Forum Forum inwestycyjnePierwsze kroki

jak mogę inteligentnie pomnożyć swój kapitał,w rok czasu...dysponuje kwotą ok.25 tys zl.

jak mogę inteligentnie pomnożyć swój kapitał,w rok czasu...dysponuje kwotą ok.25 tys zl.

dsk4art / 2007-06-05 11:51
jak mogę inteligentnie pomnożyć swój kapitał,w rok czasu...dysponuje kwotą ok.25 tys zl.
prosze o drogowskazy.dziekuje
Wyświetlaj:
adas. l / 185.246.208.* / 2019-07-23 16:57
Zarabiaj na kryptowalucie bitcoin 21,177zł/miesięcznie za 3-4 godziny pracy
zapisz się tu: http://systemzarabiania.pl
PracownikMiesiaca1885 / 80.52.246.* / 2019-07-09 08:31
Jak jestes zainteresowany pomnożeniem finansów sprawdź ten artykuł :P

www. fls2000. pl/atrakcyjna-cena-funta/ - tylko usuncie spacje po kropkach bo linki cos nie przechodza inaczej
Smart Trader / 109.255.114.* / 2012-02-15 23:03
Wiekszosc ludzi ma ten problem.W dzisiejszy czasach jesli nie masz umiejetnosci (inwestowanie) to marne szanse na uzyskanie profitu w ciagu roku.

Przecietny Kowalski trzyma pieniadze na lokacie w banku (srednio 7%/rok) podczas gdy prawdziwa inflacja wynosi 12% .

Fundusze inwestycyjne akcji w tym roku swietne rezultaty uzyskaly wynik (srednio od -15% do -45% w skali roku)poza pojedynczymi wypadkami. Nic dodac nic ujac swietna inwestycja

Gielda papierow wartosciowych -tam tez duzo osob sie pcha nie zdajac sobie sprawy ze to jest jedna z najryzykowniejszych form inwestycji.

Osobiscie inwestuje na gieldzie walutowej (Forex) uzyskuje zwrot kapitalu min 50% rocznie.Wbrew powszechnej opinii nie jest to tak ryzykowne jak sie to ludzia wydaje. Moje zyski to 5% miesiecznie ryzykujac tylko 1% kapitalu (a wiec ryzyko jest zmniejszone do minimum). Inwestowanie nie jest ryzykowne jesli wiesz co robisz.Brak wiedzy na ten temat -tak. Wiedza o tym moim subskrybenci , ktorzy korzystaja z mojego pokoju inwestycji(nie ucze ludzi lecz pozwalam im korzystac z mojej wiedzy i umiejetnosci).
Wiecej informacji o prawdziwej inflacji,cala prawda o funduszach inwestycyjnych oraz moje pozycje w czasie rzeczywistym znajdziesz na moim blogu www.cezarus.blox.pl
kioskbristol / 2008-04-12 18:23
ps. lokaty nawet te na 7% co najwyzej zrownowaza ci inflacje
a fundusze hedge , haha smiech na sali, pryncypialny inwestor fi sobie radzil i owszem, ale tylko do czasu jak sie zaczal kryzys w stanach etc. a potem? spadki spadki na ktorych mieli zarabiac. zobaczcie sobie na wyniki na stronie, nieprzewidywalnosc sytuacji ekonomicznej sprawia ze na najblizsze 2 lata wszystkie fundusze mozna sobie darowac, w jednym miesiacu zarabiaja 7% w innym traca 5, etc., w efekcie jestes na minusie lub masz zysk 10%, kpina
cristao6 / 195.117.49.* / 2012-02-15 21:03
No zóz ,to prawda ,lokaty bankow to nie wiele ,a co bys powiedzial na 2 % dziennie?
cristao6 / 195.117.49.* / 2012-02-15 21:03
No zóz ,to prawda ,lokaty bankow to nie wiele ,a co bys powiedzial na 2 % dziennie?
kioskbristol / 2008-04-12 18:18
zrób podyplomowe studia MBA, oraz certyfikaty biznesowe z jezykow angielskiego, i niemieckiego, lub innych dwoch rozsadnych jezykow, or wyjedz na roczny staz do nowego jorku, zrob miedzynarodowe certyfikady z autocada, zarzadzania sieciami komuterowymi, lub cos innego co cie interesuje lub w czym czujesz sie dobry, i przesiadz sie z pracy za 1200 na prace za 6000, bedziesz mial gwarantowany zwrot z kapitalu, bez obrazy ale 25000 to niezbyt duzo, i pomysl logicznie, co z tego ze zyskasz 20 czy nawet 50%? 10 tys zlotych to jak sie wyedukujesz zarobisz w 2 miesiace, monety, zloto, gielda to mit, lub sprawa dla starych dziadow, chyba ze masz ogromny kapital i bedziesz spedzac noce i dnie na sledzeniu kursow, szkoda czasu. Najwieksza stope zwrotu z kapitalu otrzymasz inwestujac w samego siebie.
antykioskbristol / 83.5.134.* / 2008-04-12 21:56
a nie pomyslsales o tym ze mozesz wyedukowac sie w temacie gieldy ukonczyc kilka kursow zainteresowac sie gieldami towarowymi rynkami terminowymi zarbic mnostwo kasy poczuc sie dobrym a myslenie o starych dziadach to tylko strata czasu i kapitalu swiat ucieka do przodu
Numi / 83.29.245.* / 2008-04-11 22:48
Inwestuj w monety, najlepiej w złote i srebrne euro z Francji ( Monnaie de Paris ) Ja na tym zarabiam ok. 15 % rocznie i polecam.
herbat / 212.76.37.* / 2008-04-11 19:45
po roku bedziesz mial 5.000 ^2 = 25.000 minus koszty i naturalny ubytek bedziesz mial jakies 10.000 chomików na czysto,
kaarrool / 2008-04-11 17:32 / Bywalec forum
Jeśli chcesz zainwestować taką kwotę musisz sobie > odpowiedzieć na kilka pytań: -jaki zysk chcesz osiągnąc -w > jakim okresie czasu -na jak długo chcesz zainwestować > -jakie ryzyko jesteś w stanie podjąć Poprostu na co > liczysz i po jakim okresie. Można się rozpisywać że może > parasol może union może legg może akcyjny może hybrydowy > może coś jeszcze ale jeśli nie znamy twojego zdania na w/w > pytania możemy tylko pisać.
dertof / 83.20.245.* / 2008-04-11 11:40
co mogę powiedzieć to teraz jak ktoś chce inwestować niech przygotuje się na jazdę, wiem że mało wiem tylko że półki ludzie mają nadzieję będzie tylko gorzej na gjełdzie, wielkie muzgi nie powiedzą ze jest bessa bo ludzie wycofają kasę z ich funduszy. Panowie i Panie pozostał tylko hedge, zarządzany przez ludzi nie program matematyczny nie przygotowany na bessę. wszyscy w jednym rzędzie idziemy pomnażać kasę na forex opcje forwardy. Wiedza kosztuje a jej brak jeszcze więcej Pozdrawiam
Tedidd / 82.115.76.* / 2008-04-11 10:30
Gupie wypowiedzi. Doradca myśli o własnej kieszeni. Pewnie, że myśli , przecież to nie instytucja charytatywna . Ale jeśli w parze z jego zarobkiem idzie zysk klienta to w czym masz problem. Jak chcesz to zajmuj sie doradztwem za darmo , obyś na tym wyszedł.
Obi2 / 79.189.167.* / 2008-04-07 17:47
może w jakąś spółke z NewConnect, pojawiło się teraz kilka intersujących propozycji ?
Kati / 87.96.15.* / 2008-04-07 15:47
Wszystko zależy co znaczy dla Ciebie "inteligentnie". W moim przypadku oznaczało to stabilnie z zyskiem dlatego też skorzystałam z oferty na stronie www.dtsfinance.pl.
SHV / 2007-06-05 16:52 / portfel
zaloz konto w mbanku i wplac na kilka funduszy akcyjnych lub zrownowazonych, a gdyby sytuacja na gieldzie sie pogorszyla konwertuj na jakies bezpieczne
dsk4art / 2007-06-06 11:20
dziekuje serdecznie za odpowiedzi,liczę jeszcze na jakieś porady,
w przypadku funduszy akcyjnych,myślę że jako kompletny laik w tej materii,udam się do doradcy finansowego,mam nadz.,że taka osoba umiejętnie pomnoży mój kapitał z sugestiami,które zasłyszę na forum
lonegunman / 217.11.133.* / 2008-03-28 14:27
Rozumiem, ze to wpis sponsorowany, bo nikt chyba nie liczy na to, ze doradca podpowie mu jak zarobic. Doradca podpowie mu, co zrobic, zeby to on zarobil (i tak bedzie dopoki doradcy beda oplacani przez firmy, ktorych produkty sprzedaja). Pomysl z "konwertowaniem na bezpieczniejsze jak sie pogorszy" jest szczerze mowiac najglupszym jaki slyszalem od dluzszego czasu.
pszemysł / 2008-04-11 11:56
Zgadzam się w 100% bo niby skąd będziemy wiedzieć że to już jest gorzej:D teraz tylko dobra lokata w jakimś dobrym banku.
Pozdrawiam
doradca finansowy / 87.105.14.* / 2008-03-28 23:09
a mam pytanie, spotakels sie kiedys z doradca?? wiesz czyms ie on tak naprawde zajmuje?? a moze wyjasmisz mi co to jest refinansowanie kredytow czy optymalizacja umowy?? nie lubie laikow ktorzy mysla ze poskradali wszystkie rozumy, i mysla lopatologicznie ze wszyscy sa zli i chca tylko swojego dobra!!!
doradca finansowy / 83.14.171.* / 2008-03-28 10:00
jesli pan chce to moge sie tym zajac, poniewaz jestem osobistym doradca finansowym. problem tylko w tym gdzie pan mieszka?
zagorzaly doradca / 81.146.62.* / 2008-04-13 13:01
tak idz pan do doradcy to doradzi nie jak zarobic 30% / rok, tylko jak oddac bankowi 40% conspiracy theory :)
falowanie na ekranie / 89.167.55.* / 2008-04-11 14:22
Nie czytają bo to Barany pewnie pokończyli studium rehabilitacyjne i z układów są hehehe "DORADCAMI" U NAS NIE MA DORADCÓW ! Ludzie obudźcie doradcą wszędzie na Świecie żeby zostać trzeba się uczyć zdać trudne egzaminy i praktykować. Oczywiście z wyżej wymienionej grupy wyłącza około 200 osób z licencją doradcy inwestycyjnego,a także tych którzy mają licencje CFA lub jego odpowiednik. Niestety ci nie pracują za przysłowiowym okienkiem, czy jeżdżą fiatem pandą "DORADZAĆ" klientom. Reszta to zwykli akwizytorzy bez wiedzy, bez przygotowania z dobrą gatkom i nic po zatym.
justi / 2008-04-12 13:12
Ja jestem z wykształcenia prawnikiem. Do tej pory jakoś tam sama próbowałam sobie tym, co mam obracać - ostatnio oczywiście z różnym skutkiem. Jakiś czas temu postanowiłam porozmawiać z doradcą i jestem zadowolona.
Dobrze, że są takie zawody. Zresztą każdy rozgarnięty człowiek po godzinie rozmowy z takim doradca jest chyba w stanie sam wyrobić zdanie i podjąć decyzję - korzystać czy nie.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy