na rynku od transakcji (zakup za niskie kwoty nie skutkuje pobraniem wysokiej procentowo prowizji). Wskażę także możliwość ucieczki od podatku Belki dla części kwoty inwestycji.

Kilkanaście spółek wypłaciło w 2014r. 8-10% dywidendy, a zdarzyły się przypadki ponad 10%.
Wiele spółek wypłaciło 2razy więcej dywidendy, niż można otrzymać z najlepszej lokaty bankowej!
jastero / 46.246.106.* / 2019-02-08 10:28
XTB, ten kierunek. W jednym systemie można inwestować w przeróżne tematy, ale najważniejsze jest odpowiednie dopasowanie każdego elementu. Macie niezbędne narzędzia, dodatki i inne kwestie, które po prostu musicie tam mieć. I pamiętajcie, że inwestowanie to ciągły rozwój i nauka. Niczego nie uzyskuje się z dnia na dzień.
skomentuj
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy